Drukuj Dodaj zakładę
Aniela Brudzińska

Aniela Brudzińska

kobieta 1867 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aniela Brudzińska urodzony(a) 13 list. 1867, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 list. 1867, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Antoni Wojciech Brudziński oraz Helena Katarzyna Brudzyńska (z domu Goszczyńska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Wojciech Brudziński urodzony(a) 5 mar. 1831, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 mar. 1831, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Józef Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Wieluńska)); zgon 13 maj 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

    Antoni Helena Katarzyna Brudzyńska (z domu Goszczyńska) 22 list. 1865, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Helena (córką Ferdynand Ignacy Goszczyński oraz Aniela Goszczyńska (z domu Stankewicz)) urodzony(a) 15 luty 1847, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 luty 1847, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Helena Katarzyna Brudzyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 luty 1847, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 luty 1847, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ferdynand Ignacy Goszczyński oraz Aniela Goszczyńska (z domu Stankewicz)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 1. Aniela Brudzińska urodzony(a) 13 list. 1867, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 list. 1867, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antonina Brudzińska urodzony(a) 1 mar. 1871, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 mar. 1871, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Wiktoria Brudzińska urodzony(a) 5 wrz. 1872, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 wrz. 1872, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 paź. 1872, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Adam Brudziński urodzony(a) 28 sier. 1873, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sier. 1873, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 maj 1884, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Piotr Brudziński urodzony(a) 25 list. 1875, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 list. 1875, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Brudziński urodzony(a) 24 wrz. 1811, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 wrz. 1811, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Brudziński oraz Agnieszka Brudzińska (z domu Bońkowska)); zgon 3 lip. 1886, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.

    Józef Marianna Brudzińska (z domu Wieluńska) 25 luty 1830, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Jan Wieluński oraz Franciszka Wieluńska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1810, Sąchocino-Czyżewo, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1886. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Brudzińska (z domu Wieluńska) urodzony(a) (wylicz.) 1810, Sąchocino-Czyżewo, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Wieluński oraz Franciszka Wieluńska (z domu Kowalewska)); zgon po 1886.
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Wojciech Brudziński urodzony(a) 5 mar. 1831, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 mar. 1831, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 maj 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Piotr Brudziński urodzony(a) 1 luty 1834, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1834, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 list. 1855, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Feliks Józef Brudziński urodzony(a) 20 paź. 1836, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 paź. 1836, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 kwie. 1856, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Walenty Julian Brudziński urodzony(a) 17 sty. 1839, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 sty. 1839, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Leon Brudziński urodzony(a) 6 mar. 1841, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1841, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1901.
    6. Seweryn Brudziński urodzony(a) 23 wrz. 1842, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 wrz. 1842, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1897.
    7. Ewa Teodora Kwiatkowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 15 list. 1844, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 list. 1844, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Jan Adam Brudziński urodzony(a) 29 lip. 1847, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 sier. 1847, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Ferdynand Ignacy Goszczyński urodzony(a) 31 sty. 1812, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 luty 1812, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Karol Goszczyński oraz Helena Goszczyńska (z domu Dłużniewska)); zgon po 1892.

    Ferdynand Aniela Goszczyńska (z domu Stankewicz) 19 list. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Aniela (córką Ignacy Stankiewicz oraz Petronela Stankiewicz (z domu Gawrońska)) urodzony(a) ok. 1816, Cieszewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 kwie. 1866, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Aniela Goszczyńska (z domu Stankewicz) urodzony(a) ok. 1816, Cieszewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Stankiewicz oraz Petronela Stankiewicz (z domu Gawrońska)); zgon 1 kwie. 1866, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karol Goszczyński urodzony(a) 11 sier. 1835, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 wrz. 1911, Drobin, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Józef Goszczyński urodzony(a) 5 mar. 1838, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 mar. 1838, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marianna Honorata Widecka (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 7 sty. 1840, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marianna Magdalena Brudzińska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 14 lip. 1842, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 lip. 1842, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 wrz. 1864, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Anioł Franciszek Goszczyński urodzony(a) 2 paź. 1844, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 paź. 1844, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 list. 1846, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. 3. Helena Katarzyna Brudzyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 luty 1847, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 luty 1847, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Magdalena Gutkowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 19 lip. 1849, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 lip. 1849, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1892.
    8. Józefa Goszczyńska urodzony(a) 7 paź. 1853, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1853, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Teofila Goszczyńska urodzony(a) 1 mar. 1858, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 mar. 1858, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Emilia Goszczyńska urodzony(a) 20 kwie. 1861, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 kwie. 1861, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 wrz. 1863, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Brudziński urodzony(a) 21 kwie. 1776, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1776, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Antoni Brudziński oraz Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska)); zgon 17 kwie. 1824, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Agnieszka Brudzińska (z domu Bońkowska) data nieznana. Agnieszka urodzony(a) (wylicz.) 1792; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Brudzińska (z domu Bońkowska) urodzony(a) (wylicz.) 1792; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 4. Józef Brudziński urodzony(a) 24 wrz. 1811, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 wrz. 1811, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 lip. 1886, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Ignacy Brudziński urodzony(a) 4 kwie. 1823, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 kwie. 1823, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1900.

  3. 10.  Jan Wieluński urodzony(a) (wylicz.) 1763; zgon data nieznana.

    Jan Franciszka Wieluńska (z domu Kowalewska) data nieznana. Franciszka urodzony(a) (wylicz.) 1780; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Wieluńska (z domu Kowalewska) urodzony(a) (wylicz.) 1780; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Brudzińska (z domu Wieluńska) urodzony(a) (wylicz.) 1810, Sąchocino-Czyżewo, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1886.
    2. Kunegunda Wieluńska urodzony(a) 17 kwie. 1813, Wilkanowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 kwie. 1813, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Karol Goszczyński urodzony(a) 3 list. 1770; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Łukasz Goszczyński oraz Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 1 gru. 1826, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska.

    Karol Helena Goszczyńska (z domu Dłużniewska) 12 czer. 1802, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Helena (córką Jan Dłużniewski oraz Helena Dłużniewska (z domu Goszczyńska vel Gościcka)) urodzony(a) 3 list. 1783; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1834. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Helena Goszczyńska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 3 list. 1783; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Dłużniewski oraz Helena Dłużniewska (z domu Goszczyńska vel Gościcka)); zgon po 1834.
    Dzieci:
    1. Marianna Helena Kierska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 sier. 1803; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 mar. 1855, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Teofilia Joanna Leszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 3 list. 1805; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Felicjan Wit Goszczyński urodzony(a) 9 czer. 1808, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 mar. 1814, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Julianna Emercjanna Goszczyńska urodzony(a) 12 luty 1810, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 6. Ferdynand Ignacy Goszczyński urodzony(a) 31 sty. 1812, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 luty 1812, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1892.
    6. Józefa Domicella Goszczyńska urodzony(a) 12 maj 1814, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 maj 1814, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 kwie. 1815, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Ignacy Stankiewicz urodzony(a) (wylicz.) 1774 (synem Wojciech Stankiewicz oraz Agnieszka Stankiewicz (z domu NN)); zgon 12 luty 1824, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ignacy Petronela Stankiewicz (z domu Gawrońska) 6 luty 1804, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Petronela (córką Szymon Gawroński oraz Agata Gawrońska (z domu NN)) urodzony(a) 29 maj 1782; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1834. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Petronela Stankiewicz (z domu Gawrońska) urodzony(a) 29 maj 1782; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (córką Szymon Gawroński oraz Agata Gawrońska (z domu NN)); zgon po 1834.
    Dzieci:
    1. Józefa Franciszka Wiśniewska (z domu Stankiewicz) urodzony(a) 12 mar. 1805; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 7. Aniela Goszczyńska (z domu Stankewicz) urodzony(a) ok. 1816, Cieszewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 kwie. 1866, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Agnieszka Drygalska (z domu Stankiewicz) urodzony(a) (wylicz.) 1823, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 lip. 1886.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Antoni Brudziński urodzony(a) data nieznana (synem Jakub Brudziński oraz NN Brudzińska (z domu NN)); zgon po 1819.

    Antoni Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska) 31 sty. 1774, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Józefata (córką Zygmunt Ważyński oraz Anna Ważyńska (z domu Myszczyńska)) urodzony(a) (wylicz.) 1741; zgon 10 paź. 1806, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska)Józefata Brudzińska (z domu Ważyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1741 (córką Zygmunt Ważyński oraz Anna Ważyńska (z domu Myszczyńska)); zgon 10 paź. 1806, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Tomasz Brudziński urodzony(a) 7 mar. 1775, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1775, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1775, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 8. Wojciech Brudziński urodzony(a) 21 kwie. 1776, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1776, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 kwie. 1824, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Katarzyna Korycka (z domu Brudzińska) urodzony(a) 21 kwie. 1778, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1778, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 paź. 1807, Sąchocino-Badurki, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Jakub Brudziński urodzony(a) 22 lip. 1780, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 wrz. 1852, Przedpełce Kościołki, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Ludwik Bertrand Brudziński urodzony(a) 9 paź. 1782, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1782, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1782, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Dominik Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1783; zgon data nieznana.

  3. 24.  Łukasz Goszczyński urodzony(a) data nieznana (synem Szymon Goszczyński oraz Anna Goszczyńska (z domu Dłużniewska)); zgon 19 wrz. 1797.

    Łukasz Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska) data nieznana. Barbara (córką Jacek vel Jacenty Goszczyński oraz Agnieszka Goszczyńska (z domu Goszczyńska)) urodzony(a) 6 gru. 1750, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 sier. 1815, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 25.  Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska)Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 6 gru. 1750, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jacek vel Jacenty Goszczyński oraz Agnieszka Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 3 sier. 1815, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 12. Karol Goszczyński urodzony(a) 3 list. 1770; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 gru. 1826, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Stanisław Goszczyński urodzony(a) ok. 1774; zgon 13 sty. 1848, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Goszczyńska urodzony(a) 26 mar. 1779; zgon 31 sier. 1781.
    4. Felicjan Goszczyński urodzony(a) 30 maj 1784; zgon data nieznana.
    5. Cecylia Zakrzewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 21 list. 1786; zgon data nieznana.
    6. Marianna Gutkowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 26 kwie. 1789; zgon data nieznana.
    7. Józef Goszczyński ochrzczony 1 kwie. 1794, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 paź. 1854, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Teresa Goszczyńska urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  5. 26.  Jan DłużniewskiJan Dłużniewski urodzony(a) data nieznana (synem Marcin Dłużniewski oraz Teresa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon 19 luty 1796.

    Jan Helena Dłużniewska (z domu Goszczyńska vel Gościcka) 16 czer. 1767, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Helena (córką Mateusz Gościcki oraz Kunegunda Gościcka (z domu Kwasiborska)) urodzony(a) (wylicz.) 1740, Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 kwie. 1810, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 27.  Helena Dłużniewska (z domu Goszczyńska vel Gościcka)Helena Dłużniewska (z domu Goszczyńska vel Gościcka) urodzony(a) (wylicz.) 1740, Brudzyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Mateusz Gościcki oraz Kunegunda Gościcka (z domu Kwasiborska)); zgon 11 kwie. 1810, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Bonawentura Dłużniewski urodzony(a) 29 list. 1768; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Apolonia Mórawska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1769; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Karol Dłużniewski urodzony(a) 4 kwie. 1771, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 mar. 1820, Łempinek, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Marianna Dłużniewska urodzony(a) 14 maj 1775; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Jakub Dłużniewski urodzony(a) 25 lip. 1777, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 maj 1845, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Walenty Dłużniewski urodzony(a) 14 luty 1780, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 luty 1780, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 gru. 1813, Byszew, łęczycki, łódzkie, Polska.
    7. Dionizy Dłużniewski urodzony(a) 7 paź. 1782; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 paź. 1782.
    8. 13. Helena Goszczyńska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 3 list. 1783; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1834.

  7. 28.  Wojciech Stankiewicz urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Wojciech Agnieszka Stankiewicz (z domu NN) data nieznana. Agnieszka urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 29.  Agnieszka Stankiewicz (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 14. Ignacy Stankiewicz urodzony(a) (wylicz.) 1774; zgon 12 luty 1824, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.

  9. 30.  Szymon Gawroński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Szymon Agata Gawrońska (z domu NN) data nieznana. Agata urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 31.  Agata Gawrońska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. ks. Gabriel Melchior Gawroński urodzony(a) (wylicz.) 1777, Biskupice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 maj 1848, Gralewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Piotr Gawroński urodzony(a) 5 lip. 1778; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 15. Petronela Stankiewicz (z domu Gawrońska) urodzony(a) 29 maj 1782; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1834.
    4. Krystyna Gawrońska urodzony(a) 19 mar. 1787; ochrzczony , Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.