Drukuj Dodaj zakładę
Katarzyna Cywińska

Katarzyna Cywińska

kobieta data nieznana - 1812

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Cywińska urodzony(a) data nieznana (córką Aleksy Justyn Cywiński oraz Salomea Cywińska (z domu Gąsiorowska)); zgon 27 mar. 1812, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Aleksy Justyn CywińskiAleksy Justyn Cywiński urodzony(a) 17 lip. 1783, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Walenty Franciszek Cywiński oraz Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)); zgon (wylicz.) 1856.

    Aleksy Salomea Cywińska (z domu Gąsiorowska) 18 paź. 1808, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Antoni Gąsiorowski oraz Barbara Gąsiorowska (z domu Szymborska vel Szulborska)) urodzony(a) 8 sty. 1791, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sty. 1791, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1810, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Salomea Cywińska (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 8 sty. 1791, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sty. 1791, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Gąsiorowski oraz Barbara Gąsiorowska (z domu Szymborska vel Szulborska)); zgon 1810, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 1. Katarzyna Cywińska urodzony(a) data nieznana; zgon 27 mar. 1812, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Franciszek CywińskiWalenty Franciszek Cywiński urodzony(a) 29 sty. 1739; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Florian Cywiński oraz Teresa Cywińska (z domu Rybicka)); zgon 4 czer. 1807, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Walenty Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) data nieznana. Agnieszka (córką Józef Wojciech Dramiński oraz Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska)) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Józef Wojciech Dramiński oraz Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska)); zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Cywiński urodzony(a) 7 paź. 1770, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 list. 1849, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Antoni Wiktoryn Cywiński urodzony(a) 13 czer. 1777, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 2. Aleksy Justyn Cywiński urodzony(a) 17 lip. 1783, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon (wylicz.) 1856.
    5. Filip Jakub Cywiński urodzony(a) 6 maj 1786, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 wrz. 1834, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Jacenty Seweryn Cywiński urodzony(a) 10 wrz. 1789, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Antoni Cywiński urodzony(a) 3 czer. 1802, Bombalice, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 czer. 1802, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Antoni Gąsiorowski urodzony(a) 24 czer. 1765, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 czer. 1765, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Gąsiorowski oraz Teresa Gąsiorowska (z domu Zbyszyńska)); zgon 30 wrz. 1821, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Antoni Barbara Gąsiorowska (z domu Szymborska vel Szulborska) 25 list. 1789, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 1 sty. 1815, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Barbara Gąsiorowska (z domu Szymborska vel Szulborska) urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 1 sty. 1815, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 3. Salomea Cywińska (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 8 sty. 1791, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sty. 1791, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1810, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Hipolit Gąsiorowski urodzony(a) 4 list. 1792, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 list. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 kwie. 1823, Zakroczym, nowodworski, mazowieckie, Polska.
    3. Teresa Gąsiorowska urodzony(a) 30 czer. 1795, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 lip. 1795, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Franciszka Barbara Grąbczewska (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 4 gru. 1797, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 gru. 1797, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1848.
    5. Eleonora Wróblewska (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 14 kwie. 1800, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 kwie. 1800, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Zuzanna Gąsiorowska urodzony(a) 6 mar. 1803, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 mar. 1803, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 list. 1807, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Franciszek Edward Gąsiorowski urodzony(a) 5 wrz. 1805, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 wrz. 1805, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 paź. 1805, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Gertruda Gąsiorowska urodzony(a) 15 list. 1806, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 list. 1805, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1807, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Domicella Gąsiorowska urodzony(a) 25 maj 1809, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1809, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 czer. 1809, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    10. Urban Gąsiorowski urodzony(a) 25 maj 1809, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1809, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 kwie. 1811, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Florian CywińskiFlorian Cywiński urodzony(a) (szac.) 1700 (synem Jan Cywiński oraz Elżbieta Cywińska (z domu Leśniewska)); zgon 22 sty. 1774.

    Florian Teresa Cywińska (z domu Rybicka) data nieznana. Teresa urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1782. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Teresa Cywińska (z domu Rybicka) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1782.
    Dzieci:
    1. Małgorzata Szatkowska vel Szastkowska (z domu Cywińska) urodzony(a) 11 sier. 1730; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 wrz. 1797, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Kazimierz Cywiński urodzony(a) 2 mar. 1732; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Maciej Cywiński urodzony(a) 21 luty 1734; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jan Cywiński urodzony(a) 2 luty 1736; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 mar. 1736.
    5. 4. Walenty Franciszek Cywiński urodzony(a) 29 sty. 1739; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 czer. 1807, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Marianna Cywińska urodzony(a) 10 wrz. 1741; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Józefa Cywińska urodzony(a) 19 mar. 1745; zgon data nieznana.

  3. 10.  Józef Wojciech DramińskiJózef Wojciech Dramiński urodzony(a) 17 kwie. 1689, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1689, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Dramiński oraz Helena Dramińska (z domu NN)); zgon 12 maj 1774.

    Józef Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska) 24 luty 1732, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska. Konstancja (córką Józef Zaborowski oraz Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska)) urodzony(a) data nieznana; zgon 22 czer. 1773. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska) urodzony(a) data nieznana (córką Józef Zaborowski oraz Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska)); zgon 22 czer. 1773.
    Dzieci:
    1. Marianna Franciszka Dramińska urodzony(a) 30 gru. 1732; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Tomasz Dramiński urodzony(a) 21 gru. 1733; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Dramiński urodzony(a) 2 paź. 1735; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Maciej Rajmund Dramiński urodzony(a) 22 luty 1739; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Eleonora Katarzyna Mijakowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 14 kwie. 1743; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 5. Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Adam Dramiński urodzony(a) 21 gru. 1750; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 wrz. 1831, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Dramiński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  5. 12.  Jan Gąsiorowski urodzony(a) 3 sty. 1740, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 sty. 1740, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Krzysztof Gąsiorowski oraz Marianna Gąsiorowska (z domu Szczepanowska)); zgon 6 list. 1788, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Jan Teresa Gąsiorowska (z domu Zbyszyńska) data nieznana. Teresa (córką Jan Zbyszyński oraz Zofia Zbyszyńska (z domu Kurzątkowska)) urodzony(a) 18 paź. 1739, Zbyszyno Otrokowe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 paź. 1739, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 paź. 1780. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Teresa Gąsiorowska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 18 paź. 1739, Zbyszyno Otrokowe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 paź. 1739, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jan Zbyszyński oraz Zofia Zbyszyńska (z domu Kurzątkowska)); zgon 18 paź. 1780.
    Dzieci:
    1. Marianna Gąsiorowska urodzony(a) 26 mar. 1764, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1764, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1768.
    2. 6. Antoni Gąsiorowski urodzony(a) 24 czer. 1765, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 czer. 1765, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 wrz. 1821, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Gąsiorowska urodzony(a) 8 kwie. 1768, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1768, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Agnieszka Gąsiorowska urodzony(a) 26 mar. 1771, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1771, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Katarzyna Bóbr vel Bober (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 2 sier. 1772, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 sier. 1772, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Kunegunda Gąsiorowska urodzony(a) 2 sier. 1772, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 sier. 1772, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Michał Gąsiorowski urodzony(a) 4 sier. 1775, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 sier. 1775, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Maciej Gąsiorowski urodzony(a) 21 luty 1779, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1779, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 czer. 1849, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan CywińskiJan Cywiński urodzony(a) (szac.) 1670; zgon data nieznana.

    Jan Elżbieta Cywińska (z domu Leśniewska) 2 lip. 1694, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Elżbieta urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Elżbieta Cywińska (z domu Leśniewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 8. Florian Cywiński urodzony(a) (szac.) 1700; zgon 22 sty. 1774.

  3. 20.  Jan DramińskiJan Dramiński urodzony(a) (szac.) 1660 (synem Stefan Dramiński oraz Małgorzata Gutkowska (z domu Strzeszewska)); zgon przed 1725.

    Jan Helena Dramińska (z domu NN) data nieznana. Helena urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 21.  Helena Dramińska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Jerzy Wojciech Dramiński urodzony(a) 17 kwie. 1686, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1686, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 10. Józef Wojciech Dramiński urodzony(a) 17 kwie. 1689, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1689, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 maj 1774.
    3. Antoni Benedykt Dramiński urodzony(a) 21 mar. 1692, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 mar. 1692, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1774.
    4. Walenty Maciej Dramiński urodzony(a) 3 luty 1697, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 luty 1697, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 22.  Józef Zaborowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Józef Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 23.  Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 11. Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska) urodzony(a) data nieznana; zgon 22 czer. 1773.
    2. Barbara Górska (z domu Zaborowska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1761.

  7. 24.  Krzysztof Gąsiorowski urodzony(a) 25 lip. 1703, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1703, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Gąsiorowski oraz Zofia Gąsiorowska (z domu Starczewska)); zgon przed 1764.

    Krzysztof Marianna Gąsiorowska (z domu Szczepanowska) data nieznana. Marianna (córką Stefan vel Franciszek Szczepanowski oraz Agnieszka Przeciszewska (z domu Jaworska)) urodzony(a) 13 lip. 1708, Krasna Góra, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 lip. 1708, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1780. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 25.  Marianna Gąsiorowska (z domu Szczepanowska) urodzony(a) 13 lip. 1708, Krasna Góra, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 lip. 1708, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Stefan vel Franciszek Szczepanowski oraz Agnieszka Przeciszewska (z domu Jaworska)); zgon przed 1780.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Gąsiorowska urodzony(a) 21 sty. 1727, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1727, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Teresa Goszczyńska (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 3 mar. 1729, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1729, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1774.
    3. Krzysztof Gąsiorowski urodzony(a) 23 mar. 1729, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Katarzyna Gąsiorowska urodzony(a) 28 paź. 1731, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 paź. 1731, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Kunegunda Gąsiorowska urodzony(a) 13 paź. 1734, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 12. Jan Gąsiorowski urodzony(a) 3 sty. 1740, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 sty. 1740, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 list. 1788, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Rozalia Gościcka (z domu Gąsiorowska) urodzony(a) 1 list. 1742, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1812, Zdziar Łopatki, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Ksawery Gąsiorowski urodzony(a) 4 gru. 1744, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 gru. 1744, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 kwie. 1795, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.

  9. 26.  Jan Zbyszyński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Jan Zofia Zbyszyńska (z domu Kurzątkowska) data nieznana. Zofia urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 27.  Zofia Zbyszyńska (z domu Kurzątkowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Cecylia Zbyszyńska urodzony(a) 18 list. 1731, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 list. 1731, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Paweł 'Prawda' Zbyszyński urodzony(a) 18 sty. 1734, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sty. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1792.
    3. Marianna Zbyszyńska urodzony(a) 16 mar. 1736, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 mar. 1736, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 13. Teresa Gąsiorowska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 18 paź. 1739, Zbyszyno Otrokowe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 paź. 1739, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 paź. 1780.
    5. Wincenty Stanisław Zbyszyński urodzony(a) 28 mar. 1741, Zbyszyno Otrokowe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 sty. 1814, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.