Polski USA Deutsch Ruskij

Znajdź osobę

Główne gałęzie

 Cmentarze i nagrobki


Kliknij w łezkę na mapie aby otrzymać dodatkowe informacje o cmentarzu. Aby wyznaczyć trasę dojazdu do cmentarza przejdź do dużej mapy Google klikając w link w baloniku. Tam, wpisz w polu "A" Twoje miejsce zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż trasę".

Brak cmentarza

1 2 3 dalej»

 Miniatura Opis Status Miejsce Nazwisko (zmarły)
Andrzej i Feliks Wize
Andrzej i Feliks Wize
 
    Andrzej Wize (zm. 28 luty 1919)
Feliks Wize (zm. 6 luty 1928)
 
Aniela i Stefan Hellwig
Aniela i Stefan Hellwig
Grób Stefana i Nelly Hellwigów w Parku Olszewskich, miejsce dawnej "Świątyni dumania" 
    Aniela Maria Hellwig (z domu Piętka) (zm. 20 wrz. 1920)
Stefan Hellwig (zm. 2 wrz. 1920)
 
Antoni Pomianowski
Antoni Pomianowski
pomnik na placu przy kościele 
    Antoni Pomianowski (zm. 5 czer. 1838)
 
Antoni Pomianowski
Antoni Pomianowski
pomnik na placu przy kościele 
    Antoni Pomianowski (zm. 5 czer. 1838)
 
Bereda Franciszka, Ignacy i Stanisław
Bereda Franciszka, Ignacy i Stanisław
Grób w miejscu egzekucji w lesie na Malcowiźnie 
    Franciszka Bereda (z domu Białek) (zm. 23 lip. 1943)
Ignacy Bereda (zm. 23 lip. 1943)
Stanisław Bereda (zm. 23 lip. 1943)
 
Bereda Janina i Wacław
Bereda Janina i Wacław
 
    Janina Bereda (z domu Karolak) (zm. 1 lip. 1998)
Wacław Bereda (zm. 11 maj 1993)
 
Birula-Białynicki Witold
Birula-Białynicki Witold
 
     
Brama wjazdowa
Brama wjazdowa
 
    Płock - Cmentarz Ewangelicko-Augsburski, mazowieckie, Polska
 
Chrustowscy Helena i Feliks
Chrustowscy Helena i Feliks
 
    Helena Chrustowska (z domu Jankowska) (zm. 21 wrz. 1979)
Feliks Chrustowski (zm. 26 mar. 1983)
 
Daytona Memorial Park
Daytona Memorial Park
 
    Sophie Wronski (z domu NN) (zm. maj 1966)
Stefan Wronski (zm. 1 czer. 1959)
 
Dębiec Marian
Dębiec Marian
 
    Marian Dębiec (zm. 11 mar. 2002)
 
Dębiec Władysław
Dębiec Władysław
 
    Władysław Dębiec (zm. 18 sier. 1966)
 
Edmund Smetkowski
Edmund Smetkowski
 
    Edmund Smętkowski (zm. 11 sier. 1978)
 
Erickson Adolph
Erickson Adolph
 
    Adolph Erickson (zm. 11 gru. 1962)
 
Erickson Jessie
Erickson Jessie
 
    Jessie-M Erickson (z domu De Witt) (zm. 22 mar. 1975)
 
Erickson Vivian
Erickson Vivian
 
    Vivian-Frances Erickson (zm. 26 czer. 1930)
 
Faustyna z Morawskich Kwasieborska
Faustyna z Morawskich Kwasieborska
 
    Faustyna Kwasieborska (z domu Morawska vel Murawska) (zm. 25 sty. 1889)
 
Feliks Stranc
Feliks Stranc
 
    Feliks Bolesław Stranc (zm. 15 gru. 1946)
 
Feliks Wysocki
Feliks Wysocki
tablica na ścianie kolumbarium na cmentarzu w Oborach 
    Feliks Wysocki (zm. 6 wrz. 1856)
 
Feliks Wysocki
Feliks Wysocki
tablica na ścianie kolumbarium na cmentarzu w Oborach 
    Feliks Wysocki (zm. 6 wrz. 1856)
 
Franciszka Ujazdowska
Franciszka Ujazdowska
 
    Franciszka Honorata Ujazdowska (z domu Kwasieborska) (zm. 7 wrz. 1882)
 
Franciszka z Kwasieborskich Ujazdowska
Franciszka z Kwasieborskich Ujazdowska
Grób Franciszki z Kwasieborskich Ujazdowskiej i Juliana Ujazdowskiego 
    Franciszka Honorata Ujazdowska (z domu Kwasieborska) (zm. 7 wrz. 1882)
Julian Faustyn Walenty Ujazdowski (zm. 24 mar. 1877)
 
Grób biskupa Ignacego Krasickiego
Grób biskupa Ignacego Krasickiego
 
    bp. Ignacy hrabia Krasicki (zm. 14 mar. 1801)
 
Grób Józefa i Ludwiki Jakubowiczów
Grób Józefa i Ludwiki Jakubowiczów
 
    Ludwika Konstancja Paschalis Jakubowicz (z domu Ryx) (zm. 14 sty. 1862)
Marek Józef Paschalis Jakubowicz (zm. 5 kwie. 1845)
 
Grób Małowieskich
Grób Małowieskich
 
    Anna Aleksandra Małowieska (z domu Morawska) (zm. 25 list. 1888)
Maria Małowieska (zm. 6 kwie. 1856)
Konstanty Leon Dionizy Małowieski (zm. 19 czer. 1867)
 
Grób mieszkańców PDPS w Czarnowie
Grób mieszkańców PDPS w Czarnowie
 
    Józef Szczepan Kierski (zm. 7 sty. 2007)
 
Grób rodzin Drewnowskich i Kalinowskich
Grób rodzin Drewnowskich i Kalinowskich
 
    Stefania Janina Rzepicha Drewnowska (z domu Kanigowska) (zm. 14 paź. 1914)
Adam Mateusz Drewnowski (zm. 11 paź. 1912)
Józef Jan Drewnowski (zm. 25 mar. 1850)
Wanda Barbara Kalinowska (z domu Drewnowska) (zm. 3 sty. 1931)
Aleksander Kalinowski (zm. 4 sty. 1920)
 
Grób rodzinny Wyszkowskich i Chodeckich
Grób rodzinny Wyszkowskich i Chodeckich
 
    Faustyna Konstancka Chodecka (z domu Wyszkowska) (zm. 7 maj 1849)
Edward Stanisław Chodecki (zm. data nieznana)
Jan Chodecki (zm. 18 mar. 1844)
Klara Karska (z domu Chamska) (zm. 15 sty. 1848)
Apolinary Korwin Wyszkowski (zm. 10 maj 1811)
 
grób rodziny Gruchalskiech
grób rodziny Gruchalskiech
 
    Marianna Gruchalska (z domu Stranc) (zm. 9 sier. 1953)
Antoni Gruchalski (zm. 4 maj 1951)
 
Grób rodziny Tłuchowskich
Grób rodziny Tłuchowskich
 
    Wirgoforta Defulgina Tłuchowska (z domu Kownacka) (zm. 7 maj 1917)
Zofia Tłuchowska (z domu Czarnomska) (zm. 1 sty. 1971)
Feliks Tłuchowski (zm. 16 gru. 1916)
Kazimierz Tłuchowski (zm. 1960)
 
Grób rodziny Tłuchowskich
Grób rodziny Tłuchowskich
 
    Wirgoforta Defulgina Tłuchowska (z domu Kownacka) (zm. 7 maj 1917)
Zofia Tłuchowska (z domu Czarnomska) (zm. 1 sty. 1971)
Feliks Tłuchowski (zm. 16 gru. 1916)
Kazimierz Tłuchowski (zm. 1960)
 
Grobowiec Dagoberta I w St. Denis
Grobowiec Dagoberta I w St. Denis
 
    Dagobert I (zm. 19 sty. 639)
 
Grobowiec Kinelów
Grobowiec Kinelów
 
    Stanisław Deskur (zm. 25 gru. 1926)
Józef Hawliczek (zm. 22 mar. 1920)
Wacława Kinel (z domu Tłuchowska) (zm. 22 luty 1913)
Ignacy Kinel vel Kühnel (zm. 2 sty. 1924)
 
Grobowiec Kinelów
Grobowiec Kinelów
 
    Stanisław Deskur (zm. 25 gru. 1926)
Józef Hawliczek (zm. 22 mar. 1920)
Wacława Kinel (z domu Tłuchowska) (zm. 22 luty 1913)
Ignacy Kinel vel Kühnel (zm. 2 sty. 1924)
 
Grobowiec Pepina i Bertrady
Grobowiec Pepina i Bertrady
 
    Pepin (zm. 24 wrz. 768)
Bertrada de Laon (zm. 12 lip. 783)
 
Gronowscy Henryk i Zdzisław
Gronowscy Henryk i Zdzisław
 
    Henryk Gronowski (zm. 17 sier. 1979)
 
Gronowscy Józef i Franciszka
Gronowscy Józef i Franciszka
 
    Franciszka Gronowska (z domu Wasilewska) (zm. 22 maj 1942)
Józef Gronowski (zm. 5 kwie. 1942)
 
Gronowscy Leon i Władysława
Gronowscy Leon i Władysława
 
    Władysława Gronowska (z domu Bartosiak) (zm. 15 gru. 1988)
Leon Gronowski (zm. 28 paź. 1958)
 
Gronowscy Zdzisław i Władysława
Gronowscy Zdzisław i Władysława
 
    Władysława Gronowska (z domu NN) (zm. 5 sier. 1999)
Zdzisław Gronowski (zm. 18 czer. 1973)
 
Grużewska Marianna
Grużewska Marianna
Tablica z trumny Marianny Grużewskiej z Podbereskich 
    Marianna Grużewska (z domu Podbereska) (zm. 13 kwie. 1673)
 
Gukisz Anna
Gukisz Anna
 
    Anna Gukisz (z domu Pawłowna) (zm. 06 kwie. 1987)
 
Gustaw Zieliński
Gustaw Zieliński
Tablica w kościele klasztornym w Skępem 
    Gustaw z Zielonej Zieliński (zm. 23 list. 1881)
 
Halina i Tadeusz Gierzyńscy
Halina i Tadeusz Gierzyńscy
 
    Halina Gierzyńska (z domu Brudzińska) (zm. 1985)
Tadeusz Michał Gierzyński vel Gerzyński (zm. 7 maj 1968)
 
Heliodor Święcicki
Heliodor Święcicki
Krypta Zasłużonych Wielkopolan w podziemiach Skałki Poznańskiej przy kościele św. Wojciecha 
    Heliodor Święcicki (zm. 9 paź. 1923)
 
Hrebnicki Justyn
Hrebnicki Justyn
 
    Justyn Doktorowicz-Hrebnicki (zm. 13 maj 1868)
 
Ignacy Lutoborski
Ignacy Lutoborski
 
    Ignacy Lutoborski (zm. 3 lip. 1876)
 
Jacek Kinel
Jacek Kinel
 
    Jacek Zygmunt Franciszek Kinel (zm. 8 maj 1944)
 
Jadwiga Andegaweńska
Jadwiga Andegaweńska
 
    Jadwiga (zm. 17 lip. 1399)
 
Jakub Jasiński
Jakub Jasiński
 
    Jakub Krzysztof Ignacy Jasiński (zm. 4 list. 1794)
 
Jan Paszkowski
Jan Paszkowski
 
    Jan Paszkowski (zm. 19 mar. 1954)
 

1 2 3 dalej»