Drukuj Dodaj zakładę
Aleksander Hipolit Brzeski

Aleksander Hipolit Brzeski

mężczyzna 1919 - 1920  (1 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksander Hipolit Brzeski urodzony(a) 18 lip. 1919, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska (synem Bronisław Brzeski oraz Marta Brzeska (z domu Maliszewska)); zgon 14 sier. 1920, Płońsk, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Bronisław BrzeskiBronisław Brzeski urodzony(a) 18 sier. 1889, Dzierzążnia, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sier. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Hipolit Brzeski oraz Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska)); zgon 17 lip. 1924, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.

    Bronisław Marta Brzeska (z domu Maliszewska) 22 wrz. 1915, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Marta (córką Władysław Maliszewski oraz Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka)) urodzony(a) 24 sty. 1892, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1892, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 sty. 1984, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Marta Brzeska (z domu Maliszewska)Marta Brzeska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 24 sty. 1892, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1892, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Władysław Maliszewski oraz Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka)); zgon 5 sty. 1984, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Władysław Konstanty Brzeski urodzony(a) 15 lip. 1917, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 9 sier. 1986, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany 12 sier. 1986, Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    2. 1. Aleksander Hipolit Brzeski urodzony(a) 18 lip. 1919, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 14 sier. 1920, Płońsk, mazowieckie, Polska.
    3. Jerzy Kazimierz Brzeski urodzony(a) 15 kwie. 1923, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 3 maj 1945, Obóz koncentracyjny Mauthausen, Austria; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Hipolit BrzeskiHipolit Brzeski urodzony(a) 3 wrz. 1854, Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 wrz. 1854, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Brzeski oraz Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska)); zgon 17 gru. 1911, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.

    Hipolit Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) 26 paź. 1882, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Bronisława (córką Stanisław Wojciech Konarzewski oraz Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska)Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Stanisław Wojciech Konarzewski oraz Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)); zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisława Słomkowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 25 sty. 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1919, Odessa, Ukraina.
    2. Jan Brzeski urodzony(a) 25 sty. 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Władysława Mikołajczyk (z domu Brzeska) urodzony(a) 12 maj 1886, Dzierzążnia, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 maj 1886, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 mar. 1967, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    4. 2. Bronisław Brzeski urodzony(a) 18 sier. 1889, Dzierzążnia, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sier. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 lip. 1924, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    5. Bolesław Brzeski urodzony(a) 20 sier. 1893, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sier. 1893, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1899, Płońsk, mazowieckie, Polska.
    6. Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska) urodzony(a) 27 sier. 1896, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1896, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 6 paź. 1982, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.
    7. Zygmunt Brzeski urodzony(a) 14 mar. 1903, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1903, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 14 wrz. 1955, Płońsk, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Władysław MaliszewskiWładysław Maliszewski urodzony(a) 24 sty. 1864, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 25 sty. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Gabriel Maliszewski oraz Józefa Maliszewska (z domu Siuda)); zgon data nieznana.

    Władysław Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka) 16 luty 1887, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Konstancja (córką Jan Antoni Kownacki oraz Józefa Kownacka (z domu Karwowska)) urodzony(a) 19 wrz. 1866, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 wrz. 1866, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka)Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka) urodzony(a) 19 wrz. 1866, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 wrz. 1866, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Antoni Kownacki oraz Józefa Kownacka (z domu Karwowska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Wacława Maliszewska urodzony(a) 21 sty. 1888, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1888, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 list. 1907, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Piotr Maliszewski urodzony(a) 26 list. 1889, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 list. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 maj 1947, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany , Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. 3. Marta Brzeska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 24 sty. 1892, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1892, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 sty. 1984, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    4. Hieronim Maliszewski urodzony(a) 30 wrz. 1893, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 paź. 1893, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 czer. 1982, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Żukowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Pelagia Rzeszotarska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 29 gru. 1895, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 gru. 1895, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1940, Rzeszotary-Pszczele, sierpecki, mazowieckie, Polska; pochowany 1940, Rościszewo - cmentarz parafialny, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    6. Eugenia Maliszewska urodzony(a) 20 kwie. 1898, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 kwie. 1898, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 wrz. 1899, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Eugenia Maliszewska urodzony(a) 12 kwie. 1900, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 kwie. 1900, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 kwie. 1901, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Gustaw Maliszewski urodzony(a) 12 kwie. 1902, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 kwie. 1902, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1986, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - cmentarz komunalny, mazowieckie, Polska .
    9. Józef Maliszewski urodzony(a) 19 mar. 1905, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 mar. 1905, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Longin Jan Maliszewski urodzony(a) 26 maj 1909, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1909, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan Brzeski urodzony(a) 11 maj 1818, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jacenty Brzeski oraz Domicella Gościcka (z domu Szumańska)); zgon 9 sier. 1860, Warszawa, mazowieckie, Polska.

    Jan Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) 29 sty. 1845, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Florentyna (córką Jan Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka)) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka)); zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karolina Strupczewska (z domu Brzeska) urodzony(a) 5 list. 1845, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 list. 1845, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Stanisław Brzeski urodzony(a) 24 kwie. 1848, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 kwie. 1848, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 4. Hipolit Brzeski urodzony(a) 3 wrz. 1854, Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 wrz. 1854, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1911, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    4. Władysław Brzeski urodzony(a) 6 czer. 1857, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 czer. 1857, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1859.
    5. Władysław Brzeski urodzony(a) 15 wrz. 1859, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1859, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Stanisław Wojciech Konarzewski urodzony(a) 15 kwie. 1816, Jeżewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1816, Radzymin - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Konarzewski oraz Marianna Konarzewska (z domu Górecka)); zgon 25 sty. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) 31 sty. 1842, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Eleonora (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)); zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karol Konarzewski urodzony(a) 21 sty. 1844, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1844, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 paź. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Cecylia Starczewska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 25 list. 1846, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 list. 1846, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1906.
    3. Jan Konarzewski urodzony(a) 11 maj 1849, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 maj 1849, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 kwie. 1892, Modlin, nowodworski, mazowieckie, Polska.
    4. Magdalena Konarzewska urodzony(a) 14 gru. 1851, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 gru. 1851, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Antoni Konarzewski urodzony(a) 24 lip. 1853, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1853, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Seweryn Konarzewski urodzony(a) 6 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1856, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 sier. 1927, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany 18 sier. 1927, Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Michalina Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 26 wrz. 1858, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 wrz. 1858, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1905, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. 5. Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    9. Władysław Konarzewski urodzony(a) 7 wrz. 1864, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 wrz. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 maj 1938; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.

  5. 12.  Gabriel MaliszewskiGabriel Maliszewski urodzony(a) 25 mar. 1831, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 kwie. 1831, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Ignacy Maliszewski oraz Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska)); zgon 15 luty 1884, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Gabriel Józefa Maliszewska (z domu Siuda) 4 lip. 1876, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Józef Siuda oraz Rozalia Siuda (z domu Czyżewska)) urodzony(a) 4 kwie. 1832, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1832, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 lip. 1883, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Józefa Maliszewska (z domu Siuda) urodzony(a) 4 kwie. 1832, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1832, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Józef Siuda oraz Rozalia Siuda (z domu Czyżewska)); zgon 25 lip. 1883, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 6. Władysław Maliszewski urodzony(a) 24 sty. 1864, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 25 sty. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Feliks Maliszewski urodzony(a) 14 kwie. 1877, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 kwie. 1877, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 czer. 1888, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Jan Antoni KownackiJan Antoni Kownacki urodzony(a) 20 sty. 1820, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Mateusz Kownacki oraz Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska)); zgon 27 czer. 1902, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Jan Józefa Kownacka (z domu Karwowska) 7 luty 1847, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Paweł Karwowski oraz Joanna Karwowska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 8 gru. 1826, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 gru. 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 mar. 1888, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Józefa Kownacka (z domu Karwowska) urodzony(a) 8 gru. 1826, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 gru. 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Karwowski oraz Joanna Karwowska (z domu Karwowska)); zgon 8 mar. 1888, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jakub Kownacki urodzony(a) 29 lip. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 lip. 1849, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Kownacki urodzony(a) 21 lip. 1851, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 lip. 1851, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1857.
    3. Tomasz Kownacki urodzony(a) 15 sty. 1854, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 sty. 1854, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 list. 1905, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Antoni Kownacki urodzony(a) 3 wrz. 1857, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 wrz. 1857, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 wrz. 1922; pochowany , Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Wojciech Kownacki urodzony(a) 5 kwie. 1860, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1860, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 lip. 1908, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Władysław Kownacki urodzony(a) 2 paź. 1863, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 paź. 1863, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 sier. 1864, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. 7. Konstancja Maliszewska (z domu Kownacka) urodzony(a) 19 wrz. 1866, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 wrz. 1866, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jacenty Brzeski urodzony(a) 13 sier. 1777, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Marcjan Brzeski oraz Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)); zgon 25 sty. 1841, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska.

    Jacenty Domicella Gościcka (z domu Szumańska) data nieznana. Domicella (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Domicella Gościcka (z domu Szumańska)Domicella Gościcka (z domu Szumańska) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)); zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Jan Brzeski urodzony(a) 11 maj 1818, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 sier. 1860, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Bogumiła Karwowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 21 gru. 1819, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 gru. 1819, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1858, Mokrzk, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszka Brzeska urodzony(a) 9 mar. 1822, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 mar. 1822, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Aleksander Brzeski urodzony(a) 8 luty 1826, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 luty 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 wrz. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Honorata Brzeska urodzony(a) 18 lip. 1828, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 lip. 1828, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1830, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Kazimierz Brzeski urodzony(a) 2 mar. 1831, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1831, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 luty 1832, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Józefa Brzeska urodzony(a) 28 maj 1833, Wępiły, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1833, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1876, Kuklin, mławski, mazowieckie, Polska.
    8. Józef Brzeski urodzony(a) 28 luty 1836, Wrogocin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 mar. 1836, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Honorata Brzeska urodzony(a) 13 paź. 1840, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1840, Słupia - kościół par. pw. św. Jakuba, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 24 lip. 1850, Zakroczym, nowodworski, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Jan Dłużniewski urodzony(a) 28 gru. 1778, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Paweł Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Gadomska)); zgon 18 maj 1866, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) data nieznana. Rozalia (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1866. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)); zgon po 1866.
    Dzieci:
    1. Hipolit Dłużniewski urodzony(a) (wylicz.) 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Anna Kunegunda Dłużniewska urodzony(a) 20 lip. 1811, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 gru. 1811, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Julianna Dłużniewska urodzony(a) 19 czer. 1814, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 czer. 1814, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 kwie. 1863, Sadkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Pompiliusz Korneli Dłużniewski urodzony(a) 15 sier. 1817, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sier. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 9. Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 21 mar. 1823, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1860, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Józef Dłużniewski urodzony(a) 24 sty. 1830, Kępa, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1830, Zakrzewo - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 20.  Tomasz Konarzewski urodzony(a) 10 sty. 1780, Pełki, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 sty. 1780, Zgliczyn Kościelny - kościół par. ŚŚ. Filipa i Jakuba, mławski, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Konarzewski oraz Salomea Konarzewska (z domu Czernicka)); zgon 27 maj 1820, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Marianna Konarzewska (z domu Górecka) 3 czer. 1804, Malużyn - kościół par. pw. św.Wojciecha, ciechanowski, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Sebastian Górecki oraz Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1783; zgon 19 sty. 1818, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Marianna Konarzewska (z domu Górecka) urodzony(a) (wylicz.) 1783 (córką Sebastian Górecki oraz Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska)); zgon 19 sty. 1818, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 10. Stanisław Wojciech Konarzewski urodzony(a) 15 kwie. 1816, Jeżewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1816, Radzymin - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 22.  Wincenty ŁepkowskiWincenty Łepkowski urodzony(a) 14 lip. 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Fabian Łebkowski vel Łepkowski oraz Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)); zgon 5 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wincenty Anna Łepkowska (z domu Archutowska) 25 luty 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Anna (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Anna Łepkowska (z domu Archutowska)Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)); zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 11. Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Eleonora Łepkowska urodzony(a) (wylicz.) 1826; zgon 24 maj 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Piotr Łepkowski urodzony(a) 20 luty 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marianna Łepkowska urodzony(a) 25 kwie. 1830, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 gru. 1834, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Andrzej Łepkowski urodzony(a) 3 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 17 lip. 1836, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Łukasz Łepkowski urodzony(a) 10 paź. 1839, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 maj 1842, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Marianna Smardzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 25 mar. 1843, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 kwie. 1843, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 24.  Ignacy MaliszewskiIgnacy Maliszewski urodzony(a) 28 lip. 1776, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Maliszewski oraz Helena Maliszewska (z domu Falęcka)); zgon 31 gru. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Ignacy Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska) data nieznana. Julianna (córką Jan Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Murawska)) urodzony(a) (wylicz.) 1791, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 mar. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska)Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1791, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Murawska)); zgon 1 mar. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Szczepan Maliszewski urodzony(a) 26 gru. 1818, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1818, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sier. 1901, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Kordula Archutowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1822, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 list. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Magdalena Karwowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1824, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 gru. 1892, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Ludwika Faustyna Maliszewska urodzony(a) 26 gru. 1826, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Teofila Franciszka Cywińska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 22 sty. 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 sty. 1828, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 wrz. 1895, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 12. Gabriel Maliszewski urodzony(a) 25 mar. 1831, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 kwie. 1831, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 luty 1884, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

  11. 26.  Józef Siuda urodzony(a) (wylicz.) 1799, Racławice, krakowski, małopolskie, Polska; zgon 10 maj 1851, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Józef Rozalia Siuda (z domu Czyżewska) 10 luty 1828, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Rozalia (córką Wojciech Czyżewski oraz Anna Czyżewska (z domu Kacprzak)) urodzony(a) 5 wrz. 1811, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 wrz. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 gru. 1882, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Rozalia Siuda (z domu Czyżewska) urodzony(a) 5 wrz. 1811, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 wrz. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wojciech Czyżewski oraz Anna Czyżewska (z domu Kacprzak)); zgon 14 gru. 1882, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Siuda urodzony(a) 11 wrz. 1828, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 wrz. 1828, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 sty. 1829, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Teofil Siuda urodzony(a) 27 list. 1829, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 list. 1829, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 13. Józefa Maliszewska (z domu Siuda) urodzony(a) 4 kwie. 1832, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 kwie. 1832, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 lip. 1883, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Marianna Siuda urodzony(a) 20 wrz. 1834, Sarnowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 wrz. 1834, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Anna Siuda urodzony(a) 14 gru. 1838, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 gru. 1838, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Wiktoria Siuda urodzony(a) 5 wrz. 1844, Sadkowo Chrzypty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1844, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Jan Siuda urodzony(a) 8 lip. 1847, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 lip. 1847, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 paź. 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Stanisław Siuda urodzony(a) 7 maj 1850, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 maj 1850, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  13. 28.  Franciszek Mateusz KownackiFranciszek Mateusz Kownacki urodzony(a) 12 wrz. 1790, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1790, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stefan vel Szczepan Kownacki oraz Józefa Kownacka (z domu Lutomierska)); zgon 15 wrz. 1854, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska) data nieznana. Marianna (córką Franciszek Dłużniewski oraz Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska)) urodzony(a) 9 kwie. 1786, Dłużniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 kwie. 1786, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 1855, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska)Marianna Kownacka (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 9 kwie. 1786, Dłużniewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 kwie. 1786, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Dłużniewski oraz Barbara Dłużniewska (z domu Pomianowska)); zgon 20 gru. 1855, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Anna Kossoduska (z domu Kownacka) urodzony(a) 16 luty 1816, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Franciszka Julianna Borasieńska (z domu Kownacka) urodzony(a) 11 paź. 1817, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 14. Jan Antoni Kownacki urodzony(a) 20 sty. 1820, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1902, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Feliks Kownacki urodzony(a) 25 sty. 1822, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sty. 1822, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 list. 1893, Kruszewie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Aniela Barbara Goszczyńska (z domu Kownacka) urodzony(a) 4 gru. 1823, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 gru. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1899, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Bogumiła Gąsiorowska (z domu Kownacka) urodzony(a) 5 paź. 1825, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 paź. 1825, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 luty 1855, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Sabina Eleonora Kownacka urodzony(a) 22 luty 1828, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 luty 1828, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 sty. 1837, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Antoni Józef Kownacki urodzony(a) 16 maj 1831, Goszczyno Kotasy, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 maj 1831, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  15. 30.  Paweł Karwowski urodzony(a) 9 sty. 1791, Mogielnica, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 sty. 1791, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Piotr Karwowski oraz Marianna Salomea Karwowska (z domu Rudowska)); zgon 19 luty 1840, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska.

    Paweł Joanna Karwowska (z domu Karwowska) 7 maj 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Joanna (córką Stanisław Karwowski oraz Zofia Karwowska (z domu Pomianowska)) urodzony(a) 25 mar. 1799, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 paź. 1838, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Joanna Karwowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 25 mar. 1799, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Stanisław Karwowski oraz Zofia Karwowska (z domu Pomianowska)); zgon 17 paź. 1838, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Józefa Karwowska urodzony(a) 28 kwie. 1822, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 kwie. 1822, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 wrz. 1824, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Bartłomiej Karwowski urodzony(a) 23 sier. 1824, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 luty 1908, Archutowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 15. Józefa Kownacka (z domu Karwowska) urodzony(a) 8 gru. 1826, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 gru. 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 mar. 1888, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Aleksander Karwowski urodzony(a) 26 luty 1829, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 luty 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Agnieszka Karwowska urodzony(a) 18 sty. 1831, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1831, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.