Drukuj Dodaj zakładę
Marian Dłużniewski

Marian Dłużniewski

mężczyzna 1839 - 1889  (49 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marian DłużniewskiMarian Dłużniewski urodzony(a) 6 paź. 1839, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 paź. 1839, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Nikodem Dłużniewski oraz Barbara Kryspina Elena Dłużniewska (z domu Dzięgielewska)); zgon 6 kwie. 1889, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marian Teodozja Dłużniewska (z domu Bełkowska) 16 luty 1870, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Teodozja (córką Jakub Faustyn Bełkowski oraz Rozalia Goszczyńska (z domu Skrzypkowska)) urodzony(a) 8 maj 1849, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 maj 1849, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Józefa Dłużniewska urodzony(a) 20 sty. 1872, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1872, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 lip. 1879, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Stanisław Dłużniewski urodzony(a) 20 kwie. 1874, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1874, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 sier. 1874, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Władysława Dłużniewska urodzony(a) 28 maj 1875, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1875, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 czer. 1886, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 4 paź. 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1877, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Józef Dłużniewski urodzony(a) 4 sty. 1880, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 luty 1880, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 wrz. 1880, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Julianna Dłużniewska urodzony(a) 5 sty. 1884, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1884, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1888, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Ludwika Dłużniewska urodzony(a) 1 wrz. 1886, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1886, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Nikodem DłużniewskiStanisław Nikodem Dłużniewski urodzony(a) 22 kwie. 1791, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Dłużniewski oraz Salomea Dłużniewska (z domu Rościszewska)); zgon 11 luty 1848, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Barbara Kryspina Elena Dłużniewska (z domu Dzięgielewska) 25 luty 1816, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Barbara (córką Piotr Dzięgielewski oraz Ewa Dzięgielewska (z domu Lisowska)) urodzony(a) 6 gru. 1795; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1850. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Barbara Kryspina Elena Dłużniewska (z domu Dzięgielewska) urodzony(a) 6 gru. 1795; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Piotr Dzięgielewski oraz Ewa Dzięgielewska (z domu Lisowska)); zgon po 1850.
    Dzieci:
    1. Honorata Pomianowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 12 sty. 1817, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 luty 1817, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 luty 1851, Pomianowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józefa Dłużniewska urodzony(a) 19 luty 1819, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1819, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 mar. 1838, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Kunegunda Ludwina Mijakowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 24 paź. 1821, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 paź. 1821, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 lip. 1890, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Józef Kazimierz Dłużniewski urodzony(a) 4 mar. 1824, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1824, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Julianna Michalina Marianna Dłużniewska urodzony(a) 19 mar. 1826, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 czer. 1826, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 mar. 1875, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Leonard Dłużniewski urodzony(a) 6 list. 1828, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 list. 1828, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Florentyna Michalina Dłużniewska urodzony(a) 10 sier. 1831, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 sier. 1831, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 sier. 1851, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Edward Dłużniewski urodzony(a) 25 czer. 1834, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1834, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1869, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. 1. Marian Dłużniewski urodzony(a) 6 paź. 1839, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 paź. 1839, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 kwie. 1889, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech DłużniewskiWojciech Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1745 (synem Adam Dłużniewski oraz Ewa Dłużniewska (z domu Korzybska)); zgon 15 maj 1799.

    Wojciech Salomea Dłużniewska (z domu Rościszewska) data nieznana. Salomea (córką Feliks vel Szczęsny Rościszewski oraz Katarzyna Rościszewska (z domu Lisowska)) urodzony(a) (szac.) 1750; zgon 17 wrz. 1797. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Salomea Dłużniewska (z domu Rościszewska)Salomea Dłużniewska (z domu Rościszewska) urodzony(a) (szac.) 1750 (córką Feliks vel Szczęsny Rościszewski oraz Katarzyna Rościszewska (z domu Lisowska)); zgon 17 wrz. 1797.
    Dzieci:
    1. Franciszka Orłowska (z domu Dłużniewska) ochrzczony list. 1769, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 luty 1807.
    2. Honorata Wilewska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 lip. 1771, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 luty 1836, Sąchocino-Suchardy, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Teodor Józef Dłużniewski ochrzczony 1773, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 luty 1777.
    4. Klemens Andrzej Dłużniewski ochrzczony 20 list. 1774, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Agnieszka Dłużniewska ochrzczony 11 kwie. 1776, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 paź. 1847, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Dłużniewski ochrzczony 17 mar. 1780, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 mar. 1840, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Scholastyka Dłużniewska ochrzczony 1 mar. 1782, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Helena Józefa Agnieszka Dłużniewska (z domu Dłużniewska) ochrzczony 10 paź. 1784, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 luty 1827, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 12 kwie. 1787, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 kwie. 1849, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. 2. Stanisław Nikodem Dłużniewski urodzony(a) 22 kwie. 1791, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 luty 1848, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Piotr Dzięgielewski urodzony(a) (wylicz.) 1764 (synem Wojciech Dzięgielewski oraz Marianna Dzięgielewska (z domu Miecznikowska)); zgon 30 sty. 1833, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.

    Piotr Ewa Dzięgielewska (z domu Lisowska) data nieznana. Ewa (córką Karol Lisowski oraz Rozalia Lisowska (z domu Nadratowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1765; zgon 1 kwie. 1818, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Ewa Dzięgielewska (z domu Lisowska) urodzony(a) (wylicz.) 1765 (córką Karol Lisowski oraz Rozalia Lisowska (z domu Nadratowska)); zgon 1 kwie. 1818, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Dzięgielewska urodzony(a) (wylicz.) 1789; zgon 18 list. 1792, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Kordula Rachocka (z domu Dzięgielewska) urodzony(a) 27 gru. 1791; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1845, Giżynek, mławski, mazowieckie, Polska.
    3. Cecylia Dzięgielewska urodzony(a) 7 lip. 1794; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 list. 1794.
    4. Urszula Dzięgielewska urodzony(a) 7 lip. 1794; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1794.
    5. 3. Barbara Kryspina Elena Dłużniewska (z domu Dzięgielewska) urodzony(a) 6 gru. 1795; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1850.
    6. Sabina Róża Tekla Dzięgielewska urodzony(a) 31 sier. 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 gru. 1801.
    7. Andrzej Dzięgielewski urodzony(a) 3 gru. 1802; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Anastazja Barbara Dzięgielewska urodzony(a) 8 maj 1804; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 luty 1807.
    9. Paweł Dzięgielewski urodzony(a) 22 sty. 1807; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1807.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adam DłużniewskiAdam Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1710 (synem Walenty Dłużniewski oraz Kunegunda Dłużniewska (z domu Sokolnicka)); zgon 28 mar. 1765.

    Adam Ewa Dłużniewska (z domu Korzybska) data nieznana. Ewa (córką Mikołaj Korzybski oraz Zofia Korzybska (z domu Grabia)) urodzony(a) 1710, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1782. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Ewa Dłużniewska (z domu Korzybska) urodzony(a) 1710, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Mikołaj Korzybski oraz Zofia Korzybska (z domu Grabia)); zgon przed 1782.
    Dzieci:
    1. Marianna vel Anna Chyczewska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) (wylicz.) 1730; zgon 16 sty. 1802, Chyczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 4. Wojciech Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1745; zgon 15 maj 1799.
    3. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 4 kwie. 1756; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 maj 1821, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Józef Dłużniewski urodzony(a) 30 list. 1763; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Feliks vel Szczęsny RościszewskiFeliks vel Szczęsny Rościszewski urodzony(a) (szac.) 1705 (synem Stefan Rościszewski oraz Marianna Rościszewska (z domu Zboińska)); zgon pom. 1754 i 1759.

    Feliks Katarzyna Rościszewska (z domu Lisowska) 1741. Katarzyna (córką Józef Lisowski oraz NN Lisowska (z domu NN)) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1782. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Rościszewska (z domu Lisowska) urodzony(a) data nieznana (córką Józef Lisowski oraz NN Lisowska (z domu NN)); zgon przed 1782.
    Dzieci:
    1. Marianna Szumańska (z domu Rościszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1740, Zbójno, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 18 maj 1816, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 5. Salomea Dłużniewska (z domu Rościszewska) urodzony(a) (szac.) 1750; zgon 17 wrz. 1797.
    3. Agnieszka Karwowska (z domu Rościszewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    4. Antoni Rościszewski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1771.

  5. 12.  Wojciech Dzięgielewski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Wojciech Marianna Dzięgielewska (z domu Miecznikowska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Marianna Dzięgielewska (z domu Miecznikowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 6. Piotr Dzięgielewski urodzony(a) (wylicz.) 1764; zgon 30 sty. 1833, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Karol Lisowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Karol Rozalia Lisowska (z domu Nadratowska) data nieznana. Rozalia urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Rozalia Lisowska (z domu Nadratowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 7. Ewa Dzięgielewska (z domu Lisowska) urodzony(a) (wylicz.) 1765; zgon 1 kwie. 1818, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty DłużniewskiWalenty Dłużniewski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1722.

    Walenty Kunegunda Dłużniewska (z domu Sokolnicka) data nieznana. Kunegunda (córką Wojciech Sokolnicki oraz Julianna Sokolnicka (z domu Duczymińska)) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1722. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Kunegunda Dłużniewska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) data nieznana (córką Wojciech Sokolnicki oraz Julianna Sokolnicka (z domu Duczymińska)); zgon po 1722.
    Dzieci:
    1. Mateusz Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1703; zgon 10 lip. 1763, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Kazimierz Dłużniewski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1736.
    3. Wojciech Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1705; zgon data nieznana.
    4. 8. Adam Dłużniewski urodzony(a) (szac.) 1710; zgon 28 mar. 1765.

  3. 18.  Mikołaj Korzybski urodzony(a) (szac.) 1675 (synem Maciej 'Gęca' Korzybski oraz NN Korzybska (z domu NN)); zgon przed 1733.

    Mikołaj Zofia Korzybska (z domu Grabia) data nieznana. Zofia urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Zofia Korzybska (z domu Grabia) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marianna Korzybska urodzony(a) 1 list. 1704, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Mateusz Mikołaj Korzybski urodzony(a) 1705, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Tomasz Korzybski urodzony(a) 18 gru. 1707, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1774 i 1782.
    4. 9. Ewa Dłużniewska (z domu Korzybska) urodzony(a) 1710, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1782.
    5. Wojciech Korzybski urodzony(a) 30 mar. 1712, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Szymon Korzybski urodzony(a) 1714, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 20.  Stefan RościszewskiStefan Rościszewski urodzony(a) data nieznana (synem Marcjan Rościszewski oraz Jadwiga Rościszewska (z domu Karska)); zgon przed 1714.

    Stefan Marianna Rościszewska (z domu Zboińska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Marianna Rościszewska (z domu Zboińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Maciej Rościszewski urodzony(a) data nieznana; zgon 1722; pochowany , Skępe - Sanktuarium Matki Bożej Skępskiej, lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska.
    2. Tomasz Rościszewski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1717.
    3. 10. Feliks vel Szczęsny Rościszewski urodzony(a) (szac.) 1705; zgon pom. 1754 i 1759.

  7. 22.  Józef Lisowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Józef NN Lisowska (z domu NN) data nieznana. NN urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  NN Lisowska (z domu NN) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Rościszewska (z domu Lisowska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1782.