Drukuj Dodaj zakładę
Adam Archutowski

Adam Archutowski

mężczyzna 1868 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Adam ArchutowskiAdam Archutowski urodzony(a) 19 gru. 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 gru. 1868, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Paulina Archutowska (z domu Gościńska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Archutowski oraz Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)); zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Paulina Archutowska (z domu Gościńska) 13 lip. 1863, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Paulina (córką Aleksander Gościński vel Goszczyński oraz Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska)) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Paulina Archutowska (z domu Gościńska) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Aleksander Gościński vel Goszczyński oraz Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska)); zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Archutowski urodzony(a) 8 paź. 1864, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 paź. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 mar. 1912, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Karolina Archutowska urodzony(a) 24 list. 1866, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 list. 1866, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 1. Adam Archutowski urodzony(a) 19 gru. 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 gru. 1868, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Władysław Archutowski urodzony(a) 10 wrz. 1870, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 wrz. 1870, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 lip. 1944, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Ksawery Archutowski urodzony(a) 1 gru. 1873, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1873, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1887, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Jan Archutowski urodzony(a) 24 czer. 1876, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 czer. 1876, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1958; pochowany , Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech ArchutowskiWojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Zaborowska)); zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) 15 luty 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska)Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Roman Kiszelewski oraz Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska)); zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Andrzej Józef Archutowski urodzony(a) 4 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 luty 1810, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1810, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Archutowski urodzony(a) 12 mar. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Martyna Archutowska urodzony(a) 10 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Antoni Saturnin Archutowski urodzony(a) 25 mar. 1818, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1818, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 maj 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Urszula Kordula Worowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 16 paź. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 paź. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 maj 1856, Worowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Archutowski urodzony(a) 9 lip. 1823, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 lip. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1833, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. 2. Jan Archutowski urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1902, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Domicylian Archutowski urodzony(a) 1 mar. 1829, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Aleksander Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 16 luty 1809, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Antoni Gościński vel Goszczyński oraz Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska)); zgon 7 luty 1857, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.

    Aleksander Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) 17 luty 1828, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Scholastyka (córką Antoni Sikorski oraz Anna Sikorska (z domu Charzyńska)) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Sikorski oraz Anna Sikorska (z domu Charzyńska)); zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Kurowska (z domu Gościńska vel Goszczyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1830, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 3. Paulina Archutowska (z domu Gościńska) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Goszczyński urodzony(a) 13 sier. 1839, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sier. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcin ArchutowskiMarcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743 (synem Szymon Archutowski oraz Teresa Archutowska (z domu Korzybska)); zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marcin Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) ok. 1787. Urszula (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska (córką Walenty Zaborowski oraz Helena Zaborowska (z domu Strupczewska)); zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Wojciech Archutowski urodzony(a) 24 kwie. 1788, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Archutowska urodzony(a) 12 gru. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Roman KiszelewskiRoman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759 (synem Michał Kiszelewski oraz Petronela Kiszelewska (z domu NN)); zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Roman Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) data nieznana. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Barbara Kiszelewska (z domu Zieleniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1768; zgon pom. 1827 i 1835.
    Dzieci:
    1. 5. Józefa Archutowska (z domu Kiszelewska) urodzony(a) 14 kwie. 1788, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1831, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Kiszelewska urodzony(a) 22 wrz. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Wiśniewska (z domu Kiszelewska) ochrzczony 1 paź. 1793, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Leon Kiszelewski urodzony(a) 11 kwie. 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Kiszelewska urodzony(a) 18 luty 1798; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1799, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Ignacy Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 25 maj 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Mateusz Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1805, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1864, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Kiszelewski urodzony(a) 4 paź. 1808, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 paź. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 luty 1811, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 12.  Antoni Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 6 czer. 1776, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 czer. 1776, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jakub Gościński oraz Konstancja Gościńska (z domu Rybicka)); zgon 30 sty. 1828.

    Antoni Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska) 12 maj 1798, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Antoni Chyczewski oraz Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska)) urodzony(a) 23 lip. 1780; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1856, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 23 lip. 1780; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Chyczewski oraz Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska)); zgon 23 mar. 1856, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Urszula Syska (z domu Gościńska vel Goszczyńska) urodzony(a) 1 list. 1803, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1868.
    2. Grzegorz Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 10 kwie. 1806, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1848 i 1852.
    3. 6. Aleksander Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 16 luty 1809, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 luty 1857, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Chrzciciel Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 1 czer. 1811, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 czer. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 wrz. 1879, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Jakub Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 27 kwie. 1819, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 kwie. 1819, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Antoni Sikorski urodzony(a) (wylicz.) 1775; zgon 21 gru. 1825, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Antoni Anna Sikorska (z domu Charzyńska) 30 czer. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Anna urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon 14 list. 1855, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Anna Sikorska (z domu Charzyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon 14 list. 1855, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Rydzewska (z domu Sikorska) urodzony(a) 1805, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1853.
    2. 7. Scholastyka Gościńska vel Goszczyńska (z domu Sikorska) urodzony(a) 3 mar. 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1874, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszek Jan Sikorski urodzony(a) 26 paź. 1807, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 wrz. 1863, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Ewa Dzierżanowska (z domu Sikorska) urodzony(a) 1809, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 maj 1867, Sadkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Kazimierz Sikorski urodzony(a) 1812, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1813, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Józefa Tyska (z domu Sikorska) urodzony(a) 19 mar. 1815, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 mar. 1815, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Paulina Sikorska urodzony(a) 12 sty. 1818, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 sty. 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Antonina Sikorska urodzony(a) 2 czer. 1820, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 czer. 1820, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 sier. 1822, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon ArchutowskiSzymon Archutowski urodzony(a) data nieznana; zgon 18 maj 1779, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Szymon Teresa Archutowska (z domu Korzybska) data nieznana. Teresa urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1776, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Teresa Archutowska (z domu Korzybska) urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1776, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Marcin Archutowski urodzony(a) (wylicz.) 1743; zgon 26 sty. 1793, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Mateusz Archutowski urodzony(a) 22 wrz. 1743, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 wrz. 1743, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marcjanna Archutowska ochrzczony 31 sier. 1749, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jadwiga Archutowska ochrzczony 2 paź. 1751, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Magdalena Archutowska ochrzczony 7 czer. 1753, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Helena Archutowska ochrzczony 4 maj 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Walenty Zaborowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Walenty Helena Zaborowska (z domu Strupczewska) 24 sier. 1761, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska. Helena urodzony(a) data nieznana; zgon 28 list. 1774. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Helena Zaborowska (z domu Strupczewska) urodzony(a) data nieznana; zgon 28 list. 1774.
    Dzieci:
    1. Apolonia Zaborowska urodzony(a) 14 luty 1766; ochrzczony , Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 9. Urszula Archutowska (z domu Zaborowska) urodzony(a) 25 paź. 1767, Ruszkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1767, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1801, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Michał KiszelewskiMichał Kiszelewski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Michał Petronela Kiszelewska (z domu NN) data nieznana. Petronela urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Petronela Kiszelewska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 10. Roman Kiszelewski urodzony(a) (wylicz.) 1759; zgon 13 mar. 1827, Słomkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 24.  Jakub Gościński urodzony(a) 2 czer. 1738, Korytowo Nadolne, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 czer. 1738, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Piotr Gościński oraz Marianna Gościńska (z domu NN)); zgon 20 lip. 1809, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.

    Jakub Konstancja Gościńska (z domu Rybicka) data nieznana. Konstancja (córką Antoni Rybicki oraz Marianna Rybicka (z domu NN)) urodzony(a) (wylicz.) 1751; zgon 28 gru. 1803, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 25.  Konstancja Gościńska (z domu Rybicka) urodzony(a) (wylicz.) 1751 (córką Antoni Rybicki oraz Marianna Rybicka (z domu NN)); zgon 28 gru. 1803, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Tomasz Gościński urodzony(a) 21 gru. 1771, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 gru. 1771, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Gadomska (z domu Gościńska) urodzony(a) (wylicz.) 1772, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1826.
    3. 12. Antoni Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 6 czer. 1776, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 czer. 1776, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1828.
    4. Wojciech Gościński urodzony(a) 23 kwie. 1782, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 kwie. 1782, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 gru. 1782, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszka Szymańska (z domu Gościńska) urodzony(a) 6 mar. 1784, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1784, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Jan Gościński urodzony(a) 23 maj 1786, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1786, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 kwie. 1850, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Stanisław Gościński vel Goszczyński urodzony(a) 14 list. 1788, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 list. 1788, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1854, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Tekla Antonina Gościńska urodzony(a) 12 luty 1792, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1792, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 26.  Antoni Chyczewski urodzony(a) ok. 1740; zgon data nieznana.

    Antoni Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska) data nieznana. Monika urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 27.  Monika Chyczewska (z domu Satkowska vel Sadkowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Domicella Dłużniewska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 29 maj 1774, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1774, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1825.
    2. Antoni Chyczewski urodzony(a) 13 sier. 1776, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sier. 1776, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Józef Chyczewski urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon 7 list. 1833, Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 13. Marianna Jabłońska (z domu Chyczewska) urodzony(a) 23 lip. 1780; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1856, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Apolonia Chyczewska ochrzczony 14 luty 1782, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 sty. 1783.
    6. Grzegorz Chyczewski ochrzczony 13 mar. 1785, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 kwie. 1791.