Drukuj Dodaj zakładę
Henryk Archutowski

Henryk Archutowski

mężczyzna 1909 - 1989  (79 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Henryk ArchutowskiHenryk Archutowski urodzony(a) 3 list. 1909, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 list. 1909, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Stefania Archutowska (z domu Grzelecka)); zgon 28 sty. 1989, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Henryk Janina Archutowska (z domu Dobrosielska) 1935, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska . Janina (córką Szczepan Dobrosielski oraz Zofia Dobrosielska (z domu Zaborowska)) urodzony(a) 24 czer. 1911, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 lip. 1911, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 11 list. 1992, Poznań, wielkopolskie, Polska; pochowany 14 list. 1992, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 24 czer. 1876, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 czer. 1876, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Paulina Archutowska (z domu Gościńska)); zgon 12 luty 1958; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Stefania Archutowska (z domu Grzelecka) 18 luty 1903, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Stefania (córką Antoni Grzelecki oraz Ludwika Grzelecka (z domu Brudzińska vel Brudzyńska)) urodzony(a) (wylicz.) 1881, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 luty 1934, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Stefania Archutowska (z domu Grzelecka) urodzony(a) (wylicz.) 1881, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (córką Antoni Grzelecki oraz Ludwika Grzelecka (z domu Brudzińska vel Brudzyńska)); zgon 17 luty 1934, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Czesława Archutowska urodzony(a) 5 sty. 1904, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1904, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 czer. 1916, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Leon Archutowski urodzony(a) 14 wrz. 1906, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1906, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 lip. 1908, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 1. Henryk Archutowski urodzony(a) 3 list. 1909, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 list. 1909, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 sty. 1989, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Michał Archutowski urodzony(a) 28 wrz. 1913, Przeciszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 paź. 1913, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 paź. 2008, Worowice Wyroby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 15 paź. 2008, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Czesław Archutowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Archutowski oraz Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)); zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Paulina Archutowska (z domu Gościńska) 13 lip. 1863, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Paulina (córką Aleksander Gościński vel Goszczyński oraz Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska)) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Paulina Archutowska (z domu Gościńska) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Aleksander Gościński vel Goszczyński oraz Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska)); zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Archutowski urodzony(a) 8 paź. 1864, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 paź. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 mar. 1912, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Karolina Archutowska urodzony(a) 24 list. 1866, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 list. 1866, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Adam Archutowski urodzony(a) 19 gru. 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 gru. 1868, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Władysław Archutowski urodzony(a) 10 wrz. 1870, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 wrz. 1870, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 lip. 1944, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Ksawery Archutowski urodzony(a) 1 gru. 1873, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1873, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1887, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. 2. Jan Archutowski urodzony(a) 24 czer. 1876, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 czer. 1876, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1958; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Antoni Grzelecki urodzony(a) (wylicz.) 1845, Żukowo, Raciąż, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska (synem Michał Grzelewski vel Grzelecki oraz Prakseda Grzelewska vel Grzelecka (z domu Przybysz vel Śladowska)); zgon po 1903.

    Antoni Ludwika Grzelecka (z domu Brudzińska vel Brudzyńska) data nieznana. Ludwika (córką Franciszek Brudziński oraz Tekla Brudzińska (z domu Kopcińska vel Kopczyńska)) urodzony(a) 15 paź. 1845, Budy Koziebrodzkie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 paź. 1845, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 mar. 1894, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Ludwika Grzelecka (z domu Brudzińska vel Brudzyńska) urodzony(a) 15 paź. 1845, Budy Koziebrodzkie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 paź. 1845, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Brudziński oraz Tekla Brudzińska (z domu Kopcińska vel Kopczyńska)); zgon 20 mar. 1894, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisław Grzelecki urodzony(a) 26 kwie. 1875, Kuchary, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 kwie. 1875, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 kwie. 1887, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Grzelecki urodzony(a) 28 paź. 1879, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 list. 1879, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 3. Stefania Archutowska (z domu Grzelecka) urodzony(a) (wylicz.) 1881, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 luty 1934, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Władysław Grzelecki urodzony(a) 3 sier. 1883, Kraszewo Dezerta, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 paź. 1883, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Antoni Grzelecki urodzony(a) 12 czer. 1885, Kraszewo Dezerta, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 czer. 1885, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech ArchutowskiWojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Zaborowska)); zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) 15 luty 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)); zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Andrzej Józef Archutowski urodzony(a) 4 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 luty 1810, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Archutowski urodzony(a) 12 mar. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Martyna Archutowska urodzony(a) 10 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Saturnin Archutowski urodzony(a) 25 mar. 1818, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1818, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 maj 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Urszula Kordula Worowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 paź. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 maj 1856, Worowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Archutowski urodzony(a) 9 lip. 1823, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 lip. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1833, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. 4. Jan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Domicylian Archutowski urodzony(a) 1 mar. 1829, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Aleksander Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 16 luty 1809, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Antoni Gościński vel Goszczyński oraz Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska)); zgon 7 luty 1857, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.

    Aleksander Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) 17 luty 1828, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Scholastyka (córką Antoni Sikorski oraz Anna Sikorska (z domu Charzyńska)) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Sikorski oraz Anna Sikorska (z domu Charzyńska)); zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Kurowska (z domu Gościńska vel Goszczyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1830, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 5. Paulina Archutowska (z domu Gościńska) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Goszczyński urodzony(a) 13 sier. 1839, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sier. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Michał Grzelewski vel Grzelecki urodzony(a) 20 sier. 1796, Jeleń, warmińsko-mazurskie, Polska; ochrzczony 28 sier. 1796, Lidzbark Warmiński - kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła, warmińsko-mazurskie, Polska (synem Wojciech Grzelewski oraz Marianna Grzelewska (z domu Rynkowska)); zgon 15 wrz. 1852, Brzechowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Michał Prakseda Grzelewska vel Grzelecka (z domu Przybysz vel Śladowska) 25 lip. 1825, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska. Prakseda (córką Paweł Przybysz oraz Marianna Przybysz (z domu NN)) urodzony(a) 9 paź. 1807, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 paź. 1807, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1853 i 1869. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Prakseda Grzelewska vel Grzelecka (z domu Przybysz vel Śladowska) urodzony(a) 9 paź. 1807, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 paź. 1807, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Przybysz oraz Marianna Przybysz (z domu NN)); zgon pom. 1853 i 1869.
    Dzieci:
    1. Franciszek Grzelewski urodzony(a) 1 kwie. 1826, Sąchocino-Badurki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 kwie. 1826, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Franciszka Grzelewska urodzony(a) 1 paź. 1833, Sędek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 paź. 1833, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. 6. Antoni Grzelecki urodzony(a) (wylicz.) 1845, Żukowo, Raciąż, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1903.
    4. Józef Grzelewski urodzony(a) (wylicz.) 1846, Żukowo, Raciąż, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Franciszek Brudziński urodzony(a) 17 gru. 1798; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Brudziński oraz Zofia Brudzińska (z domu NN)); zgon pom. 1854 i 1856.

    Franciszek Tekla Brudzińska (z domu Kopcińska vel Kopczyńska) 11 sty. 1818, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska. Tekla (córką Piotr Kopacz vel Kopczyński oraz Katarzyna Kopacz vel Kopczyńska (z domu Polańska)) ochrzczony 12 list. 1789, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1856. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Tekla Brudzińska (z domu Kopcińska vel Kopczyńska) ochrzczony 12 list. 1789, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Piotr Kopacz vel Kopczyński oraz Katarzyna Kopacz vel Kopczyńska (z domu Polańska)); zgon po 1856.
    Dzieci:
    1. Jan vel Wojciech Brudziński urodzony(a) 1 kwie. 1821, Psary, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 kwie. 1821, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Szczepan Adam Brudziński urodzony(a) 25 gru. 1824, Budy Milewskie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 gru. 1824, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marian Brudziński urodzony(a) 1 wrz. 1827, Budy Milewskie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 wrz. 1827, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marcin Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1832, Chabowo, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wojciech Brudziński urodzony(a) 23 mar. 1836, Budy Milewskie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 mar. 1836, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Marianna Brudzińska urodzony(a) 15 luty 1838, Budy Koziebrodzkie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1838, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Serafina Brudzińska urodzony(a) 23 luty 1842, Budy Koziebrodzkie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1842, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. 7. Ludwika Grzelecka (z domu Brudzińska vel Brudzyńska) urodzony(a) 15 paź. 1845, Budy Koziebrodzkie, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 paź. 1845, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 mar. 1894, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin ArchutowskiMarcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743 (synem Szymon Archutowski oraz Teresa Archutowska (z domu Korzybska)); zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marcin Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) ok. 1787. Urszula (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)); zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Wojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Archutowska urodzony(a) 12 gru. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Roman KiszelewskiRoman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759 (synem Michał Kiszelewski oraz Petronela Kiszelewska (z domu NN)); zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Roman Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) data nieznana. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835.
    Dzieci:
    1. 9. Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Kiszelewska urodzony(a) 22 wrz. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Wiśniewska (z domu Kiszelewska) ochrzczony 1 paź. 1793, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Leon Kiszelewski urodzony(a) 11 kwie. 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Kiszelewska urodzony(a) 18 luty 1798; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1799, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 25 maj 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Mateusz Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1805, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1864, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Kiszelewski urodzony(a) 4 paź. 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 paź. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1811, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Antoni Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 6 czer. 1776, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 czer. 1776, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jakub Gościński oraz Konstancja Gościńska (z domu Rybicka)); zgon 30 sty. 1828.

    Antoni Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska) 12 maj 1798, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Antoni Chyczewski oraz Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska)) urodzony(a) 23 lip. 1780; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1856, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 23 lip. 1780; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Chyczewski oraz Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska)); zgon 23 mar. 1856, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Urszula Syska (z domu Gościńska vel Goszczyńska) urodzony(a) 1 list. 1803, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1868.
    2. Grzegorz Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 10 kwie. 1806, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1848 i 1852.
    3. 10. Aleksander Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 16 luty 1809, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 luty 1857, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Chrzciciel Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 1 czer. 1811, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 czer. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 wrz. 1879, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Jakub Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 27 kwie. 1819, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 kwie. 1819, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Antoni Sikorski urodzony(a) (wylicz.) 1775; zgon 21 gru. 1825, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Antoni Anna Sikorska (z domu Charzyńska) 30 czer. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Anna urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon 14 list. 1855, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Anna Sikorska (z domu Charzyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon 14 list. 1855, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Rydzewska (z domu Sikorska) urodzony(a) 1805, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1853.
    2. 11. Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszek Jan Sikorski urodzony(a) 26 paź. 1807, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 wrz. 1863, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Ewa Dzierżanowska (z domu Sikorska) urodzony(a) 1809, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 maj 1867, Sadkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Kazimierz Sikorski urodzony(a) 1812, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1813, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Józefa Tyska (z domu Sikorska) urodzony(a) 19 mar. 1815, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 mar. 1815, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Paulina Sikorska urodzony(a) 12 sty. 1818, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 sty. 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Antonina Sikorska urodzony(a) 2 czer. 1820, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 czer. 1820, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 sier. 1822, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

  9. 24.  Wojciech Grzelewski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825.

    Wojciech Marianna Grzelewska (z domu Rynkowska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Marianna Grzelewska (z domu Rynkowska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825.
    Dzieci:
    1. 12. Michał Grzelewski vel Grzelecki urodzony(a) 20 sier. 1796, Jeleń, warmińsko-mazurskie, Polska; ochrzczony 28 sier. 1796, Lidzbark Warmiński - kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła, warmińsko-mazurskie, Polska; zgon 15 wrz. 1852, Brzechowo, płocki, mazowieckie, Polska.

  11. 26.  Paweł Przybysz urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825.

    Paweł Marianna Przybysz (z domu NN) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Marianna Przybysz (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1825.
    Dzieci:
    1. 13. Prakseda Grzelewska vel Grzelecka (z domu Przybysz vel Śladowska) urodzony(a) 9 paź. 1807, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 paź. 1807, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1853 i 1869.

  13. 28.  Tomasz Brudziński urodzony(a) data nieznana; zgon po 1818.

    Tomasz Zofia Brudzińska (z domu NN) data nieznana. Zofia urodzony(a) data nieznana; zgon po 1818. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Zofia Brudzińska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1818.
    Dzieci:
    1. 14. Franciszek Brudziński urodzony(a) 17 gru. 1798; ochrzczony , Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1854 i 1856.

  15. 30.  Piotr Kopacz vel Kopczyński ochrzczony 29 czer. 1762, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Kopacz oraz Marianna Kopacz (z domu NN)); zgon 31 sier. 1802, Osieczek, płoński, mazowieckie, Polska.

    Piotr Katarzyna Kopacz vel Kopczyńska (z domu Polańska) 3 luty 1782, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Katarzyna urodzony(a) data nieznana; zgon 26 luty 1804, Budy Piaseczne, sierpecki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Kopacz vel Kopczyńska (z domu Polańska) urodzony(a) data nieznana; zgon 26 luty 1804, Budy Piaseczne, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 15. Tekla Brudzińska (z domu Kopcińska vel Kopczyńska) ochrzczony 12 list. 1789, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1856.