Kielakowie.pl

Our Family's Journey Through Time

Co nowego (ostatnie 5 dni)


Zdjęcia

 Miniatura   Opis   Link do   Ostatnia modyfikacja 
Genowefa Sztendur
Genowefa Sztendur
 
  21 paź. 2020
Ryszard Sztendur
Ryszard Sztendur
 
  21 paź. 2020
Jerzy Kajetan Bogusławski
Jerzy Kajetan Bogusławski
 
  21 paź. 2020
Jerzy Kajetan Bogusławski
Jerzy Kajetan Bogusławski
 
  21 paź. 2020
Romana Tomaszewicz
Romana Tomaszewicz
 
  21 paź. 2020
Halina Bogusławska
Halina Bogusławska
 
  21 paź. 2020
Jan Lempke
Jan Lempke
 
  16 paź. 2020
Marta Pariaszewska
(Detale ukryte ponieważ przynajmniej jedna żyjąca osoba jest związana z tą informacją. Dostępne po zarejestrowaniu.
  16 paź. 2020

Dokumenty

 Miniatura   Opis   Link do   Ostatnia modyfikacja 
Władysław Tomaszewicz
Władysław Tomaszewicz
"Dziennik oficera rosyjskiego z Kampanii Węgierskiej 1849 toku" 
  21 paź. 2020
Anna Tomaszewicz
Anna Tomaszewicz
"Karta z dziejów polskich lekarek" 
  21 paź. 2020

Nagrobki

 Miniatura   Opis   Cmentarz   Status   Link do   Ostatnia modyfikacja 
Genowefa i Ryszard Sztendurowie
Genowefa i Ryszard Sztendurowie
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny     21 paź. 2020
Genowefa i Ryszard Sztendurowie
Genowefa i Ryszard Sztendurowie
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny     21 paź. 2020
Mieczysław Sztendur
Mieczysław Sztendur
 
Zagroba, Cmentarz Parafialny     21 paź. 2020
Grób rodziny Sztendur
Grób rodziny Sztendur
 
Zagroba, Cmentarz Parafialny     21 paź. 2020
Ludwik Antoni Schmidt
Ludwik Antoni Schmidt
 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski     21 paź. 2020
Ludwik Antoni Schmidt
Ludwik Antoni Schmidt
 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski     21 paź. 2020
Ludwik Schmidt
Ludwik Schmidt
 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski     20 paź. 2020
Maria Tomaszewicz i Halina Bogusławska
Maria Tomaszewicz i Halina Bogusławska
 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski     19 paź. 2020
Maria Tomaszewicz i Halina Bogusławska
Maria Tomaszewicz i Halina Bogusławska
 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski     19 paź. 2020

Metryki

 Miniatura   Opis   Link do   Ostatnia modyfikacja 
Ważyńska Janina
Ważyńska Janina
Akt urodzenia 
  21 paź. 2020
Petronella Giżyńska
Petronella Giżyńska
akt zgonu 
  20 paź. 2020
Ludwik Giżyński
Ludwik Giżyński
akt zgonu 
  20 paź. 2020
Franciszka Zglenicka
Franciszka Zglenicka
akt chrztu 
  20 paź. 2020
Józefa Zglenicka
Józefa Zglenicka
akt chrztu 
  20 paź. 2020
Maciej Zglenicki
Maciej Zglenicki
akt zgonu 
  20 paź. 2020

Nekrologi

 Miniatura   Opis   Link do   Ostatnia modyfikacja 
Władysław Tomaszewicz
Władysław Tomaszewicz
nekrolog 
  20 paź. 2020

Osoby

 ID   Nazwisko i imię         Ostatnia modyfikacja 
I98685 
Suski, Bartłomiej 
ur. (wylicz.) 1765   21 paź. 2020
I98686 
Suska, Anna Malanowska 
ur. (wylicz.) 1780   21 paź. 2020
I100686 
Suski, Jan Nepomucen 
ur. 17 maj 1810  Zglenice Wielkie, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I67116 
Łukoska, Agnieszka 
ur. (wylicz.) sty. 1813   21 paź. 2020
I67125 
Łukoski vel Łukowski, Wojciech 
ur. 19 kwie. 1810  Zygadły, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I97633 
Malanowska, Tekla Brudnicka 
ur. (wylicz.) 1784   21 paź. 2020
I97632 
Zglenicki, Szymon 
ur. (wylicz.) 1780   21 paź. 2020
I100685 
Zglenicki, Piotr 
ur. 14 paź. 1809  Zglenice Wielkie, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I52723 
Smoszewska, Wiktoria Głuchowska 
ur. (wylicz.) 1769   21 paź. 2020
I52722 
Smoszewski, Mateusz 
ur. (wylicz.) 1755   21 paź. 2020
I100684 
Smoszewski, Jan 
ur. 14 czer. 1809  Zglenice Wielkie, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I67114 
Łukoska vel Łukowska, Ludwina Umińska 
ur. (wylicz.) 1777   21 paź. 2020
I100683 
Łukowska, Józefa Marianna 
ur. 23 mar. 1809  Zygadły, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I100682 
Żółtowska, Marianna 
ur. 8 luty 1809  Myszewo, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I92380 
Żółtowski, Jakub 
ur. (wylicz.) 1779   21 paź. 2020
I61766 
Borowska, Józefa Kowalkowska 
ur. (wylicz.) 1774   21 paź. 2020
I61765 
Borowski, Feliks 
ur. (wylicz.) 1771   21 paź. 2020
I100681 
Borowski, Józef 
ur. 4 sty. 1809  Żuki, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I91355 
Ferska, Marianna Milczyńska 
ur. data nieznana   21 paź. 2020
I91229 
Ferski, Fabian 
ur. (wylicz.) 1815  Płońsk, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I100680 
Pilińska, Józefa Sumicka 
ur. (wylicz.) 1805   21 paź. 2020
I100679 
Piliński, Tomasz 
ur. (wylicz.) 1810   21 paź. 2020
I91353 
Ferska, Eleonora Pilińska 
ur. 18 luty 1833  Płońsk, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I52458 
Ferski, Józef 
ur. 11 mar. 1826  Gumowo, płoński, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I65931 
Ferska, Lucyna Ewa 
ur. 7 paź. 1862  Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I100678 
Zglenicka, Joanna NN 
ur. data nieznana   21 paź. 2020
I100677 
Zglenicki, Wojciech 
ur. data nieznana   21 paź. 2020
I55565 
Girzyńska, Katarzyna Zglenicka 
ur. 21 list. 1778  Zglenice Małe, sierpecki, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I100676 
Ferski, Feliks 
ur. 13 sty. 1869  Rybitwy-Kokoszki, płoński, mazowieckie, Polska  21 paź. 2020
I100671 
Sztendur, Genowefa NN 
ur. 1928   21 paź. 2020

Rodziny
                              
 ID   ID męża   Mąż   ID żony   Żona   Ślub   Ostatnia modyfikacja 
 F20825 
 I61765  Feliks Borowski  I61766  Józefa Borowska (z domu Kowalkowska)  data nieznana  21 paź. 2020
 F34574 
 I100679  Tomasz Piliński  I100680  Józefa Pilińska (z domu Sumicka)  data nieznana  21 paź. 2020
 F34573 
 I100677  Wojciech Zglenicki  I100678  Joanna Zglenicka (z domu NN)  data nieznana  21 paź. 2020
 F34572 
 I100673  Błażej Sęp  I100674  Marianna Sęp (z domu Budnicka)  data nieznana  21 paź. 2020
 F34571 
 I88959  Bronisław Falęcki  I100672  Czesława Falęcka (z domu Sęp)  data nieznana  21 paź. 2020
 F34570 
 I100653  Ryszard Sztendur  I100671  Genowefa Sztendur (z domu NN)  data nieznana  20 paź. 2020
 F34569 
 I100669  Ludwik Giżyński vel Girzyński  I100656  Petronella Giżyńska vel Girzyńska (z domu Zglenicka)  25 list. 1839  20 paź. 2020
 F34568 
 I100664  Franciszek Dzięgielewski  I100665  Jadwiga Dzięgielewska (z domu Zdziemborska)  data nieznana  20 paź. 2020
 F34567 
 I100657  Piotr Zglenicki  I100658  Józefata Zglenicka (z domu Dzięgielewska)  data nieznana  20 paź. 2020
 F34566 
 I81090  Maciej Zglenicki  I100656  Petronella Giżyńska vel Girzyńska (z domu Zglenicka)  5 luty 1815  20 paź. 2020
 F34565 
 I100655  Ignacy Smoniewski  I19989  Marianna Smoniewska (z domu Miszewska)  data nieznana  20 paź. 2020
 F34564 
 I100651  Wojciech Schala  I100652  Katarzyna Schala (z domu Kuźniar)  data nieznana  19 paź. 2020
 F34563 
 I100649  Karol Binduchowski  I100650  Maria Binduchowska (z domu Schala)  13 czer. 1898  19 paź. 2020
 F34562 
 I100646  Jan Leporini  I100647  Wiktoria Leporini (z domu Rejman)  24 luty 1862  19 paź. 2020
 F34551 
 I100620  Stanisław Leporini  I100621  Magdalena Leporini (z domu Kamińska)  data nieznana  19 paź. 2020
 F30275 
 I88835  Stanisław Cywiński  I88846  Krystyna Cywińska (z domu Falęcka)  data nieznana  19 paź. 2020
 F34561 
 I100641  Jan Chądzyński  I100642  Brygida Chądzyńska (z domu Salczyńska)  4 luty 1801  18 paź. 2020
 F34560 
 I100639  Jan Kolczyński  I100640  Marianna Kolczyńska (z domu Kęsicka)  data nieznana  18 paź. 2020
 F34559 
 I100637  Andrzej Umiński  I100638  Marianna Umińska (z domu Szumska)  data nieznana  18 paź. 2020
 F34558 
 I100635  Franciszek Umiński  I100636  Konstancja Umińska (z domu Kolczyńska)  17 luty 1829  18 paź. 2020
 F34557 
 I100633  Damazy Orzeszkowski  I100634  Julianna Orzeszkowska (z domu Chądzyńska)  data nieznana  18 paź. 2020
 F34555 
 I100629  Józef Orzeszkowski  I100630  Tekla Orzeszkowska (z domu Umińska)  12 luty 1852  18 paź. 2020
 F34556 
 I100628  Roman Zygmunt Gumiński  I100631  Zofia Gumińska (z domu Staśkiewicz)  czer. 1908  18 paź. 2020
 F34554 
 I99079  Bolesław Władysław Gumiński  I100626  Cecylia Gumińska (z domu Orzeszkowska)  24 list. 1886  18 paź. 2020
 F34553 
 I100624  Mateusz Kęsik  I100625  Barbara Kęsik (z domu Dmoch)  data nieznana  18 paź. 2020
 F34552 
 I90292  Adam Leporini  I100623  Agata Leporini (z domu Kęsik)  26 sty. 1842  18 paź. 2020
 F34549 
 I90292  Adam Leporini  I100617  Franciszka Leporini (z domu Pietruszewska)  17 czer. 1847  18 paź. 2020
 F34550 
 I100618  Franciszek Binduchowski  I100619  Marianna Binduchowska (z domu Krawczyk)  data nieznana  17 paź. 2020
 F34548 
 I76134  Zygmunt Binduchowski  I79031  Józefa Binduchowska (z domu Leporini)  23 sty. 1877  17 paź. 2020
 F25781 
 I76134  Zygmunt Binduchowski  I76135  Julia Binduchowska (z domu Popławska)  23 list. 1880  17 paź. 2020



Informacje administratora

We strive to document all of our sources in this family tree. If you have something to add, please let us know.