Warning: fopen(/tng/botgenlog.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /tng/log.php on line 68

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tng/log.php:68) in /tng/genlib.php on line 60
Nagrobki: Kielakowie.pl
Polski USA Deutsch Ruskij

Znajdź osobę

Główne gałęzie

Nagrobki


Drzewo:  

Wyniki 1 do 100 z 625     » Tylko miniatury    » Pokaz slajdów

    1 2 3 4 5 ... dalej»

 #   Miniatura   Opis   Cmentarz   Status   Link do 
1

 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
2

 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
3

 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
4

 
Warszawa, Cmentarz Powązkowski    
5
Adam Bolesław Chorzewski
Adam Bolesław Chorzewski
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
6
Adamscy Ignacy i Franciszka
Adamscy Ignacy i Franciszka
 
Klembów, Cmentarz Parafialny Zlokalizowany   
7
Aleksandrowiczowie i Dobrosielscy
Aleksandrowiczowie i Dobrosielscy
 
Warszawa, Cmentarz Bródnowski
41 F - 3 - 1 
   
8
Andrzej Brygier
Andrzej Brygier
 
Woźniki, Cmentarz Parafialny    
9
Aniela Święcicka
Aniela Święcicka
 
Chrostkowo - cmentarz parafialny    
10
Anna Dobrosielska
Anna Dobrosielska
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
11
Anna i Wojciech Multan
Anna i Wojciech Multan
 
Nieborów - Cmentarz Parafialny    
12
Anna Konarzewska
Anna Konarzewska
tablica w kaplicy grobowej rodziny Czernickich  
Zamość - Cmentarz Parafii Katedralnej Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła    
13
Antoni i Roman Góreccy
Antoni i Roman Góreccy
 
Ciechanów, Cmentarz Parafialny    
14
Antoni Leszczyński
Antoni Leszczyński
 
Woźniki, Cmentarz Parafialny    
15
Antoni Pomianowski
Antoni Pomianowski
pomnik na placu przy kościele 
    
16
Antoni Pomianowski
Antoni Pomianowski
pomnik na placu przy kościele 
    
17
Archutowscy Franciszka i Saturnin
Archutowscy Franciszka i Saturnin
 
Płock, Cmentarz Katolicki Stary    
18
Archutowscy Janina i Henryk
Archutowscy Janina i Henryk
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
19
Archutowscy Stefania, Jan i Zofia
Archutowscy Stefania, Jan i Zofia
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
20
Archutowska Marcjanna
Archutowska Marcjanna
 
Skołatowo, Cmentarz Parafialny    
21
Archutowska Marianna
Archutowska Marianna
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
22
Archutowska Marianna
Archutowska Marianna
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
23
Barbara Feliksa i Tymon Wojciech Bartold
Barbara Feliksa i Tymon Wojciech Bartold
 
Cmentarz par. Św. Anny    
24
Barbara i Pawełek Kucharczykowie
Barbara i Pawełek Kucharczykowie
 
Wołomin, Cmentarz Parafialny    
25
Barbara Sławska
Barbara Sławska
 
Warszawa, Cmentarz Komunalny Północny (tzw. Wólka Węglowa)    
26
Bartold Bronisław
Bartold Bronisław
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
27
Bartołd Przedpełska Kazimiera
Bartołd Przedpełska Kazimiera
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
28
Batory Ferenc
Batory Ferenc
 
Cieszyn, Cmentarz Komunalny Zlokalizowany   
29
Batrold Janina i Jan
Batrold Janina i Jan
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
30
Bereda Franciszka, Ignacy i Stanisław
Bereda Franciszka, Ignacy i Stanisław
Grób w miejscu egzekucji w lesie na Malcowiźnie 
    
31
Bereda Janina i Wacław
Bereda Janina i Wacław
 
    
32
Bereda Wanda i Borusiewicz Władysław
Bereda Wanda i Borusiewicz Władysław
 
Tłuszcz, Cmentarz Parafialny    
33
Birula-Białynicki Witold
Birula-Białynicki Witold
 
    
34
Bogdańska Helena
Bogdańska Helena
 
Skołatowo, Cmentarz Parafialny    
35
Bolesław Brygier
Bolesław Brygier
 
Woźniki, Cmentarz Parafialny    
36
Bonk Henryk
Bonk Henryk
 
Oborniki, Cmentarz Farny Zlokalizowany   
37
Borusiewicz Magdalena, Bykowska Helena, Bykowski Józef i Trepkowski Stefan
Borusiewicz Magdalena, Bykowska Helena, Bykowski Józef i Trepkowski Stefan
 
Tłuszcz, Cmentarz Parafialny    
38
Borusiewicz Stanisław i Eugeniusz
Borusiewicz Stanisław i Eugeniusz
 
Tłuszcz, Cmentarz Parafialny    
39
Borysiewicz Kazimierz
Borysiewicz Kazimierz
 
Tłuszcz, Cmentarz Parafialny    
40
Bosiaccy Zygmunt i Kazimiera
Bosiaccy Zygmunt i Kazimiera
 
Mogilno, Cmentarz Komunalny Zlokalizowany   
41
Bosiacka Eżbieta
Bosiacka Eżbieta
 
Mogilno, Cmentarz Komunalny Zlokalizowany   
42
Bożena Szter
Bożena Szter
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
43
Brudzińscy Emilia i Feliks
Brudzińscy Emilia i Feliks
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
44
Brudzińscy Emilia i Feliks
Brudzińscy Emilia i Feliks
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
45
Brudzyńscy Jadwiga i Piotr
Brudzyńscy Jadwiga i Piotr
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
46
Brygier Emilia, Franciszek i Waldemar
Brygier Emilia, Franciszek i Waldemar
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
47
Brygier Emilia, Franciszek i Waldemar
Brygier Emilia, Franciszek i Waldemar
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
48
Brygier Julianna i Lucjan
Brygier Julianna i Lucjan
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
49
Brygierowie Marianna, Jan, Tadeusz i Zenobia
Brygierowie Marianna, Jan, Tadeusz i Zenobia
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
50
Burasiewicz Franciszek, Maria i Marianna
Burasiewicz Franciszek, Maria i Marianna
 
Chodzież, Cmentarz Parafialny
E7 rząd 5 grób 4 
   
51
Cecylia i Kazimierz Kozakiewiczowie
Cecylia i Kazimierz Kozakiewiczowie
 
Blichowo, Cmentarz Parafialny    
52
Chrustowscy Helena i Feliks
Chrustowscy Helena i Feliks
 
    
53
Chyżyńscy Jadwiga Zofia i Walerian
Chyżyńscy Jadwiga Zofia i Walerian
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
54
cmentarz parafialny w Mysłowicach - pogrzeb
cmentarz parafialny w Mysłowicach - pogrzeb
 
Mysłowice, Cmentarz Rzymsko-Katolicki Parafii Najświętszego Serca Pana Jezu    
55
Czajkowska Salomea
Czajkowska Salomea
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
56
Czajkowska Salomea
Czajkowska Salomea
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
57
Czesław Jarząbek
Czesław Jarząbek
 
Warszawa, Cmentarz Wolski (rzymsko-katolicki)     
58
Czosnyka Józef
Czosnyka Józef
 
Warszawa, Cmentarz Bródnowski    
59
Dąbałowie Józefa i Józef
Dąbałowie Józefa i Józef
 
Wiązowna, cmentarz parafialny    
60
Dąbałowie Józefa i Józef
Dąbałowie Józefa i Józef
 
Wiązowna, cmentarz parafialny    
61
Dąbrowska Halina
Dąbrowska Halina
 
Żarnowo, Cmentarz Parafialny Zlokalizowany   
62
Dąbrowski Franciszek
Dąbrowski Franciszek
 
Żarnowo, Cmentarz Parafialny Zlokalizowany   
63
Daytona Memorial Park
Daytona Memorial Park
 
    
64
Dębiec Marian
Dębiec Marian
 
    
65
Dębiec Władysław
Dębiec Władysław
 
    
66
Dramiński Czesław
Dramiński Czesław
 
Unieck, Cmentarz Parafialny    
67
Drobiniak Bogusław
Drobiniak Bogusław
 
Konin, Cmentarz Komunalny
III M 
Zlokalizowany   
68
Drobiniak Jadwiga
Drobiniak Jadwiga
 
Gębice, Cmentarz Parafialny Zlokalizowany   
69
Dziubała Henryk
Dziubała Henryk
 
Gorzów Wlkp., Cmentarz Komunalny Zlokalizowany   
70
Dłabich Józef
Dłabich Józef
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
71
Dłabiszewscy Henryka i Zygmunt
Dłabiszewscy Henryka i Zygmunt
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
72
Dłabiszewscy Teodora i Szczepan
Dłabiszewscy Teodora i Szczepan
 
Góra, Cmentarz Parafialny    
73
Dłużniewscy Józefa i Ludwik, Wierzbiccy Marianna i Lucjan, Wolińska Ludwika oraz Jadwiga Krajewska
Dłużniewscy Józefa i Ludwik, Wierzbiccy Marianna i Lucjan, Wolińska Ludwika oraz Jadwiga Krajewska
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
74
Dłużniewska Marianna
Dłużniewska Marianna
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
75
Dłużniewska z Ciechrzyckich Józefa
Dłużniewska z Ciechrzyckich Józefa
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
76
Dłużniewski Anatol
Dłużniewski Anatol
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
77
Dłużniewski Ludwik
Dłużniewski Ludwik
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
78
Dłużniewski Onufry
Dłużniewski Onufry
 
Rogotwórsk, Cmentarz Parafialny    
79
Edward Kielak
Edward Kielak
Grób na cmentarzu w Lidzbarku Warmińskim 
Lidzbark Warmiński, Cmentarz Komunalny Zlokalizowany   
80
Eleonora i Stanisław Kielakowie oraz Mieczysław Żmijewski
Eleonora i Stanisław Kielakowie oraz Mieczysław Żmijewski
 
Klembów, Cmentarz Parafialny    
81
Elżbieta i Mirosław Aftańscy
Elżbieta i Mirosław Aftańscy
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
82
Emilia i Antoni Żochowscy
Emilia i Antoni Żochowscy
 
Płock, Cmentarz Katolicki Stary    
83
Emilia i Antoni Żochowscy
Emilia i Antoni Żochowscy
 
Płock, Cmentarz Katolicki Stary    
84
Erickson Adolph
Erickson Adolph
 
    
85
Erickson Jessie
Erickson Jessie
 
    
86
Erickson Vivian
Erickson Vivian
 
    
87
Eugenia Przedpełska
Eugenia Przedpełska
 
Staroźreby, Cmentarz Parafialny    
88
Faustyna z Morawskich Kwasieborska
Faustyna z Morawskich Kwasieborska
 
    
89
Feliks Stranc
Feliks Stranc
 
    
90
Feliksa Rzeszotarska
Feliksa Rzeszotarska
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
91
Florentyna i Symforian Bońkowscy
Florentyna i Symforian Bońkowscy
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
92
Florentyna i Symforian Bońkowscy
Florentyna i Symforian Bońkowscy
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
93
Fołda Andrzej
Fołda Andrzej
 
Gębice, Cmentarz Parafialny Zlokalizowany   
94
Frąckowiak Jarosław i Zbigniew
Frąckowiak Jarosław i Zbigniew
 
Oborniki, Cmentarz Farny Zlokalizowany   
95
Frąckowiak Mirosław
Frąckowiak Mirosław
 
Oborniki, Cmentarz Farny Zlokalizowany   
96
Frąckowiakowie - grób rodzinny
Frąckowiakowie - grób rodzinny
 
Oborniki, Cmentarz Farny Zlokalizowany   
97
Franciszek Gutowski
Franciszek Gutowski
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
98
Franciszek Gutowski
Franciszek Gutowski
 
Słupia - Cmentarz Parafialny    
99
Franciszka Ujazdowska
Franciszka Ujazdowska
 
    
100
Franciszka z Kwasieborskich Ujazdowska
Franciszka z Kwasieborskich Ujazdowska
Grób Franciszki z Kwasieborskich Ujazdowskiej i Juliana Ujazdowskiego 
    

    1 2 3 4 5 ... dalej»