Polski USA Deutsch Ruskij

Znajdź osobę

Główne gałęzie

Jan Przedpełski

Jan Przedpełski

mężczyzna 1840 - 1840  (~ 0 lat)

Info o osobie    |    PDF

 • Imię i nazwisko Jan Przedpełski 
  Urodzenie sty. 1840  Smardzewo Włosty, płocki, mazowieckie, Polska Znajdź osoby związane z tą lokalizacją. 
  Chrzest
  • (Oryginalna pisownia)
   Działo się to w wsi Zagrobie dnia dwunastego/dwudziestego czwartego Marca tysiąc ośmset czterdziestego roku o godzinie wpułdo czwartej po południu. Stawił się Wielmożny Bonifacy Przedpełski Dziedzic części na wsi Smardzewie zamieszkały lat siedmdziesiąt mający, w obecności Xiędza Jana Trzcińskiego Wikaryusza Bodzanowskiego lat dwadzieścia siedm liczącego i Jana Zielińskiego Wyrobnika z Smardzewa lat trzydzieści mającego i okazał nam Dziecię płci Męskiej urodzone dnia dzisiejszego o godzinie dwunastej w nocy z Jego Małżonki Maryanny z Sochockich lat trzydzieści dwa mającej. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym w dniu dzisiejszym odbytym nadane zostało imię Jan a rodzicami jego chrzestnymi byli wyżej wspomniany Xiądz Jan Trzciński i Józefa Gutkowska. Akt ten stawającemu i świadkom przeczytany podpisany został
   Xiądz M… Wikaryusz Parafii Zagroba

   W jednym z aktów zaistniała pomyłka w dacie, ale w którym???
  Przedpełski Jan
  Przedpełski Jan
  Akt chrztu
  Płeć mężczyzna 
  Zgon 10 mar. 1840  Smardzewo Włosty, płocki, mazowieckie, Polska Znajdź osoby związane z tą lokalizacją. 
  • (Oryginalna pisownia)
   Działo się to w Wsi Zagrobie dnia dwudziestego ósmego Lutego/jedenastego Marca tysiąc ośmset czterdziestego Roku o godzinie trzeciej po południu. Stanisław Żelażkiewicz lat trzydzieści pięć i Antoni Stalmaszczak lat pięćdziesiąt dwa mający, obadwa Kopacze, w Wsi Smardzewie Włostach zamieszkali i oświadczyli, iż w dniu wczorajszym Miesiąca i Roku bieżących o godzinie wpułdo jedenastej w nocy umarł Jan Przedpełski syn Bonifacego i Maryanny z Sochockich Przedpełskich obywateli cząstkowych w Wsi Smardzewie zamieszkałych tygodni siedm mający. Po przekonaniu się naocznie o zejściu Jana Przedpełskiego Akt ten Stawającym przeczytany a przez Nas podpisany został.
   X. Kawecki Proboszcz Parafii Zagroba
  Przedpełski Jan
  Przedpełski Jan
  Akt zgonu
  wiek ~ 0 lat 
  Pogrzeb 11 mar. 1840 
  Nagrobki Prześlij zdjęcie nagrobka Prześlij zdjęcie nagrobka 
  Herby Detale ukryte ponieważ przynajmniej jedna żyjąca osoba jest związana z tą informacją. Dostępne po zarejestrowaniu.
  ID osoby I5830  Drzewo Rodziny Kielaków
  Ostatnia modyfikacja 21 sty. 2010 

  Ojciec Przodkowie Bonifacy Przedpełski ,   ur. 15 lip. 1786,   zm. 29 mar. 1874, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska Znajdź osoby związane z tą lokalizacją.  (wiek 87 lat) 
  Matka Przodkowie Marianna Przedpełska (z domu Rostkowska) ,   ur. (wylicz.) 1806,   zm. 12 luty 1872, Przedpełce Kościołki, płocki, mazowieckie, Polska Znajdź osoby związane z tą lokalizacją.  (wiek ~ 66 lat) 
  Ślub 21 list. 1821  Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska Znajdź osoby związane z tą lokalizacją. 
  ID rodziny F1715  Arkusz rodzinny  |  Wykres rodzinny

 • Mapa wydarzeń Pokaż mapę wydarzeń
  Łącze do Google MapsUrodzenie - sty. 1840 - Smardzewo Włosty, płocki, mazowieckie, Polska Łącze do Google Earth
  Łącze do Google MapsZgon - 10 mar. 1840 - Smardzewo Włosty, płocki, mazowieckie, Polska Łącze do Google Earth
   = Łącze do Google Earth 
  Legenda szpilek adres cmentarz miejscowość szpital kościół szkoła miejsce zamieszkania USC powiat województwo obóz konc. region obszar państwo kontynent Nie ustawione