Drukuj Dodaj zakładę
Ignacy Archutowski

Ignacy Archutowski

mężczyzna 1860 - 1862  (1 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy ArchutowskiIgnacy Archutowski urodzony(a) 28 lip. 1860, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1860, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Konstancja Archutowska (z domu Zbyszyńska)); zgon 12 lip. 1862, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Archutowski oraz Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)); zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Konstancja Archutowska (z domu Zbyszyńska) 21 sier. 1859, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Konstancja (córką Ignacy Zbyszyński oraz Ludwika Marianna Zbyszyńska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1837, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1861, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Konstancja Archutowska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1837, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Zbyszyński oraz Ludwika Marianna Zbyszyńska (z domu Brudzińska)); zgon 23 czer. 1861, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 1. Ignacy Archutowski urodzony(a) 28 lip. 1860, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1860, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 lip. 1862, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech ArchutowskiWojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Zaborowska)); zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) 15 luty 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)); zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Andrzej Józef Archutowski urodzony(a) 4 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 luty 1810, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Archutowski urodzony(a) 12 mar. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Martyna Archutowska urodzony(a) 10 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Saturnin Archutowski urodzony(a) 25 mar. 1818, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1818, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 maj 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Urszula Kordula Worowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 paź. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 maj 1856, Worowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Archutowski urodzony(a) 9 lip. 1823, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 lip. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1833, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. 2. Jan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Domicylian Archutowski urodzony(a) 1 mar. 1829, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Ignacy Zbyszyński urodzony(a) 1806, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Zbyszyński oraz Magdalena Zbyszyńska (z domu Chudzyńska)); zgon po 1882.

    Ignacy Ludwika Marianna Zbyszyńska (z domu Brudzińska) 27 list. 1831, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Ludwika (córką Tomasz Brudziński oraz Antonina Brudzińska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 28 sier. 1813, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sier. 1813, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 paź. 1882, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Ludwika Marianna Zbyszyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 28 sier. 1813, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sier. 1813, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Brudziński oraz Antonina Brudzińska (z domu Cywińska)); zgon 3 paź. 1882, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Konstanty Zbyszyński urodzony(a) 11 mar. 1833, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 mar. 1833, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Salomea Zbyszyńska urodzony(a) 31 paź. 1834, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 list. 1834, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 kwie. 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Zbyszyńska urodzony(a) 2 czer. 1836, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 czer. 1836, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 3. Konstancja Archutowska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1837, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1861, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Antonina Eleonora Zbyszyńska urodzony(a) 4 sty. 1839, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1839, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Emila Marianna Zbyszyńska urodzony(a) 5 luty 1841, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 luty 1841, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Franciszek Zbyszyński urodzony(a) 20 sty. 1843, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 luty 1843, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 sier. 1929, Szczepkowo, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany , Unieck - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Hilary Zbyszyński urodzony(a) 29 mar. 1845, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 mar. 1845, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Stanisław Zbyszyński urodzony(a) 10 gru. 1848, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 gru. 1848, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcin ArchutowskiMarcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743 (synem Szymon Archutowski oraz Teresa Archutowska (z domu Korzybska)); zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marcin Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) ok. 1787. Urszula (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)); zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Wojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Archutowska urodzony(a) 12 gru. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Roman KiszelewskiRoman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759 (synem Michał Kiszelewski oraz Petronela Kiszelewska (z domu NN)); zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Roman Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) data nieznana. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835.
    Dzieci:
    1. 5. Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Kiszelewska urodzony(a) 22 wrz. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Wiśniewska (z domu Kiszelewska) ochrzczony 1 paź. 1793, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Leon Kiszelewski urodzony(a) 11 kwie. 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Kiszelewska urodzony(a) 18 luty 1798; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1799, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 25 maj 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Mateusz Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1805, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1864, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Kiszelewski urodzony(a) 4 paź. 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 paź. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1811, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 12.  Adam Zbyszyński urodzony(a) 1779, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Paweł Zbyszyński oraz Katarzyna Zbyszyńska (z domu Głażewska)); zgon 28 kwie. 1829, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Magdalena Zbyszyńska (z domu Chudzyńska) 1805, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Magdalena urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon pom. 1844 i 1858. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Magdalena Zbyszyńska (z domu Chudzyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon pom. 1844 i 1858.
    Dzieci:
    1. 6. Ignacy Zbyszyński urodzony(a) 1806, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1882.
    2. Jan Zbyszyński urodzony(a) 1808, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Katarzyna Zbyszyńska urodzony(a) 1809, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Mateusz Zbyszyński urodzony(a) 4 wrz. 1812, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 wrz. 1812, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Honorata Józefa Kolczyńska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 17 mar. 1815, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 mar. 1815, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1837.
    6. Teodor Zbyszyński urodzony(a) 12 list. 1816, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 list. 1816, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Józefa Chyczewska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 22 mar. 1826, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1826, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Tomasz Brudziński urodzony(a) 24 wrz. 1783, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Brudziński oraz Rozalia Brudzińska (z domu Kraśniewska)); zgon 19 czer. 1865, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Antonina Brudzińska (z domu Cywińska) 14 luty 1810, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Maciej Cywiński oraz Elżbieta Cywińska (z domu Charzyńska)) urodzony(a) 15 czer. 1789; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 wrz. 1854, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Antonina Brudzińska (z domu Cywińska)Antonina Brudzińska (z domu Cywińska) urodzony(a) 15 czer. 1789; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Maciej Cywiński oraz Elżbieta Cywińska (z domu Charzyńska)); zgon 27 wrz. 1854, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1812; zgon 8 kwie. 1840, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 7. Ludwika Marianna Zbyszyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 28 sier. 1813, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sier. 1813, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 paź. 1882, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Brudzińska urodzony(a) 14 czer. 1816, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 czer. 1816, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józef Brudziński urodzony(a) 22 sty. 1819, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1819, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Małgorzata Pepłowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 14 lip. 1820, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 lip. 1820, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Florian Brudziński urodzony(a) 12 maj 1823, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 maj 1823, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Jan Brudziński urodzony(a) 24 wrz. 1825, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 wrz. 1825, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 sty. 1828, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Eleonora Bogumiła Brudzińska urodzony(a) 22 luty 1828, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 luty 1828, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Karolina Worowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 13 paź. 1830, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1830, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Marianna Franciszka Syska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 16 paź. 1835, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 paź. 1835, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon ArchutowskiSzymon Archutowski urodzony(a) data nieznana; zgon 18 maj 1779, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Szymon Teresa Archutowska (z domu Korzybska) data nieznana. Teresa urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1776, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Teresa Archutowska (z domu Korzybska) urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1776, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Marcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743; zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Mateusz Archutowski urodzony(a) 22 wrz. 1743, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 wrz. 1743, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marcjanna Archutowska ochrzczony 31 sier. 1749, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jadwiga Archutowska ochrzczony 2 paź. 1751, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Magdalena Archutowska ochrzczony 7 czer. 1753, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Helena Archutowska ochrzczony 4 maj 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Walenty Zaborowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Walenty Helena Zaborowska (z domu Strupczewska) 24 sier. 1761, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska. Helena urodzony(a) data nieznana; zgon 28 list. 1774. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Helena Zaborowska (z domu Strupczewska) urodzony(a) data nieznana; zgon 28 list. 1774.
    Dzieci:
    1. Apolonia Zaborowska urodzony(a) 14 luty 1766; ochrzczony , Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 9. Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Michał KiszelewskiMichał Kiszelewski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Michał Petronela Kiszelewska (z domu NN) data nieznana. Petronela urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Petronela Kiszelewska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 10. Roman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759; zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 24.  Paweł Zbyszyński urodzony(a) 18 sty. 1734, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sty. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Zbyszyński oraz Zofia Zbyszyńska (z domu Kurzątkowska)); zgon data nieznana.

    Paweł Katarzyna Zbyszyńska (z domu Głażewska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 25.  Katarzyna Zbyszyńska (z domu Głażewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Franciszek Zbyszyński urodzony(a) 1775, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 12. Adam Zbyszyński urodzony(a) 1779, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 kwie. 1829, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszek Zbyszyński urodzony(a) 1781, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Zbyszyński urodzony(a) 1786, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Jan Krzysztof Zbyszyński urodzony(a) 1784, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Mateusz Zbyszyński urodzony(a) 1787, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 28.  Mateusz Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1748 (synem Andrzej Brudziński oraz NN Brudzińska (z domu NN)); zgon 27 mar. 1813, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Rozalia Brudzińska (z domu Kraśniewska) 27 sty. 1782, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Rozalia (córką Wawrzyniec Kraśniewski oraz Józefa Kraśniewska (z domu Makomaska)) ochrzczony 28 czer. 1767, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1813. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 29.  Rozalia Brudzińska (z domu Kraśniewska) ochrzczony 28 czer. 1767, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wawrzyniec Kraśniewski oraz Józefa Kraśniewska (z domu Makomaska)); zgon po 1813.
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Brudziński urodzony(a) 24 wrz. 1783, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 czer. 1865, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Brudzińska urodzony(a) 12 gru. 1785, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Jakub Brudziński urodzony(a) 3 sier. 1788, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 sier. 1788, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Róża vel Rozalia Brudzińska urodzony(a) 26 sier. 1789, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 gru. 1789, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Damazy Brudziński urodzony(a) 12 gru. 1790, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 mar. 1791, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Józefa Brudzińska urodzony(a) 1 kwie. 1792, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Adam Brudziński urodzony(a) 21 paź. 1794, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Magdalena Brzeska vel Brzyska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 30 maj 1797, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sty. 1872, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Sylwester Brudziński urodzony(a) 1802, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Franciszek Brudzińska urodzony(a) 11 mar. 1806, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 kwie. 1807, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    11. Franciszka Brudzińska urodzony(a) 1808, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 30.  Maciej CywińskiMaciej Cywiński urodzony(a) 3 luty 1743; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Maciej Cywiński oraz Ewa Cywińska (z domu Krajewska)); zgon 29 kwie. 1814, Cywiny Dynguny, płoński, mazowieckie, Polska.

    Maciej Elżbieta Cywińska (z domu Charzyńska) data nieznana. Elżbieta (córką Paweł Charzyński oraz Marianna Charzyńska (z domu Gołębiewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1761; zgon 28 gru. 1831, Cywiny Krajki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 31.  Elżbieta Cywińska (z domu Charzyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1761 (córką Paweł Charzyński oraz Marianna Charzyńska (z domu Gołębiewska)); zgon 28 gru. 1831, Cywiny Krajki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 15. Antonina Brudzińska (z domu Cywińska) urodzony(a) 15 czer. 1789; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 wrz. 1854, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Petronella Naguszewska (z domu Cywińska) urodzony(a) 3 czer. 1792; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1834.
    3. Marianna Brygitta Cywińska urodzony(a) 8 luty 1795; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Teodora Domicella Starczewska (z domu Cywińska) urodzony(a) 8 maj 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 kwie. 1837, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszka Cywińska urodzony(a) 7 kwie. 1802; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 wrz. 1804.