Drukuj Dodaj zakładę
Stanisław Archutowski

Stanisław Archutowski

mężczyzna 1899 - 1987  (87 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław ArchutowskiStanisław Archutowski urodzony(a) 29 kwie. 1899, Warszawa Praga, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 maj 1899, Warszawa - kościół par. pw. Matki Bożej Loretańskiej, mazowieckie, Polska (synem Michał Stanisław Archutowski oraz Scholastyka Archutowska (z domu Kowalska)); zgon 1987, Warszawa, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Ludwika Archutowska (z domu Pękosławska) 10 wrz. 1935. Ludwika urodzony(a) 1904; zgon 19 lip. 1990, Warszawa, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Janusz Archutowski urodzony(a) 1938; zgon 1 kwie. 1995, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Krzysztof Archutowski urodzony(a) 1942; zgon ok. 1982, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    3. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Stanisław ArchutowskiMichał Stanisław Archutowski urodzony(a) 26 wrz. 1851, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 wrz. 1851, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Marianna Archutowska (z domu Brudzińska)); zgon data nieznana.

    Michał Scholastyka Archutowska (z domu Kowalska) 30 czer. 1898, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska. Scholastyka (córką Jan Kowalski oraz Ewa Kowalska (z domu Ozimkiewicz)) urodzony(a) 1871; ochrzczony , Solec - kościół par. pw. św.Wojciecha, gostyniński, mazowieckie, Polska; zgon 6 kwie. 1950, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Scholastyka Archutowska (z domu Kowalska)Scholastyka Archutowska (z domu Kowalska) urodzony(a) 1871; ochrzczony , Solec - kościół par. pw. św.Wojciecha, gostyniński, mazowieckie, Polska (córką Jan Kowalski oraz Ewa Kowalska (z domu Ozimkiewicz)); zgon 6 kwie. 1950, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 1. Stanisław Archutowski urodzony(a) 29 kwie. 1899, Warszawa Praga, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 maj 1899, Warszawa - kościół par. pw. Matki Bożej Loretańskiej, mazowieckie, Polska ; zgon 1987, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Marian Archutowski urodzony(a) 1905; zgon 1967, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Sameryt (z domu Archutowska) urodzony(a) 1 wrz. 1908, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 maj 1909, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1985, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    4. Stanisława Prus (z domu Archutowska) urodzony(a) 29 wrz. 1911, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 paź. 1911, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana, Bielsko Biała, śląskie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Archutowski oraz Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)); zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Marianna Archutowska (z domu Brudzińska) 28 lip. 1844, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska . Marianna (córką Jakub Brudziński oraz Helena vel Eleonora Brudzińska (z domu Strubińska)) urodzony(a) 25 sty. 1824, Łoniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 6 sier. 1858, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Archutowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 25 sty. 1824, Łoniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jakub Brudziński oraz Helena vel Eleonora Brudzińska (z domu Strubińska)); zgon 6 sier. 1858, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ewa Leszczyńska (z domu Archutowska) urodzony(a) 18 mar. 1849, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 mar. 1849, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 14 paź. 1901, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 2. Michał Stanisław Archutowski urodzony(a) 26 wrz. 1851, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 wrz. 1851, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. NN Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1856, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 gru. 1856, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Daniszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Marianna Archutowska urodzony(a) 5 sier. 1858, Worowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sier. 1858, Daniszewo - kościół pw. Przemienienia Pańskiego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 sier. 1858, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Daniszewo, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Jan Kowalski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Jan Ewa Kowalska (z domu Ozimkiewicz) data nieznana. Ewa urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Ewa Kowalska (z domu Ozimkiewicz) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 3. Scholastyka Archutowska (z domu Kowalska) urodzony(a) 1871; ochrzczony , Solec - kościół par. pw. św.Wojciecha, gostyniński, mazowieckie, Polska; zgon 6 kwie. 1950, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech ArchutowskiWojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Zaborowska)); zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) 15 luty 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)); zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Andrzej Józef Archutowski urodzony(a) 4 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 luty 1810, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Archutowski urodzony(a) 12 mar. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Martyna Archutowska urodzony(a) 10 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Saturnin Archutowski urodzony(a) 25 mar. 1818, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1818, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 maj 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Urszula Kordula Worowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 paź. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 maj 1856, Worowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Archutowski urodzony(a) 9 lip. 1823, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 lip. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1833, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. 4. Jan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Domicylian Archutowski urodzony(a) 1 mar. 1829, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Jakub Brudziński urodzony(a) 22 lip. 1780, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Antoni Brudziński oraz Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska)); zgon 17 wrz. 1852, Przedpełce Kościołki, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jakub Helena vel Eleonora Brudzińska (z domu Strubińska) 29 paź. 1819, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Helena (córką Stefan vel Szczepan Strubiński oraz Agnieszka Strubińska (z domu Przedpełska)) urodzony(a) 24 maj 1800, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 wrz. 1833, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Helena vel Eleonora Brudzińska (z domu Strubińska) urodzony(a) 24 maj 1800, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Stefan vel Szczepan Strubiński oraz Agnieszka Strubińska (z domu Przedpełska)); zgon 16 wrz. 1833, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Piotr Brudziński vel Brudzyński urodzony(a) 19 luty 1822, Kozarzewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 luty 1822, Naruszewo - kościół par. pw. św. Tekli, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 5. Marianna Archutowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 25 sty. 1824, Łoniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 6 sier. 1858, Folwark Szasty, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Antoni Brudziński urodzony(a) 9 gru. 1826, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 gru. 1826, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. Agnieszka Brudzińska urodzony(a) (wylicz.) 1830; zgon 19 sier. 1843, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin ArchutowskiMarcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743 (synem Szymon Archutowski oraz Teresa Archutowska (z domu Korzybska)); zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marcin Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) ok. 1787. Urszula (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)); zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Wojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Archutowska urodzony(a) 12 gru. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Roman KiszelewskiRoman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759 (synem Michał Kiszelewski oraz Petronela Kiszelewska (z domu NN)); zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Roman Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) data nieznana. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835.
    Dzieci:
    1. 9. Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Kiszelewska urodzony(a) 22 wrz. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Wiśniewska (z domu Kiszelewska) ochrzczony 1 paź. 1793, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Leon Kiszelewski urodzony(a) 11 kwie. 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Kiszelewska urodzony(a) 18 luty 1798; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1799, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 25 maj 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Mateusz Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1805, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1864, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Kiszelewski urodzony(a) 4 paź. 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 paź. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1811, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Antoni Brudziński urodzony(a) data nieznana (synem Jakub Brudziński oraz NN Brudzińska (z domu NN)); zgon po 1819.

    Antoni Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska) 31 sty. 1774, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Józefata (córką Zygmunt Ważyński oraz Anna Ważyńska (z domu Myszczyńska)) urodzony(a) (wylicz.) 1741; zgon 10 paź. 1806, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska)Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1741 (córką Zygmunt Ważyński oraz Anna Ważyńska (z domu Myszczyńska)); zgon 10 paź. 1806, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Tomasz Brudziński urodzony(a) 7 mar. 1775, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1775, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1775, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Wojciech Brudziński urodzony(a) 21 kwie. 1776, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1776, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 kwie. 1824, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Katarzyna Korycka (z domu Brudzińska) urodzony(a) 21 kwie. 1778, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1778, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 paź. 1807, Sąchocino-Badurki, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 10. Jakub Brudziński urodzony(a) 22 lip. 1780, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 wrz. 1852, Przedpełce Kościołki, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Ludwik Bertrand Brudziński urodzony(a) 9 paź. 1782, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1782, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1782, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Dominik Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1783; zgon data nieznana.

  7. 22.  Stefan vel Szczepan Strubiński urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819.

    Stefan Agnieszka Strubińska (z domu Przedpełska) data nieznana. Agnieszka urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Agnieszka Strubińska (z domu Przedpełska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819.
    Dzieci:
    1. 11. Helena vel Eleonora Brudzińska (z domu Strubińska) urodzony(a) 24 maj 1800, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 wrz. 1833, Przedpełce Kiełbasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Antonina Strubińska urodzony(a) 13 kwie. 1804, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Teofila Strubińska urodzony(a) 27 mar. 1806, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.