Drukuj Dodaj zakładę
Henryk Zenon Borowski

Henryk Zenon Borowski

mężczyzna 1910 - 1991  (81 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Henryk Zenon Borowski urodzony(a) 14 luty 1910, Bielska 3, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 luty 1910, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Borowski oraz Teodora Borowska (z domu Miłodrowska)); zgon 13 list. 1991, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Stare Babice - cmentarz par., warszawski zachodni, mazowieckie, Polska.

    Henryk Hanna Borowska (z domu Obertyńska) 11 luty 1957, Wilanów - kościół św. Anny, Warszawa, mazowieckie, Polska. Hanna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Borowski urodzony(a) 26 kwie. 1870, Orszymowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 kwie. 1870, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska (synem Łukasz Borowski oraz Marianna Borowska (z domu Kopera)); zgon data nieznana.

    Stanisław Teodora Borowska (z domu Miłodrowska) 15 sier. 1903, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska. Teodora (córką Grzegorz Miłodrowski oraz Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska)) urodzony(a) 20 mar. 1882, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1882, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Teodora Borowska (z domu Miłodrowska)Teodora Borowska (z domu Miłodrowska) urodzony(a) 20 mar. 1882, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1882, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska (córką Grzegorz Miłodrowski oraz Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Marianna Borowska urodzony(a) 12 gru. 1904, Bodzanów, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 gru. 1904, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Kazimierz Stanisław Borowski urodzony(a) 10 list. 1908, Bielska 3, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 gru. 1908, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 1. Henryk Zenon Borowski urodzony(a) 14 luty 1910, Bielska 3, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 luty 1910, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska; zgon 13 list. 1991, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Stare Babice - cmentarz par., warszawski zachodni, mazowieckie, Polska.
    4. Halina Jadwiga Borowska urodzony(a) 26 wrz. 1913, Kolegialna 8, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 wrz. 1914, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Łukasz Borowski urodzony(a) (wylicz.) 1838, Podgórze, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Borowski oraz Jadwiga Borowska (z domu Piekut)); zgon data nieznana.

    Łukasz Marianna Borowska (z domu Kopera) 1866, Kobylniki - kościół par. pw. Św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Roch Kopera oraz Tekla Kopera (z domu Kowalczyk)) urodzony(a) (wylicz.) 1850, Boguszyn, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Borowska (z domu Kopera) urodzony(a) (wylicz.) 1850, Boguszyn, płoński, mazowieckie, Polska (córką Roch Kopera oraz Tekla Kopera (z domu Kowalczyk)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 2. Stanisław Borowski urodzony(a) 26 kwie. 1870, Orszymowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 kwie. 1870, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Jan Borowski urodzony(a) 5 maj 1872, Orszymowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 maj 1872, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Grzegorz MiłodrowskiGrzegorz Miłodrowski urodzony(a) 16 list. 1825, Świerczynek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 list. 1825, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (synem Paweł Miłodrowski oraz Salomea Cecylia Miłodrowska (z domu Trembińska)); zgon data nieznana.

    Grzegorz Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska) 23 luty 1859, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska. Tekla (córką Walenty Chyczewski oraz Petronella Teodozja Chyczewska (z domu Strusińska)) urodzony(a) 20 mar. 1842, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1842, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska)Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 20 mar. 1842, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1842, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (córką Walenty Chyczewski oraz Petronella Teodozja Chyczewska (z domu Strusińska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Adam Wiktor Miłodrowski urodzony(a) 22 gru. 1860, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1860, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Miłodrowska urodzony(a) 21 mar. 1863, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1863, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1863, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Niździńska (z domu Miłodrowska) urodzony(a) 22 mar. 1865, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 mar. 1865, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Barbara Miłodrowska urodzony(a) 4 gru. 1867, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1867, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Konstancja Dzięgielewska (z domu Miłodrowska) urodzony(a) 6 wrz. 1870, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 wrz. 1870, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Stanisława Kisielewska (z domu Miłodrowska) urodzony(a) 15 kwie. 1873, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 kwie. 1873, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Karol Miłodrowski urodzony(a) 20 sty. 1876, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1876, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1919; pochowany , Biała - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Tomasz Miłodrowski urodzony(a) 18 wrz. 1878, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 paź. 1878, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. 3. Teodora Borowska (z domu Miłodrowska) urodzony(a) 20 mar. 1882, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1882, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Zofia Miłodrowska urodzony(a) 7 czer. 1884, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 czer. 1884, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1884, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Borowski urodzony(a) (wylicz.) 1811, Rębowo, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1862.

    Jan Jadwiga Borowska (z domu Piekut) 30 maj 1836, Zakrzewo - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płocki, mazowieckie, Polska. Jadwiga urodzony(a) (wylicz.) 1816; zgon przed 1862. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga Borowska (z domu Piekut) urodzony(a) (wylicz.) 1816; zgon przed 1862.
    Dzieci:
    1. 4. Łukasz Borowski urodzony(a) (wylicz.) 1838, Podgórze, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Roch Kopera urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Roch Tekla Kopera (z domu Kowalczyk) data nieznana. Tekla urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Tekla Kopera (z domu Kowalczyk) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Borowska (z domu Kopera) urodzony(a) (wylicz.) 1850, Boguszyn, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Paweł MiłodrowskiPaweł Miłodrowski urodzony(a) (wylicz.) 1795, Włoczewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Proboszczewice - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska (synem Szymon Michał Miłodrowski oraz Marcjanna Miłodrowska (z domu Żółtowska)); zgon po 1859.

    Paweł Salomea Cecylia Miłodrowska (z domu Trembińska) 27 list. 1822, Proboszczewice - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Adam Józef Trębiński oraz Marianna Trębińska (z domu Cieślińska)) urodzony(a) 27 paź. 1799, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 22 gru. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Salomea Cecylia Miłodrowska (z domu Trembińska) urodzony(a) 27 paź. 1799, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Adam Józef Trębiński oraz Marianna Trębińska (z domu Cieślińska)); zgon 22 gru. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antonina Małgorzata Miłodrowska urodzony(a) 8 czer. 1823, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 czer. 1823, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 27 gru. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 6. Grzegorz Miłodrowski urodzony(a) 16 list. 1825, Świerczynek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 list. 1825, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Hipolit Miłodrowski urodzony(a) 8 maj 1828, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 maj 1828, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 1857.
    4. Ewa Miłodrowska urodzony(a) 30 list. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 list. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Marianna Miłodrowska urodzony(a) 30 list. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 gru. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Walenty ChyczewskiWalenty Chyczewski urodzony(a) 24 sty. 1805, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Kazimierz Chyczewski oraz Barbara Scholastyka Dobrosielska (z domu Mosakowska)); zgon 15 kwie. 1857, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.

    Walenty Petronella Teodozja Chyczewska (z domu Strusińska) 24 list. 1830, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska. Petronella (córką Maciej Piotr Strusiński oraz Tekla Strusińska (z domu Smolińska)) urodzony(a) 28 maj 1813, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 maj 1813, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1884, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Petronella Teodozja Chyczewska (z domu Strusińska) urodzony(a) 28 maj 1813, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 maj 1813, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska (córką Maciej Piotr Strusiński oraz Tekla Strusińska (z domu Smolińska)); zgon 12 mar. 1884, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Pelagia Antonina Chyczewska urodzony(a) 5 luty 1832, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 luty 1832, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Eleonora Chyczewska urodzony(a) 9 mar. 1835, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 mar. 1835, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Teodor Chyczewski urodzony(a) 12 sier. 1837, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sier. 1837, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Julian Chyczewski urodzony(a) 20 luty 1840, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1840, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1917; pochowany data nieznana, Biała - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. 7. Tekla Miłodrowska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 20 mar. 1842, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1842, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Jan Chyczewski urodzony(a) 12 gru. 1844, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 gru. 1844, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Jakub Chyczewski urodzony(a) 8 sier. 1847, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 sier. 1847, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Szymon Michał MiłodrowskiSzymon Michał Miłodrowski urodzony(a) 1 list. 1766, Włoczewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 list. 1766, Proboszczewice - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska (synem Józef Miłodrowski oraz Teresa Krajewska (z domu Bobrowska)); zgon 3 maj 1838, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.

    Szymon Marcjanna Miłodrowska (z domu Żółtowska) 13 luty 1790, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska. Marcjanna (córką Józef Żółtowski oraz Franciszka Żółtowska (z domu NN)) urodzony(a) (wylicz.) 1770, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 sty. 1831, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 25.  Marcjanna Miłodrowska (z domu Żółtowska) urodzony(a) (wylicz.) 1770, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska (córką Józef Żółtowski oraz Franciszka Żółtowska (z domu NN)); zgon 22 sty. 1831, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 12. Paweł Miłodrowski urodzony(a) (wylicz.) 1795, Włoczewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Proboszczewice - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1859.
    2. Marianna Miłodrowska urodzony(a) 30 lip. 1817, Włoczewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 lip. 1817, Proboszczewice - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 26.  Adam Józef TrębińskiAdam Józef Trębiński urodzony(a) 3 gru. 1776, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Sebastian Trębiński oraz Teresa Dorota Trębińska (z domu Strubińska)); zgon 26 list. 1855, Stanisławów, miński, mazowieckie, Polska.

    Adam Marianna Trębińska (z domu Cieślińska) 19 luty 1798, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska . Marianna (córką Walenty Cieśliński oraz Ewa Cieślińska (z domu Osiecka)) urodzony(a) (wylicz.) 1777; zgon 13 czer. 1848, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 27.  Marianna Trębińska (z domu Cieślińska)Marianna Trębińska (z domu Cieślińska) urodzony(a) (wylicz.) 1777 (córką Walenty Cieśliński oraz Ewa Cieślińska (z domu Osiecka)); zgon 13 czer. 1848, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 13. Salomea Cecylia Miłodrowska (z domu Trembińska) urodzony(a) 27 paź. 1799, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 22 gru. 1831, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Wawrzyniec Trębiński urodzony(a) 11 sier. 1801, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 13 gru. 1802.
    3. Józef Paweł Karol Trębiński urodzony(a) 25 sty. 1803, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. Franciszek Symforian Trębiński urodzony(a) 22 sier. 1804; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    5. ks. Walenty Maciej Trębiński urodzony(a) 7 luty 1807, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 23 sier. 1866, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    6. Łucja Wiktoria Trębińska urodzony(a) 14 gru. 1808, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 gru. 1808, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    7. Apolonia Serafina Karwowska (z domu Trębińska) urodzony(a) 6 luty 1811, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 luty 1811, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1844.
    8. Elżbieta Anna Trębińska urodzony(a) 10 lip. 1813, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 lip. 1813, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    9. Magdalena Petronella Trębińska urodzony(a) 1 maj 1815, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 maj 1815, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon przed 1818.
    10. Magdalena Petronella Trębińska urodzony(a) 15 kwie. 1818, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 kwie. 1818, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    11. Agata Dobrzeniecka (z domu Trębińska) urodzony(a) 5 luty 1820, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 luty 1820, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon przed 1854.
    12. ks. Piotr Szczepan Trębiński urodzony(a) 1 sier. 1824, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 sier. 1824, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 23 sty. 1897, Słubice, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 28.  Kazimierz ChyczewskiKazimierz Chyczewski urodzony(a) 24 list. 1776, Zgorzałe (par. Zagroba), płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Chyczewski oraz Marianna Chyczewska (z domu Zgorzelska)); zgon 6 luty 1811, Kisielewo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Kazimierz Barbara Scholastyka Dobrosielska (z domu Mosakowska) 8 list. 1800, Święcieniec - kościół par. pw. św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska. Barbara (córką Ignacy Mosakowski oraz Wiktoria Mosakowska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) 8 gru. 1775, Sambórz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Święcieniec - kościół par. pw. św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1851, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 29.  Barbara Scholastyka Dobrosielska (z domu Mosakowska)Barbara Scholastyka Dobrosielska (z domu Mosakowska) urodzony(a) 8 gru. 1775, Sambórz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Święcieniec - kościół par. pw. św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Mosakowski oraz Wiktoria Mosakowska (z domu Kowalewska)); zgon 27 czer. 1851, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Chyczewski urodzony(a) 8 wrz. 1801; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 maj 1820, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 14. Walenty Chyczewski urodzony(a) 24 sty. 1805, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 kwie. 1857, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Sylwester Chyczewski urodzony(a) (wylicz.) 1811; zgon 19 mar. 1812, Kisielewo, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 30.  Maciej Piotr Strusiński urodzony(a) 15 mar. 1789; ochrzczony , Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Strusiński oraz Marianna vel Maksyma Strusińska (z domu Maliszewska)); zgon 29 sty. 1846, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.

    Maciej Tekla Strusińska (z domu Smolińska) data nieznana. Tekla (córką Jan Smoliński oraz Marianna Smolińska (z domu Borowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1794; zgon po 1846. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 31.  Tekla Strusińska (z domu Smolińska) urodzony(a) (wylicz.) 1794 (córką Jan Smoliński oraz Marianna Smolińska (z domu Borowska)); zgon po 1846.
    Dzieci:
    1. 15. Petronella Teodozja Chyczewska (z domu Strusińska) urodzony(a) 28 maj 1813, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 maj 1813, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1884, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Eleonora Kiszelewska (z domu Strusińska) urodzony(a) (wylicz.) 1818, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Joanna Strusińska (z domu Strusińska) urodzony(a) 12 list. 1820, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 list. 1820, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Strusiński urodzony(a) 28 maj 1824, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1824, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 sty. 1828, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Antoni Strusiński urodzony(a) 22 maj 1828, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 maj 1828, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 wrz. 1836, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Jan Strusiński urodzony(a) 23 czer. 1831, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 czer. 1831, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 lip. 1831, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Jakub Ignacy Strusiński urodzony(a) 25 lip. 1832, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 lip. 1832, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 luty 1833, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Józefa Strusińska urodzony(a) 20 gru. 1835, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 gru. 1835, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 paź. 1836, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Kunegunda Strusińska urodzony(a) 12 maj 1838, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 maj 1838, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 kwie. 1839, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. Adam Strusiński urodzony(a) 9 maj 1841, Jączewo Jeziorne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1841, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.