Blog Gontowiec podróżny  |  Wiki Kielakowie.pl  |  Pomoc  |  Rejestracja nowego konta użytkownika
Wesprzyj naszą stronę - dorzuć się do jej utrzymania.

Kielakowie.pl

podróże naszej rodziny w czasie

Wróć do strony głównej pomocy.

Pyt. Czy jeśli widzę błąd w przedstawionej informacji, mogę go poprawić?
Odp. Klikając na przycisk Sugestie otwiera się karta pozwalająca wysłać sprostowania, uaktualnienia, komentarze lub inne informacje do administratora bazy danych.Trzeba wypełnić wszystkie cztery pola. Należy pamiętać, że aby otrzymać pocztę od administratora należy sprawdzić, czy nasza domena nie jest przez Ciebie blokowana (czy wiadomość nie zostanie potraktowana jako spam).
Ze swej strony podjęliśmy wszelkie kroki w celu zapobiegania nadużyciom adresu e-mail. Sami nigdy nie wysyłamy spamu. Nie ujawniamy również Twego adresu e-mail.Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, masz dodatkowo możliwość składania administratorowi propozycji zmian dotyczących różnych wydarzeń klikając ikonki , jak na przykładzie poniżej, lub skorzystać z formularza rodzinnego znajdjącego się na każdej karcie osobowej i rodzinnej.
Na karcie osobowej można utworzyć rodzinę, czyli dodać żonę lub męża i dzieci do tego małżeństwa. Więcej informacji można znaleźć w pliku pomocy klikając link "Pomoc" w górnej części formularza.Aby dopisać dzieci do istniejącego małżeństwa należy przejść do karty rodzinnej.Zaproponowane zmiany będą widoczne dopiero po ich zaakceptowaniu przez administratora !!!


Informacje administratora

Wesprzyj naszą stronę - dorzuć się do jej utrzymania.