Kielakowie.pl

podróże naszej rodziny w czasie

Wróć do strony głównej pomocy.

Pyt. Jak znaleźć szukaną osobę?
Odp. Szukanie najprostrze poprzez wpisanie nazwiska lub (oraz) imienia lub (oraz) nazwiska panieńskiego w zaznaczonych na zdjęciu polach. W przypadku zamężnych kobiet najlepsze wyniki daje wpisanie nazwiska po mężu oraz panieńskiego. W przypadku mężczyzn wpisanie nazwiska i imienia znacznie ogranicza ilość wyświetlanych wyników.Funkcja Szukanie zaawansowane wywołująca formularz wyszukiwania zaawansowanego pozwala na wpisanie bardziej szczegółowych informacji o szukanej osobie i przedstawi ci listę osób odpowiadających zadanym kryteriom w naszej bazie danych.
Tutaj możesz także szukać według numeru ID osoby. Możesz także spróbować przejrzeć Nazwiska jeśli nie wiesz dokładnie jakiego nazwiska szukasz. Dodatkowa funkcja wyszukiwania do wyszukiwarka Google. Dostępna jest ona tylko na stronie głównej. Przy jej pomcy można znaleźć dowolne hasło w naszej bazie danych. 

Kontakt

    email image Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze dotyczące informacji na tej stronie, prosimy o kontakt.

Informacje administratora

Mam nadzieję, że spodoba się Państwu nowa szata graficzna strony Kielakowie.pl Proszę nie prosić o szczegółowe badania na temat Twojej rodziny.