Drukuj Dodaj zakładę
Antonina Kleniewska

Antonina Kleniewska

kobieta 1874 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antonina KleniewskaAntonina Kleniewska urodzony(a) 3 wrz. 1874, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 wrz. 1874, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Kleniewski oraz Joanna Kleniewska (z domu Archutowska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni KleniewskiAntoni Kleniewski urodzony(a) 12 sty. 1834, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Feliks Kleniewski oraz Urszula Kleniewska (z domu Pruszczyńska)); zgon 24 mar. 1876, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Antoni Joanna Kleniewska (z domu Archutowska) 27 paź. 1858, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Joanna (córką Julian Walenty Archutowski oraz Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) 1 luty 1837, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1837, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 luty 1877, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Joanna Kleniewska (z domu Archutowska)Joanna Kleniewska (z domu Archutowska) urodzony(a) 1 luty 1837, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1837, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Julian Walenty Archutowski oraz Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska)); zgon 6 luty 1877, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Helena Szumańska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 11 paź. 1859, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 paź. 1859, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Julianna Kleniewska urodzony(a) 23 sier. 1863, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1863, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 paź. 1868, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Eleonora Kleniewska urodzony(a) 6 list. 1865, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 list. 1865, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 paź. 1868, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Antoni Kleniewski urodzony(a) 13 czer. 1867, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 czer. 1867, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 mar. 1910, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo - Cmentarz Parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Teofila Kruszewska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 19 gru. 1870, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1870, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 1. Antonina Kleniewska urodzony(a) 3 wrz. 1874, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 wrz. 1874, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adam Feliks KleniewskiAdam Feliks Kleniewski urodzony(a) 30 gru. 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Kleniewski oraz Helena Aniela Kunegunda Kleniewska (z domu Cywińska)); zgon 17 mar. 1865, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Urszula Kleniewska (z domu Pruszczyńska) 13 luty 1831, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska. Urszula (córką Kazimierz Pruszczyński oraz Tekla Pruszczyńska (z domu Tyska)) urodzony(a) (wylicz.) 1808, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 wrz. 1874, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Urszula Kleniewska (z domu Pruszczyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1808, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (córką Kazimierz Pruszczyński oraz Tekla Pruszczyńska (z domu Tyska)); zgon 21 wrz. 1874, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Józef Kleniewski urodzony(a) 16 luty 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 luty 1832, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 paź. 1834, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 2. Antoni Kleniewski urodzony(a) 12 sty. 1834, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1876, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Paulina Kleniewska urodzony(a) ok. 1836; zgon 15 luty 1840, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo - Cmentarz Parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Stanisław Kleniewski urodzony(a) 9 maj 1839, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 maj 1839, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Lewandowska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 11 maj 1842, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 maj 1842, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Andrzej Kleniewski urodzony(a) 8 list. 1844, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 list. 1844, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Jan Kleniewski urodzony(a) 21 czer. 1847, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1847, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Konstancja Brudzińska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 16 wrz. 1850, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 wrz. 1850, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Julian Walenty ArchutowskiJulian Walenty Archutowski urodzony(a) 15 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska)); zgon 10 czer. 1889, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Julian Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska) 10 luty 1836, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Apolonia (córką Tomasz Brudziński oraz Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka)) urodzony(a) 10 luty 1815, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1842. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska)Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 10 luty 1815, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Brudziński oraz Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka)); zgon 12 mar. 1842.
    Dzieci:
    1. 3. Joanna Kleniewska (z domu Archutowska) urodzony(a) 1 luty 1837, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1837, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 luty 1877, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech KleniewskiWojciech Kleniewski urodzony(a) 23 maj 1765, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 maj 1765, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Kleniewski oraz Katarzyna Kleniewska (z domu Dąbrowska)); zgon 26 czer. 1826, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Helena Aniela Kunegunda Kleniewska (z domu Cywińska) 21 list. 1790, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Helena (córką Kazimierz Cywiński oraz Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska)) urodzony(a) 3 mar. 1776, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1776, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 list. 1836, Cywiny Górne, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Helena Aniela Kunegunda Kleniewska (z domu Cywińska)Helena Aniela Kunegunda Kleniewska (z domu Cywińska) urodzony(a) 3 mar. 1776, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1776, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Kazimierz Cywiński oraz Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska)); zgon 15 list. 1836, Cywiny Górne, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Kiwiryn Jan Kleniewski urodzony(a) 30 mar. 1792, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 lip. 1876, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Stanisław Kleniewski urodzony(a) (wylicz.) 1795, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Antoni Feliks Kleniewski urodzony(a) 5 maj 1795, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Domicella Gościcka vel Goszczycka (z domu Kleniewska) urodzony(a) 8 maj 1797, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1832, Goszczyce Średnie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 4. Adam Feliks Kleniewski urodzony(a) 30 gru. 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1865, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Julian Kleniewski urodzony(a) 2 luty 1801, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Monika Kleniewska urodzony(a) 11 kwie. 1803, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Łucja Kleniewska urodzony(a) 29 czer. 1804, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Justyna Zofia Gościńska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 15 maj 1806, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1882, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska.
    10. Andrzej Kleniewski urodzony(a) 2 luty 1813, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 lip. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    11. Teodozja Franciszka Kleniewska urodzony(a) 23 sty. 1815, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 kwie. 1818, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Kazimierz Pruszczyński urodzony(a) 4 mar. 1770, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 mar. 1770, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (synem Józef Pruszczyński oraz Ewa Pruszczyńska (z domu Bronowska)); zgon 25 sty. 1818, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.

    Kazimierz Tekla Pruszczyńska (z domu Tyska) 16 luty 1801, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska. Tekla (córką Stanisław Tyski vel. Tyszka oraz Agnieszka Tyska vel. Tyszka (z domu Goszczycka)) urodzony(a) 21 wrz. 1786, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 paź. 1836, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Tekla Pruszczyńska (z domu Tyska) urodzony(a) 21 wrz. 1786, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (córką Stanisław Tyski vel. Tyszka oraz Agnieszka Tyska vel. Tyszka (z domu Goszczycka)); zgon 2 paź. 1836, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ambroży Pruszczyński urodzony(a) 9 wrz. 1803; ochrzczony data nieznana, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Kocięcka (z domu Pruszczyńska) urodzony(a) 26 wrz. 1807; ochrzczony data nieznana, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 5. Urszula Kleniewska (z domu Pruszczyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1808, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 wrz. 1874, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Piotr Pruszczyński urodzony(a) (wylicz.) 1811, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 lip. 1881, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Antonina Brudzińska (z domu Pruszczyńska) urodzony(a) 14 sier. 1816, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1816, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) 1 maj 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Rozalia (córką Ignacy Charzyński oraz Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka)) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska ; zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Charzyński oraz Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka)); zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 6. Julian Walenty Archutowski urodzony(a) 15 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 czer. 1889, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Teofila Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 9 wrz. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 czer. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Archutowska urodzony(a) 9 wrz. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Tomasz BrudzińskiTomasz Brudziński urodzony(a) 21 mar. 1766, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Korzybska)); zgon 10 mar. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) 14 maj 1800, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córką Stanisław Łęczycki oraz Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba)) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) urodzony(a) (wylicz.) 1782 (córką Stanisław Łęczycki oraz Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba)); zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teodor Julian Brudziński urodzony(a) 8 wrz. 1801; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Jan Piotr Brudziński urodzony(a) 26 czer. 1803, Cywiny, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Scholastyka Brudzińska urodzony(a) 16 luty 1806; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Feliks Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1811, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 lip. 1813, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Julian Domicjan Wawrzyniec Brudziński urodzony(a) 9 sier. 1812, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 sier. 1812, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 list. 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 7. Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 10 luty 1815, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1842.
    7. Teofil Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Bonawentura Paweł Brudziński urodzony(a) 14 lip. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 lip. 1819, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1851, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Balbina Korycka (z domu Brudzińska) urodzony(a) 27 kwie. 1823, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 maj 1823, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sier. 1848, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    10. Paulina Ważyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 27 czer. 1828, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 czer. 1828, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1881, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adam KleniewskiAdam Kleniewski urodzony(a) (szac.) 1732 (synem Walerian Walenty Wojciech Kleniewski oraz Jadwiga Kleniewska (z domu Korzybska)); zgon 4 gru. 1800.

    Adam Katarzyna Kleniewska (z domu Dąbrowska) data nieznana. Katarzyna (córką Wojciech Dąbrowski oraz Marianna Dąbrowska (z domu Wolińska)) urodzony(a) 20 kwie. 1738, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 kwie. 1738, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Kleniewska (z domu Dąbrowska) urodzony(a) 20 kwie. 1738, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 kwie. 1738, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Dąbrowski oraz Marianna Dąbrowska (z domu Wolińska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Franciszek Kleniewski urodzony(a) ok. 1758; zgon 1 mar. 1816, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józef Kleniewski urodzony(a) 7 maj 1760, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Ewa Kleniewska urodzony(a) 1763, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 8. Wojciech Kleniewski urodzony(a) 23 maj 1765, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 maj 1765, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 czer. 1826, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Maciej Kleniewski urodzony(a) 1768, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Piotr Mateusz Kleniewski urodzony(a) 24 luty 1768, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Bonifacy Kleniewski urodzony(a) 28 kwie. 1772, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1816.
    8. Michał Hieronim Kleniewski urodzony(a) 30 lip. 1776, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 czer. 1786, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Jadwiga Zbyszyńska (z domu Kleniewska) urodzony(a) 14 paź. 1781, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 paź. 1816, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Kazimierz CywińskiKazimierz Cywiński urodzony(a) 2 mar. 1732; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Florian Cywiński oraz Teresa Cywińska (z domu Rybicka)); zgon data nieznana.

    Kazimierz Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska) 25 luty 1775, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Tomasz Szymański vel Szumański oraz Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka)) urodzony(a) 8 wrz. 1754, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 wrz. 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 luty 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska)Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska) urodzony(a) 8 wrz. 1754, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 wrz. 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Szymański vel Szumański oraz Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka)); zgon 24 luty 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 9. Helena Aniela Kunegunda Kleniewska (z domu Cywińska) urodzony(a) 3 mar. 1776, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1776, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 list. 1836, Cywiny Górne, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Józef Pruszczyński urodzony(a) 24 sty. 1734, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1734, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (synem Ludwik Pruszczyński oraz Ewa Pruszczyńska (z domu Stawicka)); zgon data nieznana.

    Józef Ewa Pruszczyńska (z domu Bronowska) data nieznana. Ewa urodzony(a) data nieznana; zgon 11 sier. 1775, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Ewa Pruszczyńska (z domu Bronowska) urodzony(a) data nieznana; zgon 11 sier. 1775, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 10. Kazimierz Pruszczyński urodzony(a) 4 mar. 1770, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 mar. 1770, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1818, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Franciszek Pruszczyński ochrzczony 30 sier. 1772, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Pruszczyńska ochrzczony 9 wrz. 1774, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Stanisław Tyski vel. Tyszka urodzony(a) 13 list. 1740, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 list. 1740, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (synem Roch Tyski oraz Marianna Tyska (z domu Chyczewska)); zgon 7 czer. 1824, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Agnieszka Tyska vel. Tyszka (z domu Goszczycka) 21 luty 1775, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska. Agnieszka (córką Jakub Gościcki vel Goszczycki oraz Katarzyna Gościcka vel Goszczycka (z domu Bronowska)) urodzony(a) 13 sty. 1752, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sty. 1752, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 luty 1818, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Tyska vel. Tyszka (z domu Goszczycka)Agnieszka Tyska vel. Tyszka (z domu Goszczycka) urodzony(a) 13 sty. 1752, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sty. 1752, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jakub Gościcki vel Goszczycki oraz Katarzyna Gościcka vel Goszczycka (z domu Bronowska)); zgon 2 luty 1818, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Walenty Tyski ochrzczony 13 luty 1777, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Tyski ochrzczony 25 maj 1780, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Andrzej Tyski vel. Tyszka urodzony(a) (wylicz.) 1781; zgon 14 sty. 1853, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Wawrzyniec Tyski urodzony(a) 12 sier. 1781; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 paź. 1867, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 11. Tekla Pruszczyńska (z domu Tyska) urodzony(a) 21 wrz. 1786, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 paź. 1836, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Tyski urodzony(a) (wylicz.) 1793; zgon 13 wrz. 1854, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Szymon Tyski ochrzczony 23 luty 1794, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 mar. 1796.
    8. Tomasz Tyski urodzony(a) (wylicz.) 1798; zgon data nieznana.

  9. 24.  Tomasz ArchutowskiTomasz Archutowski urodzony(a) (szac.) 1726 (synem Jakub Archutowski oraz Zofia Archutowska (z domu Bylińska)); zgon 31 maj 1775, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Góra - cmentarz przykościelny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) 13 maj 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)); zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 31 sty. 1755, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1767.
    2. Piotr Archutowski urodzony(a) 31 sty. 1758, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 gru. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Brygida Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 2 luty 1760, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Salomea Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 21 list. 1762, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 list. 1762, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 lip. 1791, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 22 sty. 1767, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1767, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 12. Mateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  11. 26.  Ignacy Charzyński urodzony(a) data nieznana (synem Jan Charzyński oraz Marianna Charzyńska (z domu Kulesza)); zgon po 1819.

    Ignacy Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka) 29 maj 1791, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Klara (córką Franciszek Pokrzywnicki oraz Magdalena Pokrzywnicka (z domu Górska)) urodzony(a) (wylicz.) 1771; zgon 28 mar. 1803, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka) urodzony(a) (wylicz.) 1771 (córką Franciszek Pokrzywnicki oraz Magdalena Pokrzywnicka (z domu Górska)); zgon 28 mar. 1803, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Tomasz Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1791; zgon data nieznana.
    2. Franciszek Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1792; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 13. Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska ; zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1795; zgon data nieznana.

  13. 28.  Wojciech BrudzińskiWojciech Brudziński urodzony(a) 17 kwie. 1729; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Brudziński oraz Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska)); zgon 3 mar. 1777.

    Wojciech Marianna Brudzińska (z domu Korzybska) data nieznana. Marianna (córką Adam Korzybski oraz Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska)) urodzony(a) 1734, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sty. 1800, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Marianna Brudzińska (z domu Korzybska)Marianna Brudzińska (z domu Korzybska) urodzony(a) 1734, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Adam Korzybski oraz Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska)); zgon 6 sty. 1800, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Paulin Paweł Brudziński urodzony(a) 22 czer. 1761; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Mikołaj Brudziński vel Brudzyński urodzony(a) 8 gru. 1764; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 kwie. 1833, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 14. Tomasz Brudziński urodzony(a) 21 mar. 1766, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 mar. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Antonina Brudzińska urodzony(a) 21 maj 1774; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  15. 30.  Stanisław Łęczycki urodzony(a) (wylicz.) 1728; zgon 1 kwie. 1788, Mogielniczka, płocki, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba) 12 maj 1772, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Marcjanna (córką Wojciech Zaręba oraz Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1751; zgon 4 gru. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba) urodzony(a) (wylicz.) 1751 (córką Wojciech Zaręba oraz Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska)); zgon 4 gru. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antonina Łęczycka ochrzczony 19 luty 1775, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Łęczycki ochrzczony 18 lip. 1777, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 wrz. 1819, Cieszewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Kazimierz Łęczycki ochrzczony 4 mar. 1784, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 15. Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.