Drukuj Dodaj zakładę
Władysław Szczepan Dobrowolski

Władysław Szczepan Dobrowolski

mężczyzna 1853 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Władysław Szczepan Dobrowolski urodzony(a) 23 gru. 1853, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 gru. 1853, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska (synem Konstanty Wojciech Dobrowolski oraz Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Konstanty Wojciech Dobrowolski urodzony(a) 18 kwie. 1824, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Dobrowolski oraz Marianna Dobrowolska (z domu Herszkowicz)); zgon 22 sier. 1863, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.

    Konstanty Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska) 31 sty. 1844, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Agnieszka (córką Feliks Kruszewski oraz Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska)) urodzony(a) 16 sty. 1823, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1823, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 wrz. 1855, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska)Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 16 sty. 1823, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1823, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Feliks Kruszewski oraz Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska)); zgon 10 wrz. 1855, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Józefa Charzyńska (z domu Dobrowolska) urodzony(a) 7 sty. 1845, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 sty. 1845, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1891.
    2. Konstancja Dobrowolska urodzony(a) 2 gru. 1846, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1846, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 gru. 1847, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Adolf Dobrowolski urodzony(a) 20 mar. 1849, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 mar. 1849, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józefa Dobrowolska urodzony(a) 28 wrz. 1852, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 wrz. 1852, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 1. Władysław Szczepan Dobrowolski urodzony(a) 23 gru. 1853, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 gru. 1853, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Dobrowolski urodzony(a) (wylicz.) 1787; ochrzczony 14 luty 1819, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1843, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Marianna Dobrowolska (z domu Herszkowicz) data nieznana. Marianna (córką Petryll Herszkowicz oraz Hanna Herszkowicz (z domu NN)) urodzony(a) (wylicz.) 1791; zgon 3 wrz. 1849, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Dobrowolska (z domu Herszkowicz) urodzony(a) (wylicz.) 1791 (córką Petryll Herszkowicz oraz Hanna Herszkowicz (z domu NN)); zgon 3 wrz. 1849, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisław Dobrowolski urodzony(a) (wylicz.) 1809, Zaborowo, (Gumino) płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 luty 1819, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 maj 1874, Biele, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józef Dobrowolski urodzony(a) (wylicz.) 1813; ochrzczony 14 luty 1819, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 list. 1856, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Jakub Dobrowolski urodzony(a) (wylicz.) 1816, Zaborowo, (Gumino) płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 paź. 1852, Krysk, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jan vel Mosiek Dobrowolski urodzony(a) 30 mar. 1819, Zaborowo, (Gumino) płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 kwie. 1819, Gumino - kościół par. pw. św.Pankracego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Paweł Benedykt Dobrowolski urodzony(a) 17 mar. 1821, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 2. Konstanty Wojciech Dobrowolski urodzony(a) 18 kwie. 1824, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 sier. 1863, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Feliks KruszewskiFeliks Kruszewski urodzony(a) 14 sty. 1792, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Kruszewski oraz Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska)); zgon 17 kwie. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Feliks Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) 21 sty. 1822, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Benedykta (córką Tomasz Wiśniewski oraz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska)) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Wiśniewski oraz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska)); zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 3. Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 16 sty. 1823, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1823, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 wrz. 1855, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Bogumiła Kruszewska urodzony(a) 9 list. 1824, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 mar. 1825, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Majewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 13 maj 1826, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 sier. 1873, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Joanna Głodowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 27 gru. 1828, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1902, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Symforia Kruszewska urodzony(a) 22 sier. 1831, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1835, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Adam Kruszewski urodzony(a) 5 wrz. 1834, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 wrz. 1834, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 wrz. 1891, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Petronella Kruszewska urodzony(a) 4 kwie. 1838, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 czer. 1838, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Walenty Kruszewski urodzony(a) 24 luty 1841, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 10.  Petryll Herszkowicz urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Petryll Hanna Herszkowicz (z domu NN) data nieznana. Hanna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 11.  Hanna Herszkowicz (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Dobrowolska (z domu Herszkowicz) urodzony(a) (wylicz.) 1791; zgon 3 wrz. 1849, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 12.  Adam KruszewskiAdam Kruszewski urodzony(a) 6 lip. 1749, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1749, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Maciej vel Mateusz Kruszewski oraz Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska)); zgon 18 maj 1832, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) data nieznana. Wiktoria (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 13.  Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)); zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ewa Dłużniewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 26 czer. 1785, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 paź. 1853, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Goszczyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 2 luty 1789, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 luty 1870, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 6. Feliks Kruszewski urodzony(a) 14 sty. 1792, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 kwie. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Agnieszka Charzyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 14 sty. 1795, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Franciszek Kruszewski urodzony(a) 29 sty. 1798, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1850, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Maciej Kruszewski urodzony(a) 12 luty 1801, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1816, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Józef Kruszewski urodzony(a) 3 kwie. 1804, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 sier. 1816, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Jan Kruszewski urodzony(a) 1808, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Tomasz Wiśniewski urodzony(a) 1760 (synem Jakub Wiśniewski oraz Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska)); zgon 20 czer. 1813, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) data nieznana. Józefa (córką Wojciech Sobolewski oraz Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska)) urodzony(a) 1770; zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) urodzony(a) 1770 (córką Wojciech Sobolewski oraz Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska)); zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Wiktor Wiśniewski urodzony(a) 17 gru. 1801; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 7. Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Wiśniewski urodzony(a) 26 gru. 1805; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Maciej vel Mateusz KruszewskiMaciej vel Mateusz Kruszewski urodzony(a) data nieznana, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 luty 1712, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Franciszek 'Krupa' Kruszewski oraz Zuzanna Kruszewska (z domu Maluzińska vel Malużyńska)); zgon 4 gru. 1778, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Maciej Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska) data nieznana. Barbara (córką Franciszek Goszczyński oraz Łucja Goszczyńska (z domu Starczewska)) urodzony(a) 2 gru. 1706, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1706, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1783. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 25.  Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska)Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 2 gru. 1706, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1706, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Goszczyński oraz Łucja Goszczyńska (z domu Starczewska)); zgon przed 1783.
    Dzieci:
    1. Marianna Kruszewska urodzony(a) 4 sier. 1728, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 sier. 1728, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Urban Kruszewski urodzony(a) 4 czer. 1733, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Andrzej Tomasz Kruszewski urodzony(a) 20 gru. 1736, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Ewa Kruszewska urodzony(a) 1 sty. 1740, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wawrzyniec Kruszewski urodzony(a) 15 mar. 1746, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 12. Adam Kruszewski urodzony(a) 6 lip. 1749, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1749, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 maj 1832, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 26.  Dominik Karwowski urodzony(a) 8 sier. 1719, Żochowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sier. 1719, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wawrzyniec Karwowski oraz Jadwiga Karwowska (z domu Goszczycka)); zgon po 1783.

    Dominik Antonina Karwowska (z domu Przedpełska) data nieznana. Antonina urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1783. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 27.  Antonina Karwowska (z domu Przedpełska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1783.
    Dzieci:
    1. Maciej Karwowski ochrzczony 27 luty 1763, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 13. Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Karwowska ochrzczony 8 luty 1769, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Katarzyna Karwowska ochrzczony 30 list. 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Bonawentura Karwowski ochrzczony 18 lip. 1776, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 28.  Jakub Wiśniewski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Jakub Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 29.  Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Wiśniewski urodzony(a) 1760; zgon 20 czer. 1813, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 30.  Wojciech Sobolewski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1828.

    Wojciech Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) (wylicz.) 1730; zgon 7 sier. 1828, Nagórki Dobrskie, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 31.  Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska) urodzony(a) (wylicz.) 1730; zgon 7 sier. 1828, Nagórki Dobrskie, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Sobolewski urodzony(a) (wylicz.) 1761; zgon po 1814.
    2. 15. Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) urodzony(a) 1770; zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Wojciech Sobolewski urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon data nieznana.