Drukuj Dodaj zakładę
Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska)

Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska)

kobieta 1896 - 1982  (86 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

 1. Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska) 
 ur.: 27 sier. 1896 
 w:  Płońsk, mazowieckie, Polska 
 zm.: 6 paź. 1982 
 w:  Warszawa, mazowieckie, Polska 
 2. Hipolit Brzeski 
 ur.: 3 wrz. 1854 
 w:  Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska 
 śl.: 26 paź. 1882 
 w:  Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 17 gru. 1911 
 w:  Płońsk, mazowieckie, Polska 
 4. Jan Brzeski 
 ur.: 11 maj 1818 
 w:  Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 śl.: 29 sty. 1845 
 w:  Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 9 sier. 1860 
 w:  Warszawa, mazowieckie, Polska 
 8. Jacenty Brzeski 
 ur.: 13 sier. 1777 
 w:  Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: 25 sty. 1841 
 w:  Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska 
 16. Marcjan Brzeski 
 ur.: (wylicz.) 1740 
 w:   
 śl.: 28 sty. 1765 
 w:  Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 7 kwie. 1785 
 w:  Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 17. Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)  =>
 ur.: 26 mar. 1747 
 w:  Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 1 sty. 1783 
 w:  Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 9. Domicella Gościcka (z domu Szumańska) 
 ur.: 2 maj 1800 
 w:  Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 19 wrz. 1853 
 w:  Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska 
 18. Ambroży Szumański  =>
 ur.: 7 gru. 1760 
 w:  Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska 
 śl.: 16 list. 1796 
 w:  Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 24 paź. 1831 
 w:  Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska 
 19. Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)  =>
 ur.: 23 lip. 1779 
 w:  Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 24 mar. 1823 
 w:  Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska 
 5. Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) 
 ur.: 5 czer. 1820 
 w:  Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 10 kwie. 1893 
 w:  Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska 
 10. Jan Dłużniewski 
 ur.: 28 gru. 1778 
 w:  Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska 
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: 18 maj 1866 
 w:  Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska 
 20. Paweł Dłużniewski  =>
 ur.: (wylicz.) 1739 
 w:   
 śl.: 17 luty 1765 
 w:  Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 22 lip. 1795 
 w:  Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska 
 21. Rozalia Dłużniewska (z domu Gadomska)  =>
 ur.: 11 wrz. 1745 
 w:  Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 29 wrz. 1790 
 w:  Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska 
 11. Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) 
 ur.: 24 sier. 1789 
 w:  Trębin, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: po 1866 
 w:   
 22. Franciszek Miłecki  =>
 ur.: 10 paź. 1751 
 w:   
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: 16 maj 1812 
 w:  Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska 
 23. Ewa Miłecka (z domu Starczewska)  =>
 ur.: data nieznana 
 w:   
 zm.: przed 1812 
 w:   
 3. Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) 
 ur.: 3 lip. 1861 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 1 list. 1936 
 w:  Płońsk, mazowieckie, Polska 
 6. Stanisław Wojciech Konarzewski 
 ur.: 15 kwie. 1816 
 w:  Jeżewo, płoński, mazowieckie, Polska 
 śl.: 31 sty. 1842 
 w:  Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 25 sty. 1885 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 12. Tomasz Konarzewski 
 ur.: 10 sty. 1780 
 w:  Pełki, żuromiński, mazowieckie, Polska 
 śl.: 3 czer. 1804 
 w:  Malużyn - kościół par. pw. św.Wojciecha, ciechanowski, mazowieckie, Polska 
 zm.: 27 maj 1820 
 w:  Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska 
 24. Wojciech Konarzewski 
 ur.: data nieznana 
 w:   
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: przed 1804 
 w:   
 25. Salomea Konarzewska (z domu Czernicka) 
 ur.: (wylicz.) 1749 
 w:   
 zm.: 20 list. 1804 
 w:  Młock, ciechanowski, mazowieckie, Polska  
 13. Marianna Konarzewska (z domu Górecka) 
 ur.: (wylicz.) 1783 
 w:   
 zm.: 19 sty. 1818 
 w:  Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska 
 26. Sebastian Górecki 
 ur.: (wylicz.) 1754 
 w:   
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: 24 lip. 1818 
 w:  Radzimowice, mławski, mazowieckie, Polska 
 27. Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska) 
 ur.: data nieznana 
 w:   
 zm.: przed 1818 
 w:   
 7. Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) 
 ur.: 18 czer. 1825 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 zm.: 28 wrz. 1885 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 14. Wincenty Łepkowski 
 ur.: 14 lip. 1801 
 w:   
 śl.: 25 luty 1824 
 w:  Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 5 mar. 1856 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 28. Fabian Łebkowski vel Łepkowski  =>
 ur.: 20 sty. 1755 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: przed 1808 
 w:   
 29. Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)  =>
 ur.: 9 gru. 1766 
 w:  Turowo, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 28 wrz. 1834 
 w:  Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska 
 15. Anna Łepkowska (z domu Archutowska) 
 ur.: 27 wrz. 1806 
 w:  Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska 
 zm.: 7 wrz. 1854 
 w:  Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska 
 30. Mateusz Tymoteusz Archutowski  =>
 ur.: 21 luty 1771 
 w:  Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska 
 śl.: data nieznana 
 w:   
 zm.: 26 kwie. 1847 
 w:  Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska 
 31. Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)  =>
 ur.: 25 kwie. 1789 
 w:   
 zm.: ok. 1815 
 w: