Drukuj Dodaj zakładę
Adam Bońkowski

Adam Bońkowski

mężczyzna 1894 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Adam BońkowskiAdam Bońkowski urodzony(a) 20 sty. 1894, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1894, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Feliks Bońkowski oraz Julianna Bońkowska (z domu Rudowska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Feliks BońkowskiFeliks Bońkowski urodzony(a) 20 list. 1860, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 list. 1860, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Karol Bońkowski oraz Marianna Bońkowska (z domu Przedpełska)); zgon po 1912.

    Feliks Julianna Bońkowska (z domu Rudowska) 1890, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Franciszek Ksawery Rudowski oraz Marianna Rudowska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 10 wrz. 1866, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1866, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sty. 1894, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Julianna Bońkowska (z domu Rudowska) urodzony(a) 10 wrz. 1866, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1866, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Ksawery Rudowski oraz Marianna Rudowska (z domu Karwowska)); zgon 20 sty. 1894, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teodora Bogdańska (z domu Bońkowska) urodzony(a) 31 gru. 1891, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 sty. 1892, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 1. Adam Bońkowski urodzony(a) 20 sty. 1894, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1894, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol BońkowskiKarol Bońkowski urodzony(a) (wylicz.) 1821 (synem Mikołaj Bońkowski oraz Marianna Bońkowska (z domu Kraszewska)); zgon data nieznana.

    Karol Marianna Bońkowska (z domu Przedpełska) 1850, Jeżewo - kościół par. pw. św. Bartłomieja, Zawidz, sierpecki, mazowieckie, Polska. Marianna urodzony(a) (wylicz.) 1827; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Bońkowska (z domu Przedpełska) urodzony(a) (wylicz.) 1827; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Mikołaj Bońkowski urodzony(a) 17 sier. 1851, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sier. 1851, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Józef Bońkowski urodzony(a) 6 luty 1853, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 luty 1853, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Adam Bońkowski urodzony(a) 7 wrz. 1856, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1856, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Franciszek Bońkowski urodzony(a) 3 kwie. 1859, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1859, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 2. Feliks Bońkowski urodzony(a) 20 list. 1860, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 list. 1860, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1912.

  3. 6.  Franciszek Ksawery Rudowski urodzony(a) 14 maj 1836, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1836, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Józef Antoni Rudowski oraz Ewa Rudowska (z domu Zalewska)); zgon data nieznana.

    Franciszek Marianna Rudowska (z domu Karwowska) 16 list. 1859, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Klemens Karwowski oraz Scholastyka Karwowska (z domu Siemiątkowska)) urodzony(a) 20 sty. 1839, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1839, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Marianna Rudowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 20 sty. 1839, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1839, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (córką Klemens Karwowski oraz Scholastyka Karwowska (z domu Siemiątkowska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Jan Felicjan Rudowski urodzony(a) 20 paź. 1860, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 paź. 1860, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 maj 1861, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Emilia Rudowska urodzony(a) 19 kwie. 1862, Łężek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 kwie. 1862, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 sier. 1884, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszek Rudowski urodzony(a) 3 paź. 1864, Łężek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 paź. 1864, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 gru. 1891, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 3. Julianna Bońkowska (z domu Rudowska) urodzony(a) 10 wrz. 1866, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1866, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sty. 1894, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Feliksa Przedpełska (z domu Rudowska) urodzony(a) 1 kwie. 1869, Łężek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 kwie. 1869, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Bronisława Lutomierska vel Lutomirska (z domu Rudowska) urodzony(a) 21 sier. 1882, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sier. 1882, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Tomasz Rudowski urodzony(a) 3 kwie. 1872, Łężek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1872, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 kwie. 1873, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Bronisław Rudowski urodzony(a) 17 lip. 1874, Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1874, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Petronela Rudowska urodzony(a) 4 luty 1877, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 luty 1877, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1882, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. Stanisława Rudowska urodzony(a) 21 maj 1880, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 maj 1880, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 lip. 1882, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mikołaj BońkowskiMikołaj Bońkowski ochrzczony 7 gru. 1795, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Gabriel Bońkowski oraz Agata Bońkowska (z domu Goszczyńska)); zgon 21 list. 1864, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.

    Mikołaj Marianna Bońkowska (z domu Kraszewska) 30 sty. 1820, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Wojciech Kraszewski vel Kraśniewski oraz Józefa Kraszewska vel Kraśniewska (z domu Niedroska)) ochrzczony 29 list. 1795, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 paź. 1855, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Marianna Bońkowska (z domu Kraszewska) ochrzczony 29 list. 1795, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Kraszewski vel Kraśniewski oraz Józefa Kraszewska vel Kraśniewska (z domu Niedroska)); zgon 13 paź. 1855, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Karol Bońkowski urodzony(a) (wylicz.) 1821; zgon data nieznana.

  3. 12.  Józef Antoni Rudowski urodzony(a) 22 mar. 1792; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Rudowski oraz Teresa Rudowska (z domu Cieszewska vel Chyczewska)); zgon 19 sty. 1874, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.

    Józef Ewa Rudowska (z domu Zalewska) data nieznana. Ewa (córką Łukasz Zalewski oraz Katarzyna Zalewska (z domu Rogińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1798; zgon 24 lip. 1869, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 13.  Ewa Rudowska (z domu Zalewska) urodzony(a) (wylicz.) 1798 (córką Łukasz Zalewski oraz Katarzyna Zalewska (z domu Rogińska)); zgon 24 lip. 1869, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Józefa Kurowska (z domu Rudowska) urodzony(a) 20 sier. 1819, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sier. 1819, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 luty 1863, Mogielnica, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Agnieszka Marianna Ligowska (z domu Rudowska) urodzony(a) 20 sty. 1822, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 sty. 1822, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1876.
    3. Franciszek Rudowski urodzony(a) 16 maj 1824, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 maj 1824, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Stanisław Wojciech Rudowski urodzony(a) 24 kwie. 1826, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 kwie. 1826, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 czer. 1826, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Wojciech Rudowski urodzony(a) 23 kwie. 1827, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 kwie. 1827, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1827, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Tekla Pomianowska (z domu Rudowska) urodzony(a) 12 wrz. 1828, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1828, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1884.
    7. Antoni Rudowski urodzony(a) 20 wrz. 1833, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 wrz. 1833, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1891.
    8. 6. Franciszek Ksawery Rudowski urodzony(a) 14 maj 1836, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1836, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Klemens Karwowski urodzony(a) 13 list. 1811, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 list. 1811, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Karwowski oraz Józefa Karwowska (z domu Girzyńska)); zgon po 1851.

    Klemens Scholastyka Karwowska (z domu Siemiątkowska) data nieznana. Scholastyka (córką Paweł Siemiątkowski oraz Scholastyka Siemiątkowska (z domu Wilamowska)) urodzony(a) 10 lip. 1811, Lipowiec, ciechanowski, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 lip. 1811, Kraszewo - kościół par. pw. św. Zygmunta, ciechanowski, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1851, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Scholastyka Karwowska (z domu Siemiątkowska) urodzony(a) 10 lip. 1811, Lipowiec, ciechanowski, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 lip. 1811, Kraszewo - kościół par. pw. św. Zygmunta, ciechanowski, mazowieckie, Polska (córką Paweł Siemiątkowski oraz Scholastyka Siemiątkowska (z domu Wilamowska)); zgon 12 luty 1851, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Rudowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 20 sty. 1839, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1839, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Tomasz Karwowski urodzony(a) 22 luty 1843, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1843, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Antonina Rudowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 14 czer. 1845, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 czer. 1845, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Gabriel BońkowskiGabriel Bońkowski urodzony(a) (wylicz.) 1760 (synem Kazimierz Bońkowski oraz Marianna Bońkowska (z domu Gumowska)); zgon 30 list. 1818, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.

    Gabriel Agata Bońkowska (z domu Goszczyńska) data nieznana. Agata urodzony(a) data nieznana; zgon po 1837. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Agata Bońkowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1837.
    Dzieci:
    1. Marcin Bońkowski urodzony(a) 16 list. 1787; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Elżbieta Bońkowska urodzony(a) 16 list. 1787; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Barbara Marianna Wirzbicka (z domu Bońkowska) urodzony(a) 7 gru. 1788; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1843.
    4. 8. Mikołaj Bońkowski ochrzczony 7 gru. 1795, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 list. 1864, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Józef Bońkowski urodzony(a) 15 sty. 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1796.
    6. Adrian Bońkowski urodzony(a) 2 sty. 1797; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Gabriel Feliks Bońkowski urodzony(a) 25 mar. 1798, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1855.
    8. Meliton Bońkowski urodzony(a) 25 mar. 1798, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 kwie. 1798, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Izydor Bońkowski urodzony(a) 3 kwie. 1803; ochrzczony , Wrona - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Anna Sieklucka (z domu Bońkowska) urodzony(a) 15 sier. 1805; ochrzczony , Wrona - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 paź. 1842, Gałki, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Wojciech Kraszewski vel Kraśniewski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1820.

    Wojciech Józefa Kraszewska vel Kraśniewska (z domu Niedroska) 22 list. 1789, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Józefa urodzony(a) data nieznana; zgon po 1820. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Józefa Kraszewska vel Kraśniewska (z domu Niedroska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1820.
    Dzieci:
    1. Rozalia Kraszewska vel Kraśniewska urodzony(a) 6 wrz. 1791, Niedróż Młody, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 wrz. 1791, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Kraszewska vel Kraśniewska urodzony(a) 10 gru. 1794, Niedróż Młody, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 gru. 1794, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 1794, Niedróż Młody, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. 9. Marianna Bońkowska (z domu Kraszewska) ochrzczony 29 list. 1795, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 paź. 1855, Niedróż Stary, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Franciszka Kraszewska vel Kraśniewska ochrzczony 3 kwie. 1797, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Józefa Kraszewska vel Kraśniewska ochrzczony 2 gru. 1798, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Wojciech Kraszewski vel Kraśniewski ochrzczony 17 kwie. 1800, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 24.  Stanisław Rudowski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1829.

    Stanisław Teresa Rudowska (z domu Cieszewska vel Chyczewska) 30 sty. 1791, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Teresa urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1829. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 25.  Teresa Rudowska (z domu Cieszewska vel Chyczewska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1829.
    Dzieci:
    1. 12. Józef Antoni Rudowski urodzony(a) 22 mar. 1792; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 sty. 1874, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Wojciech Rudowski urodzony(a) (wylicz.) 1798, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1855.

  7. 26.  Łukasz Zalewski urodzony(a) (wylicz.) 1757; zgon 1 sty. 1829, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska.

    Łukasz Katarzyna Zalewska (z domu Rogińska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1829. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 27.  Katarzyna Zalewska (z domu Rogińska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1829.
    Dzieci:
    1. Józefa Zalewska urodzony(a) 19 wrz. 1794, Przedpełce Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 wrz. 1794, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 13. Ewa Rudowska (z domu Zalewska) urodzony(a) (wylicz.) 1798; zgon 24 lip. 1869, Łężek Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska.

  9. 28.  Marcin Karwowski urodzony(a) (wylicz.) 1749; zgon 1 lip. 1825, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marcin Józefa Karwowska (z domu Girzyńska) data nieznana. Józefa (córką Szymon Gierzyński vel Girzyński oraz Zofia Girzyńska (z domu Wolińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1784; zgon 7 kwie. 1834, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 29.  Józefa Karwowska (z domu Girzyńska)Józefa Karwowska (z domu Girzyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1784 (córką Szymon Gierzyński vel Girzyński oraz Zofia Girzyńska (z domu Wolińska)); zgon 7 kwie. 1834, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Rozalia Kawecka (z domu Karwowska) urodzony(a) 20 kwie. 1804; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Katarzyna Karwowska urodzony(a) 23 list. 1806; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Jakub Karwowski urodzony(a) 9 lip. 1809, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 lip. 1809, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 lip. 1810, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 14. Klemens Karwowski urodzony(a) 13 list. 1811, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 list. 1811, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1851.
    5. Jakub Karwowski urodzony(a) 20 lip. 1820, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 lip. 1820, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 30.  Paweł Siemiątkowski urodzony(a) (wylicz.) 1761; zgon data nieznana.

    Paweł Scholastyka Siemiątkowska (z domu Wilamowska) data nieznana. Scholastyka urodzony(a) (wylicz.) 1774; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 31.  Scholastyka Siemiątkowska (z domu Wilamowska) urodzony(a) (wylicz.) 1774; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 15. Scholastyka Karwowska (z domu Siemiątkowska) urodzony(a) 10 lip. 1811, Lipowiec, ciechanowski, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 lip. 1811, Kraszewo - kościół par. pw. św. Zygmunta, ciechanowski, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1851, Bełkowo, płocki, mazowieckie, Polska.