Polski USA Deutsch Ruskij

Znajdź osobę

Główne gałęzie

 Cmentarze i nagrobki w Płock, płocki, mazowieckie, Polska


Kliknij w łezkę na mapie aby otrzymać dodatkowe informacje o cmentarzu. Aby wyznaczyć trasę dojazdu do cmentarza przejdź do dużej mapy Google klikając w link w baloniku. Tam, wpisz w polu "A" Twoje miejsce zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż trasę".

 Miniatura Opis Status Miejsce Nazwisko (zmarły)
Józef Dymke
Józef Dymke
 
    Józef Dymke (zm. 16 maj 1920)
 
Józef Dymke
Józef Dymke
 
    Józef Dymke (zm. 16 maj 1920)
 


 Miniatura Opis Status Miejsce Nazwisko (zmarły)
Anna i Alfons Kapitanowie
Anna i Alfons Kapitanowie
 
    Alfons Kapitan (zm. 12 list. 1983)
Anna Kapitan (z domu Woźniak) (zm. 10 maj 1979)
 
Archutowscy Franciszka i Saturnin
Archutowscy Franciszka i Saturnin
 
    Franciszka Pelagia Archutowska (z domu Radwańska) (zm. 21 kwie. 1945)
Saturnin Andrzej Archutowski (zm. 17 wrz. 1917)
 
Bronisław Szmakfefer
Bronisław Szmakfefer
 
    Bronisław Schmackpfeffer (zm. 25 maj 1893)
 
Bukowińscy
Bukowińscy
Magdalena, Stanisław i Stefan 
    Magdalena Bukowińska (z domu Tykalewicz) (zm. 11 luty 1956)
Stanisław Feliks Bukowiński (zm. 22 mar. 1918)
Stefan Bukowiński (zm. 1 czer. 1985)
 
Dramińscy
Dramińscy
grób rodzinny 
    Józefa Maria Dramińska (z domu Targowska) (zm. 11 maj 1960)
Romualda Dramińska (z domu Sosińska) (zm. 4 list. 1993)
Władysław Bronisław Dramiński (zm. 1932)
Zygmunt Dramiński (zm. 10 sty. 1990)
Stanisława Targowska (z domu Beczkowicz) (zm. 1929)
 
Elżbieta Sosińska
Elżbieta Sosińska
 
    Elżbieta Sosińska (z domu Wiśniewska) (zm. 18 kwie. 1964)
 
Emilia i Antoni Żochowscy
Emilia i Antoni Żochowscy
 
    Emilia Żochowska (z domu Siniarska) (zm. 12 paź. 1909)
Antoni Żochowski (zm. 16 luty 1866)
 
Emilia i Antoni Żochowscy
Emilia i Antoni Żochowscy
 
    Emilia Żochowska (z domu Siniarska) (zm. 12 paź. 1909)
Antoni Żochowski (zm. 16 luty 1866)
 
grób ks. prał. Wilkońskiego
grób ks. prał. Wilkońskiego
 
    ks. Ludwik Kajetan Wilkoński (zm. 2 czer. 1940)
 
Grób prałatów i kanoników katedry płockiej wśród których spoczywa ks. Wilkoński
Grób prałatów i kanoników katedry płockiej wśród których spoczywa ks. Wilkoński
 
    ks. Ludwik Kajetan Wilkoński (zm. 2 czer. 1940)
 
Grób rodzin Gutowskich i Tłuchowskich
Grób rodzin Gutowskich i Tłuchowskich
 
    Maria Gutowska (z domu Świetlik) (zm. 4 mar. 1957)
Franciszek Gutowski (zm. 15 sier. 1931)
Zygmunt Mikołaj Gutowski (zm. 5 lip. 1911)
Janina Sabina Tłuchowska (z domu Gutowska) (zm. 1982)
Janusz Tłuchowski (zm. 1934)
Stanisław Tłuchowski (zm. 1941)
Zbigniew Mieczysław Tłuchowski (zm. 16 lip. 2011)
 
Grób rodziny Franke
Grób rodziny Franke
 
    Brygida Franke (z domu Rudowska) (zm. 5 gru. 1992)
Jan Idzi Franke (zm. 1950)
Józef Idzi Franke (zm. (wylicz.) 1926)
Kazimierz Zygmunt Franke (zm. 12 luty 1978)
Łucja Franke (z domu Kruszewska) (zm. 1949)
 
grób rodziny Przedpełskich
grób rodziny Przedpełskich
 
    Leokadia Przedpełska (z domu Miejkszan) (zm. 8 mar. 1989)
Marianna Teodozja Przedpełska (z domu Skwarska) (zm. 15 kwie. 1945)
Stefania Przedpełska (z domu NN) (zm. 28 list. 1957)
Ryszard Przedpełski (zm. 5 sier. 1983)
 
Grób rodziny Przedpełskich
Grób rodziny Przedpełskich
 
    Zofia Janina Gasiewicz (z domu Przedpełska) (zm. 24 czer. 1946)
Maria Stanisława Morawska (z domu Przedpełska) (zm. 29 sier. 1963)
Adela Przedpełska (zm. 1957)
Janina Przedpełska (z domu Todtleben) (zm. 1981)
Piotr Przedpełski (zm. 29 czer. 1909)
Stanisław Przedpełski (zm. 1961)
Stanisław Aleksander Apoloniusz Przedpełski (zm. 1971)
 
Grób rodziny Przedpełskich
Grób rodziny Przedpełskich
 
    Zofia Janina Gasiewicz (z domu Przedpełska) (zm. 24 czer. 1946)
Maria Stanisława Morawska (z domu Przedpełska) (zm. 29 sier. 1963)
Adela Przedpełska (zm. 1957)
Janina Przedpełska (z domu Todtleben) (zm. 1981)
Piotr Przedpełski (zm. 29 czer. 1909)
Stanisław Przedpełski (zm. 1961)
Stanisław Aleksander Apoloniusz Przedpełski (zm. 1971)
 
Grzegorzewscy Stanisław i Czesława
Grzegorzewscy Stanisław i Czesława
 
    Czesława Grzegorzewska (z domu NN) (zm. 16 paź. 1985)
Stanisław Grzegorzewski (zm. 21 lip. 1971)
 
Halinka i Józio Chabowscy
Halinka i Józio Chabowscy
 
    Halina Chabowska (zm. 1 maj 1922)
Józef Chabowski (zm. 14 gru. 1933)
 
Helena, Adam i Tadeusz Chabowscy
Helena, Adam i Tadeusz Chabowscy
 
    Helena Chabowska (z domu Bukowińska) (zm. 31 sty. 1987)
Adam Chabowski (zm. 18 gru. 1954)
Tadeusz Chabowski (zm. 2 luty 1947)
 
Jadwiga i Henryk Bukowińscy
Jadwiga i Henryk Bukowińscy
 
    Jadwiga Bukowińska (z domu Szpiek) (zm. 6 sier. 2011)
Henryk Bukowiński (zm. 15 sty. 1997)
 
Jan Franke
Jan Franke
 
    Jan Franke (zm. 8 mar. 2016)
 
Józefa Chabowska
Józefa Chabowska
w tym grobie spoczął też Zygmuś Chabowski syn Wiktora i Janiny 
    Józefa Chabowska (z domu Gburczyńska) (zm. 26 list. 1923)
Zygmunt Chabowski (zm. data nieznana)
 
Józefa i Edward Dymke
Józefa i Edward Dymke
 
    Edward Dymke (zm. 19 maj 1969)
Józefa Dymke (z domu Wysocka) (zm. 12 gru. 1974)
 
Józefa i Edward Dymke
Józefa i Edward Dymke
 
    Edward Dymke (zm. 19 maj 1969)
Józefa Dymke (z domu Wysocka) (zm. 12 gru. 1974)
 
Kazimiera i Wincenty Chabowscy
Kazimiera i Wincenty Chabowscy
 
    Kazimiera Chabowska (z domu Walczak) (zm. 1 paź. 1948)
Wincenty Chabowski (zm. 25 gru. 1973)
 
Romana i Kazimierz Rościszewscy
Romana i Kazimierz Rościszewscy
 
    Romana Aurelia Bogumiła Rościszewska (z domu Linowska) (zm. 31 paź. 1910)
Kazimierz Franciszek Rościszewski (zm. 1914)
 
Romana i Kazimierz Rościszewscy
Romana i Kazimierz Rościszewscy
 
    Romana Aurelia Bogumiła Rościszewska (z domu Linowska) (zm. 31 paź. 1910)
Kazimierz Franciszek Rościszewski (zm. 1914)
 
Romualda, Władysław Dramińscy i Stanisława Targowska
Romualda, Władysław Dramińscy i Stanisława Targowska
 
    Romualda Dramińska (z domu Sosińska) (zm. 4 list. 1993)
Władysław Bronisław Dramiński (zm. 1932)
Stanisława Targowska (z domu Beczkowicz) (zm. 1929)
 
Stanisław i Walenty Dutkiewiczowie
Stanisław i Walenty Dutkiewiczowie
 
    Stanisława Dutkiewicz (z domu Chabowska) (zm. 10 maj 1970)
Walenty Dutkiewicz (zm. 25 mar. 1940)
 
Stefania i Adam Dymke
Stefania i Adam Dymke
 
    Adam Dymke (zm. 30 list. 1932)
Stefania Dymke (z domu Chabowska) (zm. 18 sty. 1958)
 
Stefania i Aleksander Karwosieccy
Stefania i Aleksander Karwosieccy
 
    Stefania Karwosiecka (z domu Żochowska) (zm. 28 mar. 1913)
Aleksander Eugeniusz Karwosiecki (zm. 14 wrz. 1906)
 
Stefania i Stefan Chabowscy
Stefania i Stefan Chabowscy
 
    Stefania Chabowska (z domu Kapitan) (zm. 15 luty 2000)
Stefan Chabowski (zm. 16 list. 1999)
 
Tadeusz Franke
Tadeusz Franke
 
    Tadeusz Józef Franke (zm. 14 luty 1990)
 
Zofia i Witold Przedpełscy
Zofia i Witold Przedpełscy
 
    Zofia Przedpełska (z domu Cichocka) (zm. 19 wrz. 1947)
Witold Aleksy Przedpełski (zm. 23 sty. 1969)
 


 Miniatura Opis Status Miejsce Nazwisko (zmarły)
Andrzej Miąsek
Andrzej Miąsek
 
    Andrzej Miąsek (zm. 3 lip. 2010)
 
Anna Pesta
Anna Pesta
 
    Anna Pesta (z domu Przedpełska) (zm. 29 wrz. 1990)
 
Anna Pesta
Anna Pesta
 
    Anna Pesta (z domu Przedpełska) (zm. 29 wrz. 1990)
 
Feliks Przedpełski
Feliks Przedpełski
 
    Feliks Przedpełski (zm. 21 luty 1978)
 
Feliks Przedpełski
Feliks Przedpełski
 
    Feliks Przedpełski (zm. 21 luty 1978)
 
Grób rodzinny Rutkowskich
Grób rodzinny Rutkowskich
 
    Anna Rutkowska (z domu Chyczewska) (zm. 19 sty. 2000)
Kazimiera Rutkowska (z domu NN) (zm. 12 luty 1994)
Mirosław Rutkowski (zm. 4 sty. 2009)
 
Grób rodziny Miąsków
Grób rodziny Miąsków
 
    Aleksander Miąsek (zm. 27 gru. 1951)
Andrzej Miąsek (zm. 3 lip. 2010)
Jadwiga Miąsek (z domu Wiśniewska) (zm. 16 list. 1987)
Mieczysław Jerzy Miąsek (zm. 8 mar. 1984)
 
Grób rodziny Przedpełskich
Grób rodziny Przedpełskich
 
    Salomea Przedpełska (z domu NN) (zm. 28 list. 1974)
Zygmunt Przedpełski (zm. 7 paź. 1984)
 
Grób rodziny Przedpełskich
Grób rodziny Przedpełskich
 
    Salomea Przedpełska (z domu NN) (zm. 28 list. 1974)
Zygmunt Przedpełski (zm. 7 paź. 1984)
 
Grób rodziny Rutkowskich
Grób rodziny Rutkowskich
 
    Anna Rutkowska (z domu Chyczewska) (zm. 19 sty. 2000)
Kazimiera Rutkowska (z domu NN) (zm. 12 luty 1994)
Mirosław Rutkowski (zm. 4 sty. 2009)
 
Henryka i Tadeusz Kołodziejscy
Henryka i Tadeusz Kołodziejscy
 
    Henryka Kołodziejska (z domu Kusy) (zm. 11 lip. 2008)
Tadeusz Kołodziejski (zm. 14 wrz. 2002)
 
Henryka i Tadeusz Kołodziejscy
Henryka i Tadeusz Kołodziejscy
 
    Henryka Kołodziejska (z domu Kusy) (zm. 11 lip. 2008)
Tadeusz Kołodziejski (zm. 14 wrz. 2002)
 
Jadwiga, Aleksander i Jerzy Miąsek
Jadwiga, Aleksander i Jerzy Miąsek
 
    Aleksander Miąsek (zm. 27 gru. 1951)
Jadwiga Miąsek (z domu Wiśniewska) (zm. 16 list. 1987)
Mieczysław Jerzy Miąsek (zm. 8 mar. 1984)
 
Józef i Feliksa Leonartowicz
Józef i Feliksa Leonartowicz
 
    Feliksa Leonartowicz (zm. 7 mar. 1915)
Józef Leonartowicz (zm. 4 list. 1910)
 
Maliszewski Gustaw
Maliszewski Gustaw
 
    Gustaw Maliszewski (zm. 30 sty. 1986)
 
Mariusz Kołodziejski
Mariusz Kołodziejski
 
    Mariusz Kołodziejski (zm. 3 kwie. 1980)
 
Robert Kołodziejski
Robert Kołodziejski
 
    Robert Kołodziejski (zm. 18 mar. 2013)
 
Zofia, Zbigniew i Boguś Dębscy
Zofia, Zbigniew i Boguś Dębscy
 
    Zofia Dębska (z domu NN) (zm. 22 czer. 2014)
Bogusław Dębski (zm. 1966)
Zbigniew Dębski (zm. 27 lip. 1998)
 


 Miniatura Opis Status Miejsce Nazwisko (zmarły)
Grób rodziny Gościckich
Grób rodziny Gościckich
 
    Julianna Gościcka (z domu Seroczyńska) (zm. 16 list. 1935)
Józef Gościcki (zm. 7 sier. 1942)
Piotr Gościcki (zm. 9 sty. 1938)
Władysław Gościcki (zm. 24 mar. 1936)
 
Grób rodziny Gościckich
Grób rodziny Gościckich
 
    Julianna Gościcka (z domu Seroczyńska) (zm. 16 list. 1935)
Józef Gościcki (zm. 7 sier. 1942)
Piotr Gościcki (zm. 9 sty. 1938)
Władysław Gościcki (zm. 24 mar. 1936)