Drukuj Dodaj zakładę
Marianna Gadomska

Marianna Gadomska

kobieta 1889 - 1891  (1 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Gadomska urodzony(a) 20 gru. 1889, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 gru. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jan Gadomski oraz Józefa Gadomska (z domu Goszczyńska)); zgon 27 maj 1891, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gadomski urodzony(a) 25 czer. 1860, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1860, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Gadomski oraz Marianna Gadomska (z domu Kamieńska)); zgon data nieznana.

    Jan Józefa Gadomska (z domu Goszczyńska) 23 luty 1879, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Wojciech Maciej Goszczyński oraz Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka)) urodzony(a) 7 kwie. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Józefa Gadomska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 7 kwie. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Maciej Goszczyński oraz Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marian Gadomski urodzony(a) 2 luty 1880, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1880, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 mar. 1882, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józef Gadomski urodzony(a) 21 mar. 1881, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1881, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 sier. 1883, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Władysława Gadomska urodzony(a) 31 lip. 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 lip. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Feliks Gadomski urodzony(a) 4 luty 1887, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 luty 1887, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Stanisława Gadomska urodzony(a) 3 maj 1888, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 maj 1888, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 1. Marianna Gadomska urodzony(a) 20 gru. 1889, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 gru. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1891, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Sabina Gadomska urodzony(a) 27 sier. 1891, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sier. 1891, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Aniela Gadomska urodzony(a) 22 mar. 1893, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 mar. 1893, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Waleria Gadomska urodzony(a) 30 kwie. 1897, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 kwie. 1897, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Mateusz Gadomski urodzony(a) 23 sier. 1830, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 paź. 1830, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Gadomski oraz Antonina Gadomska (z domu Worowska)); zgon 1 kwie. 1877, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Marianna Gadomska (z domu Kamieńska) 15 luty 1852, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska . Marianna urodzony(a) (wylicz.) 1832; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gadomska (z domu Kamieńska) urodzony(a) (wylicz.) 1832; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Antonina Gadomska urodzony(a) 1 mar. 1854, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 mar. 1854, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 2. Jan Gadomski urodzony(a) 25 czer. 1860, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1860, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Władysław Gadomski urodzony(a) 26 maj 1863, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 maj 1863, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Stanisław Gadomski urodzony(a) 18 paź. 1865, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 paź. 1865, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1947, Starczewo-Pobodze, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Wojciech Maciej Goszczyński urodzony(a) 21 luty 1827, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 luty 1827, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Goszczyński oraz Katarzyna Goszczyńska (z domu Chyczewska)); zgon 5 mar. 1902, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka) 16 luty 1847, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Aniela (córką Franciszek Mateusz Kownacki oraz Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 4 gru. 1823, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 gru. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1899, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka)Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka) urodzony(a) 4 gru. 1823, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 gru. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Mateusz Kownacki oraz Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska)); zgon 20 sier. 1899, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Kordula Karwowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 26 czer. 1848, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Izabella Goszczyńska urodzony(a) 20 list. 1851, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1853, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 3. Józefa Gadomska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 7 kwie. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Franciszek Goszczyński urodzony(a) 3 gru. 1857, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Marcjanna Karwowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 9 sty. 1860, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 sty. 1860, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 luty 1889, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Konstanty Goszczyński urodzony(a) ok. 13 kwie. 1863, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 kwie. 1863, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Jan Goszczyński urodzony(a) 13 maj 1865, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 sier. 1904, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Marianna Kruszewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 11 maj 1869, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 maj 1869, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 list. 1919, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Gadomski urodzony(a) (wylicz.) 1773; zgon 9 mar. 1840, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Antonina Gadomska (z domu Worowska) data nieznana. Antonina (córką Paweł Worowski oraz Agnieszka Worowska (z domu Archutowska)) urodzony(a) 18 czer. 1790; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 wrz. 1852, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Antonina Gadomska (z domu Worowska)Antonina Gadomska (z domu Worowska) urodzony(a) 18 czer. 1790; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Paweł Worowski oraz Agnieszka Worowska (z domu Archutowska)); zgon 12 wrz. 1852, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Gadomski urodzony(a) (wylicz.) 1822, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Salomea Gadomska urodzony(a) 11 list. 1818, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 list. 1818, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Gadomska urodzony(a) 8 kwie. 1826, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 kwie. 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Franciszek Gadomski urodzony(a) 1 kwie. 1829, Starczewo-Pobodze, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 kwie. 1829, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 4. Mateusz Gadomski urodzony(a) 23 sier. 1830, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 paź. 1830, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 kwie. 1877, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 12.  Jan Goszczyński urodzony(a) 7 sty. 1796, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Karol Goszczyński oraz Agnieszka Chyczewska (z domu Gościcka)); zgon przed 1847.

    Jan Katarzyna Goszczyńska (z domu Chyczewska) data nieznana. Katarzyna (córką Jakub Chyczewski oraz Franciszka Chyczewska (z domu NN)) urodzony(a) (wylicz.) 1800, Góra, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 czer. 1834, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 13.  Katarzyna Goszczyńska (z domu Chyczewska) urodzony(a) (wylicz.) 1800, Góra, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jakub Chyczewski oraz Franciszka Chyczewska (z domu NN)); zgon 11 czer. 1834, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Goszczyński urodzony(a) 30 czer. 1823, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 lip. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 6. Wojciech Maciej Goszczyński urodzony(a) 21 luty 1827, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 luty 1827, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 mar. 1902, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Józefa Katarzyna Śmigrodzka (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 25 list. 1829, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Paulin Aleksander Goszczyński urodzony(a) 1 czer. 1833, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Franciszek Mateusz KownackiFranciszek Mateusz Kownacki urodzony(a) 12 wrz. 1790, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1790, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stefan vel Szczepan Kownacki oraz Józefa Kownacka (z domu Lutomierska)); zgon 15 wrz. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska) data nieznana. Marianna (córką Franciszek Dłużniewski oraz Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska)) urodzony(a) 9 kwie. 1786, Dłużniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 kwie. 1786, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 1855, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska)Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 9 kwie. 1786, Dłużniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 kwie. 1786, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Dłużniewski oraz Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska)); zgon 20 gru. 1855, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Anna Kossoduska (z domu Kownacka) urodzony(a) 16 luty 1816, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Franciszka Julianna Borasieńska (z domu Kownacka) urodzony(a) 11 paź. 1817, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Jan Antoni Kownacki urodzony(a) 20 sty. 1820, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1902, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Feliks Kownacki urodzony(a) 25 sty. 1822, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sty. 1822, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 list. 1893, Kruszewie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 7. Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka) urodzony(a) 4 gru. 1823, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 gru. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1899, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Bogumiła Gąsiorowska (z domu Kownacka) urodzony(a) 5 paź. 1825, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 paź. 1825, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 luty 1855, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Sabina Eleonora Kownacka urodzony(a) 22 luty 1828, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 luty 1828, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 sty. 1837, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Antoni Józef Kownacki urodzony(a) 16 maj 1831, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 maj 1831, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 18.  Paweł WorowskiPaweł Worowski urodzony(a) 14 sty. 1762; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Worowski oraz Franciszka Worowska (z domu Pomianowska)); zgon 5 maj 1818, Sadkowo Chrzypty, płoński, mazowieckie, Polska.

    Paweł Agnieszka Worowska (z domu Archutowska) data nieznana. Agnieszka (córką Wojciech Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Strzegowska)) urodzony(a) 21 sty. 1755, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 czer. 1802, Sadkowo (Satkowo), płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 19.  Agnieszka Worowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 21 sty. 1755, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Archutowski oraz Urszula Archutowska (z domu Strzegowska)); zgon 26 czer. 1802, Sadkowo (Satkowo), płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Monika Worowska urodzony(a) 11 maj 1785; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Małgorzata Worowska urodzony(a) 8 czer. 1789; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 9. Antonina Gadomska (z domu Worowska) urodzony(a) 18 czer. 1790; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 wrz. 1852, Starczewo-Chomątki, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Elżbieta Worowska urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    5. Antoni Worowski urodzony(a) 20 lip. 1794, Sadkowo (Satkowo), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 luty 1840, Sadkowo Chrzypty, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Bonawentura Worowski urodzony(a) 13 lip. 1797, Sadkowo (Satkowo), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 luty 1851, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Zofia Łączewska (z domu Worowska) urodzony(a) 16 maj 1800; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 luty 1841, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Julianna Cechrzycka vel Ciechrzycka (z domu Worowska) urodzony(a) 16 czer. 1803, Sadkowo (Satkowo), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 24.  Karol Goszczyński ochrzczony 1 list. 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Goszczyński oraz Marianna Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 mar. 1806, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.

    Karol Agnieszka Chyczewska (z domu Gościcka) 18 luty 1792, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Agnieszka (córką Bernard Gościcki oraz Franciszka Gościcka (z domu Brudzińska)) urodzony(a) 11 sty. 1772; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 mar. 1819, Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 25.  Agnieszka Chyczewska (z domu Gościcka)Agnieszka Chyczewska (z domu Gościcka) urodzony(a) 11 sty. 1772; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Bernard Gościcki oraz Franciszka Gościcka (z domu Brudzińska)); zgon 17 mar. 1819, Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Felicjan Goszczyński urodzony(a) 5 mar. 1794; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1850.
    2. 12. Jan Goszczyński urodzony(a) 7 sty. 1796, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1847.
    3. Marianna Goszczyńska urodzony(a) 6 sty. 1799; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Balbina Goszczyńska urodzony(a) 6 sty. 1799; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 luty 1805, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 7 luty 1805, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszka Goszczyńska urodzony(a) 27 luty 1804; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Anna Goszczyńska urodzony(a) 26 mar. 1806; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 kwie. 1806, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 kwie. 1806, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 26.  Jakub Chyczewski urodzony(a) (wylicz.) 1745; zgon 11 mar. 1800, Góra, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jakub Franciszka Chyczewska (z domu NN) data nieznana. Franciszka urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 27.  Franciszka Chyczewska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marianna Chyczewska urodzony(a) 22 kwie. 1790; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Anna Chyczewska urodzony(a) (wylicz.) 1794; zgon 26 kwie. 1810, Góra, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 13. Katarzyna Goszczyńska (z domu Chyczewska) urodzony(a) (wylicz.) 1800, Góra, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 czer. 1834, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 28.  Stefan vel Szczepan KownackiStefan vel Szczepan Kownacki urodzony(a) 26 gru. 1758, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Kownacki oraz Franciszka Kownacka (z domu Goszczyńska)); zgon po 1813.

    Stefan Józefa Kownacka (z domu Lutomierska) 7 luty 1786, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Paweł Lutomierski oraz Rozalia Lutomierska (z domu Gniewkowska)) urodzony(a) 12 luty 1759, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1759, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 luty 1811, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 29.  Józefa Kownacka (z domu Lutomierska)Józefa Kownacka (z domu Lutomierska) urodzony(a) 12 luty 1759, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1759, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Lutomierski oraz Rozalia Lutomierska (z domu Gniewkowska)); zgon 9 luty 1811, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Piotr Kownacki urodzony(a) 30 sty. 1787, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 sier. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 14. Franciszek Mateusz Kownacki urodzony(a) 12 wrz. 1790, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1790, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Szymon Kownacki urodzony(a) 26 paź. 1796, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 sier. 1805, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 8 sier. 1805, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  9. 30.  Franciszek DłużniewskiFranciszek Dłużniewski ochrzczony 6 paź. 1758, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Adam Dłużniewski oraz Wiktoria Dłużniewska (z domu Kowalewska)); zgon 31 gru. 1804.

    Franciszek Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska) 20 list. 1773, Daniszewo - kościół pw. Przemienienia Pańskiego, płocki, mazowieckie, Polska. Barbara urodzony(a) (wylicz.) 1756; zgon 8 sier. 1826, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 31.  Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska) urodzony(a) (wylicz.) 1756; zgon 8 sier. 1826, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Eleonora Krukowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 22 luty 1778, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Andrzej Dłużniewski urodzony(a) 3 gru. 1780, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 paź. 1839, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Szymon Dłużniewski urodzony(a) 25 paź. 1783, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 gru. 1836, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 15. Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 9 kwie. 1786, Dłużniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 kwie. 1786, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 1855, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.