Drukuj Dodaj zakładę
Kordula Urszula Zagajewska (z domu Rubacha)

Kordula Urszula Zagajewska (z domu Rubacha)

kobieta 1817 - 1859  (41 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Kordula Urszula Zagajewska (z domu Rubacha)Kordula Urszula Zagajewska (z domu Rubacha) urodzony(a) 22 paź. 1817, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 paź. 1817, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Kacper Antoni Rubach vel Rubacha oraz Scholastyka Klara Chybowska vel Hybowska (z domu Strachocka)); zgon 2 kwie. 1859, Płock, mazowieckie, Polska.

    Kordula NN Ostrowski data nieznana. NN urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Kordula Hipolit Zagajewski data nieznana. Hipolit urodzony(a) data nieznana; zgon po 1859. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Kacper Antoni Rubach vel RubachaKacper Antoni Rubach vel Rubacha urodzony(a) 11 sty. 1789, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Walenty Rubach oraz Cecylia Rubach (z domu Zglenicka)); zgon pom. 1828 i 1832.

    Kacper Scholastyka Klara Chybowska vel Hybowska (z domu Strachocka) 13 sty. 1813, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska. Scholastyka (córką Ignacy Strachocki oraz Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska)) urodzony(a) 15 sier. 1792, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1792, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon po 1859. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Scholastyka Klara Chybowska vel Hybowska (z domu Strachocka) urodzony(a) 15 sier. 1792, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1792, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska (córką Ignacy Strachocki oraz Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska)); zgon po 1859.
    Dzieci:
    1. Julianna Marcjanna Rubach urodzony(a) 19 luty 1814, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1814, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Adam Kazimierz Rubach urodzony(a) 25 gru. 1814, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 list. 1816, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 31 paź. 1845, Płock, mazowieckie, Polska.
    3. Karolina Matylda Walentyna Szwejbudzka (z domu Rubach vel Rubacha) urodzony(a) 30 sier. 1816, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 list. 1816, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. 1. Kordula Urszula Zagajewska (z domu Rubacha) urodzony(a) 22 paź. 1817, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 paź. 1817, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 2 kwie. 1859, Płock, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszka Józefa Walknowska (z domu Rubach vel Rubacha) urodzony(a) 5 paź. 1819, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 paź. 1819, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty RubachWalenty Rubach ochrzczony 24 luty 1752, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Rubach oraz Konstancja Rubach (z domu Orłowska)); zgon 30 wrz. 1828, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska.

    Walenty Cecylia Rubach (z domu Zglenicka) 7 sty. 1773, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska . Cecylia (córką Jan Zglenicki oraz Ludwina vel Ludwika Zglenicka (z domu Myszczeńska)) ochrzczony 27 paź. 1757, Trzepowo - kościół par. pw św. Aleksego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 luty 1799, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Cecylia Rubach (z domu Zglenicka) ochrzczony 27 paź. 1757, Trzepowo - kościół par. pw św. Aleksego, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Zglenicki oraz Ludwina vel Ludwika Zglenicka (z domu Myszczeńska)); zgon 14 luty 1799, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Konstancja Rubach vel Rubacha urodzony(a) 4 list. 1776, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 list. 1776, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 24 maj 1831, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Józefa Barbara Rubach vel Rubacha urodzony(a) 14 mar. 1779, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 mar. 1779, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. Marianna Wiktoria Żochowska (z domu Rubach) urodzony(a) 14 mar. 1779, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 mar. 1779, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1846.
    4. Edward Rubach vel Rubacha urodzony(a) 26 paź. 1781, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 paź. 1781, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    5. Tekla Jaroszewska (z domu Rubach vel Rubacha) urodzony(a) 5 luty 1784, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 luty 1784, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 9 lip. 1803, Łęg, mławski, mazowieckie, Polska.
    6. Joanna Petronela Braun (z domu Rubacha) urodzony(a) 29 czer. 1786, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1786, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1844.
    7. 2. Kacper Antoni Rubach vel Rubacha urodzony(a) 11 sty. 1789, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon pom. 1828 i 1832.
    8. Bazyli Rubach urodzony(a) 10 czer. 1792, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1792, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 15 czer. 1792, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Ignacy Strachocki urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 29 luty 1812, Koziróg Leśny, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.

    Ignacy Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska) data nieznana. Bogumiła (córką Michał Czarnomski oraz Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1766, Tłuchowo, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony , Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon 12 sier. 1831, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska)Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska) urodzony(a) (wylicz.) 1766, Tłuchowo, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony , Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska (córką Michał Czarnomski oraz Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska)); zgon 12 sier. 1831, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    Dzieci:
    1. Małgorzata Kuczkowska (z domu Strachocka) ochrzczony (wylicz.) 1788, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon po 1822.
    2. Czesław Eliasz Strachocki urodzony(a) 25 lip. 1789, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1789, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Tekla Józefa Płachecka (z domu Strachocka) urodzony(a) 10 maj 1791, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 10 maj 1791, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon po 1831.
    4. 3. Scholastyka Klara Chybowska vel Hybowska (z domu Strachocka) urodzony(a) 15 sier. 1792, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1792, Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon po 1859.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz RubachTomasz Rubach urodzony(a) 17 gru. 1702, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 gru. 1702, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Rubach oraz Marianna Bońkowska (z domu Męczyńska)); zgon 19 maj 1785, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Konstancja Rubach (z domu Orłowska) data nieznana. Konstancja (córką Stanisław Orłowski oraz Magdalena Orłowska (z domu Dąbrowska)) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Konstancja Rubach (z domu Orłowska) urodzony(a) data nieznana (córką Stanisław Orłowski oraz Magdalena Orłowska (z domu Dąbrowska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Franciszka Rubach urodzony(a) 24 luty 1739, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 luty 1739, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Marianna Salomea Rubach urodzony(a) 16 list. 1741, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 list. 1741, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 11 mar. 1771.
    3. Jan Rubach urodzony(a) 10 sty. 1745, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 sty. 1745, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. 4. Walenty Rubach ochrzczony 24 luty 1752, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 30 wrz. 1828, Dąbrusk, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Jan Zglenicki urodzony(a) (szac.) 1730; zgon data nieznana.

    Jan Ludwina vel Ludwika Zglenicka (z domu Myszczeńska) 10 list. 1754, Grodziec - kościół par. pw. św. Bartłomieja, płoński, mazowieckie, Polska. Ludwina urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Ludwina vel Ludwika Zglenicka (z domu Myszczeńska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 5. Cecylia Rubach (z domu Zglenicka) ochrzczony 27 paź. 1757, Trzepowo - kościół par. pw św. Aleksego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 luty 1799, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 14.  Michał CzarnomskiMichał Czarnomski urodzony(a) (wylicz.) 1734; zgon 15 paź. 1807, Tłuchówek-Jeżewo, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.

    Michał Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska) data nieznana. Marianna (córką Michał Wojna-Ośniałowski oraz Konstancja Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1736; zgon 1 lip. 1808, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska)Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska) urodzony(a) (wylicz.) 1736 (córką Michał Wojna-Ośniałowski oraz Konstancja Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska)); zgon 1 lip. 1808, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    Dzieci:
    1. ks. Symeon Czarnomski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1816.
    2. Tomasz Czarnomski urodzony(a) 19 gru. 1762, Tłuchówek, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony , Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon 7 kwie. 1834, Tłuchówek, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    3. 7. Bogumiła Strachocka (z domu Czarnomska) urodzony(a) (wylicz.) 1766, Tłuchowo, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony , Tłuchowo - kościół par. pw. Wniebowzięcia NMP, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; zgon 12 sier. 1831, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    4. Róża Kampenhausen (z domu Czarnomska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1814.
    5. Barbara Chełmicka (z domu Czarnomska) urodzony(a) (wylicz.) 1778; zgon 7 kwie. 1850, Płock, mazowieckie, Polska.
    6. Anna Łukoska vel Łukowska (z domu Czarnomska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 5 lip. 1814.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz RubachTomasz Rubach urodzony(a) data nieznana (synem Paweł Rubach oraz NN Rubach (z domu NN)); zgon pom. 1726 i 1728.

    Tomasz Marianna Bońkowska (z domu Męczyńska) 27 list. 1701, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska . Marianna (córką Wojciech Męczyński oraz Marianna Męczyńska (z domu Zakrzewska)) urodzony(a) 8 gru. 1675, Leszczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1675, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon pom. 1736 i 1738. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Marianna Bońkowska (z domu Męczyńska) urodzony(a) 8 gru. 1675, Leszczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1675, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Męczyński oraz Marianna Męczyńska (z domu Zakrzewska)); zgon pom. 1736 i 1738.
    Dzieci:
    1. 8. Tomasz Rubach urodzony(a) 17 gru. 1702, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 gru. 1702, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 19 maj 1785, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Franciszka Białoskórska (z domu Rubach vel Rubacha) urodzony(a) 17 luty 1715, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 luty 1715, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. Marianna Świerkocka (z domu Rubach) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  3. 18.  Stanisław Orłowski urodzony(a) data nieznana (synem Wojciech Orłowski oraz Katarzyna Orłowska (z domu Rościszewska)); zgon po 1739.

    Stanisław Magdalena Orłowska (z domu Dąbrowska) data nieznana. Magdalena urodzony(a) data nieznana; zgon po 1739. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Magdalena Orłowska (z domu Dąbrowska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1739.
    Dzieci:
    1. 9. Konstancja Rubach (z domu Orłowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    2. Helena Cieślińska (z domu Orłowska) urodzony(a) data nieznana; zgon pom. 1775 i 1788.
    3. Franciszka Łempicka (z domu Orłowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  5. 30.  Michał Wojna-OśniałowskiMichał Wojna-Ośniałowski urodzony(a) data nieznana (synem Jakub Wojna-Ośniałowski oraz Agnieszka Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska)); zgon data nieznana.

    Michał Konstancja Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska) data nieznana. Konstancja (córką Michał Rościszewski oraz Felicjanna Wojna-Ośniałowska (z domu Kłokocka)) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 31.  Konstancja Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska)Konstancja Wojna-Ośniałowska (z domu Rościszewska) urodzony(a) data nieznana (córką Michał Rościszewski oraz Felicjanna Wojna-Ośniałowska (z domu Kłokocka)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Jan Wojna-Ośniałowski urodzony(a) ok. 1735; zgon 1808; pochowany , Skępe - Sanktuarium Matki Bożej Skępskiej, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    2. 15. Marianna Czarnomska (z domu Ośniałowska) urodzony(a) (wylicz.) 1736; zgon 1 lip. 1808, Kamień Kmiecy, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.