Kielakowie.pl

podróże naszej rodziny w czasie

Wróć do strony głównej pomocy.

Pyt. Kim jesteś i dlaczego tworzysz tę stronę?
Odp.

Nazywam się Janusz Kielak. Genealogią zacząłem się interesować około roku 2004. Z biegiem czasu zacząłem przy pomocy internetu nawiązywać kontakty z innymi osobami noszącymi to samo nazwisko, z którymi później zaczęliśmy prowadzić badania genealogiczne. Nasze pierwsze, stosunkowo skromne jeszcze drzewko, założyliśmy w 2005 roku w witrynie www.genealogiapolska.pl. W 2006 roku utworzyliśmy już własną stronę Kielakowie.pl
Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie osobami noszącymi nazwisko Kielak oraz spokrewnionymi. Z biegiem czasu jednak drzewo genealogiczne zaczęło się rozrastać. Użytkownicy rozwijają swoje gałęzie w różnych kierunkach, które sięgają często wielu wieków wstecz. Nasze drzewo genealogiczne umożliwia odnalezienie Państwu swoich przodków. Jest ono ciągle uzupełniane danymi zebranymi w archiwach oraz uzyskanymi od użytkowników. Do dnia dzisiejszego udało się nam zebrać dane na temat 90912 osób i 30950 rodzin i ta liczba ciągnie rośnie.

Kontakt

    email image Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące informacji na tej stronie, prosimy o kontakt.

Informacje administratora

Mam nadzieję, że spodoba się Państwu nowa szata graficzna strony Kielakowie.pl Proszę nie prosić o szczegółowe badania na temat Twojej rodziny.