Drukuj Dodaj zakładę
Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska)

Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska)

kobieta 1896 - 1982  (86 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska)Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska) urodzony(a) 27 sier. 1896, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1896, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska (córką Hipolit Brzeski oraz Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska)); zgon 6 paź. 1982, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.

    Kazimiera Władysław Chojecki data nieznana. Władysław (synem Michał Chojecki oraz Konstancja Chojecka (z domu Syska)) urodzony(a) 8 gru. 1894, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1894, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1975, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Hipolit BrzeskiHipolit Brzeski urodzony(a) 3 wrz. 1854, Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 wrz. 1854, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Brzeski oraz Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska)); zgon 17 gru. 1911, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.

    Hipolit Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) 26 paź. 1882, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Bronisława (córką Stanisław Wojciech Konarzewski oraz Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska)Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Stanisław Wojciech Konarzewski oraz Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)); zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisława Słomkowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 25 sty. 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1919, Odessa, Ukraina.
    2. Jan Brzeski urodzony(a) 25 sty. 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1884, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Władysława Mikołajczyk (z domu Brzeska) urodzony(a) 12 maj 1886, Dzierzążnia, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 maj 1886, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 mar. 1967, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    4. Bronisław Brzeski urodzony(a) 18 sier. 1889, Dzierzążnia, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sier. 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 lip. 1924, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    5. Bolesław Brzeski urodzony(a) 20 sier. 1893, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sier. 1893, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1899, Płońsk, mazowieckie, Polska.
    6. 1. Kazimiera Marianna Chojecka (z domu Brzeska) urodzony(a) 27 sier. 1896, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1896, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 6 paź. 1982, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - cmentarz Bródnowski, mazowieckie, Polska.
    7. Zygmunt Brzeski urodzony(a) 14 mar. 1903, Płońsk, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1903, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska; zgon 14 wrz. 1955, Płońsk, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Brzeski urodzony(a) 11 maj 1818, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jacenty Brzeski oraz Domicella Gościcka (z domu Szumańska)); zgon 9 sier. 1860, Warszawa, mazowieckie, Polska.

    Jan Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) 29 sty. 1845, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Florentyna (córką Jan Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka)) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka)); zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karolina Strupczewska (z domu Brzeska) urodzony(a) 5 list. 1845, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 list. 1845, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Stanisław Brzeski urodzony(a) 24 kwie. 1848, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 kwie. 1848, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 2. Hipolit Brzeski urodzony(a) 3 wrz. 1854, Kozłowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 wrz. 1854, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1911, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    4. Władysław Brzeski urodzony(a) 6 czer. 1857, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 czer. 1857, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1859.
    5. Władysław Brzeski urodzony(a) 15 wrz. 1859, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1859, Bielsk - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Stanisław Wojciech Konarzewski urodzony(a) 15 kwie. 1816, Jeżewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1816, Radzymin - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Konarzewski oraz Marianna Konarzewska (z domu Górecka)); zgon 25 sty. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) 31 sty. 1842, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Eleonora (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska)Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)); zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karol Konarzewski urodzony(a) 21 sty. 1844, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1844, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 paź. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Cecylia Starczewska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 25 list. 1846, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 list. 1846, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1906.
    3. Jan Konarzewski urodzony(a) 11 maj 1849, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 maj 1849, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 kwie. 1892, Modlin, nowodworski, mazowieckie, Polska.
    4. Magdalena Konarzewska urodzony(a) 14 gru. 1851, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 gru. 1851, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Antoni Konarzewski urodzony(a) 24 lip. 1853, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1853, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Seweryn Konarzewski urodzony(a) 6 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 mar. 1856, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 sier. 1927, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany 18 sier. 1927, Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Michalina Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 26 wrz. 1858, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 wrz. 1858, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1905, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. 3. Bronisława Brzeska (z domu Konarzewska) urodzony(a) 3 lip. 1861, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1936, Płońsk, mazowieckie, Polska; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    9. Władysław Konarzewski urodzony(a) 7 wrz. 1864, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 wrz. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 maj 1938; pochowany , Płońsk - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jacenty Brzeski urodzony(a) 13 sier. 1777, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Marcjan Brzeski oraz Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)); zgon 25 sty. 1841, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska.

    Jacenty Domicella Gościcka (z domu Szumańska) data nieznana. Domicella (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Domicella Gościcka (z domu Szumańska)Domicella Gościcka (z domu Szumańska) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)); zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Jan Brzeski urodzony(a) 11 maj 1818, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 sier. 1860, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Bogumiła Karwowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 21 gru. 1819, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 gru. 1819, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1858, Mokrzk, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszka Brzeska urodzony(a) 9 mar. 1822, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 mar. 1822, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Aleksander Brzeski urodzony(a) 8 luty 1826, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 luty 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 wrz. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Honorata Brzeska urodzony(a) 18 lip. 1828, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 lip. 1828, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1830, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Kazimierz Brzeski urodzony(a) 2 mar. 1831, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1831, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 luty 1832, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Józefa Brzeska urodzony(a) 28 maj 1833, Wępiły, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1833, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1876, Kuklin, mławski, mazowieckie, Polska.
    8. Józef Brzeski urodzony(a) 28 luty 1836, Wrogocin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 mar. 1836, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Honorata Brzeska urodzony(a) 13 paź. 1840, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1840, Słupia - kościół par. pw. św. Jakuba, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 24 lip. 1850, Zakroczym, nowodworski, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Jan Dłużniewski urodzony(a) 28 gru. 1778, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Paweł Dłużniewski oraz Rozalia Dłużniewska (z domu Gadomska)); zgon 18 maj 1866, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) data nieznana. Rozalia (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1866. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)); zgon po 1866.
    Dzieci:
    1. Hipolit Dłużniewski urodzony(a) (wylicz.) 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Anna Kunegunda Dłużniewska urodzony(a) 20 lip. 1811, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1811, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 gru. 1811, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Julianna Dłużniewska urodzony(a) 19 czer. 1814, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 czer. 1814, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 kwie. 1863, Sadkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Pompiliusz Korneli Dłużniewski urodzony(a) 15 sier. 1817, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sier. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 5. Florentyna Brzeska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 5 czer. 1820, Żochówko, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 czer. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 kwie. 1893, Wierzbica Pańska, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 21 mar. 1823, Karwowo Podgórne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1860, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Józef Dłużniewski urodzony(a) 24 sty. 1830, Kępa, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1830, Zakrzewo - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Tomasz Konarzewski urodzony(a) 10 sty. 1780, Pełki, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 sty. 1780, Zgliczyn Kościelny - kościół par. ŚŚ. Filipa i Jakuba, mławski, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Konarzewski oraz Salomea Konarzewska (z domu Czernicka)); zgon 27 maj 1820, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Marianna Konarzewska (z domu Górecka) 3 czer. 1804, Malużyn - kościół par. pw. św.Wojciecha, ciechanowski, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Sebastian Górecki oraz Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1783; zgon 19 sty. 1818, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Marianna Konarzewska (z domu Górecka) urodzony(a) (wylicz.) 1783 (córką Sebastian Górecki oraz Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska)); zgon 19 sty. 1818, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 6. Stanisław Wojciech Konarzewski urodzony(a) 15 kwie. 1816, Jeżewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1816, Radzymin - kościół par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Wincenty ŁepkowskiWincenty Łepkowski urodzony(a) 14 lip. 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Fabian Łebkowski vel Łepkowski oraz Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)); zgon 5 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wincenty Anna Łepkowska (z domu Archutowska) 25 luty 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Anna (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Anna Łepkowska (z domu Archutowska)Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)); zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 7. Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Eleonora Łepkowska urodzony(a) (wylicz.) 1826; zgon 24 maj 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Piotr Łepkowski urodzony(a) 20 luty 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marianna Łepkowska urodzony(a) 25 kwie. 1830, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 gru. 1834, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Andrzej Łepkowski urodzony(a) 3 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 17 lip. 1836, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Łukasz Łepkowski urodzony(a) 10 paź. 1839, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 maj 1842, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Marianna Smardzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 25 mar. 1843, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 kwie. 1843, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcjan Brzeski urodzony(a) (wylicz.) 1740; zgon 7 kwie. 1785, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Marcjan Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka) 28 sty. 1765, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córką Jan Sochocki oraz Marianna Sochocka (z domu Romanówna)) urodzony(a) 26 mar. 1747, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1747, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sty. 1783, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka) urodzony(a) 26 mar. 1747, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1747, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jan Sochocki oraz Marianna Sochocka (z domu Romanówna)); zgon 1 sty. 1783, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Apolonia Brzeska urodzony(a) (wylicz.) 1766, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 gru. 1782, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józefa Piotrkowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 3 kwie. 1767, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 kwie. 1767, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1817, Chmielewko, mławski, mazowieckie, Polska.
    3. Kazimierz Józef Brzeski urodzony(a) 4 mar. 1770, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 gru. 1812, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jadwiga Brzeska urodzony(a) 19 paź. 1772, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Agnieszka Dzierżanowska (z domu Brzeska) urodzony(a) (wylicz.) 1775; zgon 5 sty. 1831, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. 8. Jacenty Brzeski urodzony(a) 13 sier. 1777, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1841, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    7. Marianna Brzeska urodzony(a) 14 mar. 1779, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 mar. 1779, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Ambroży SzumańskiAmbroży Szumański urodzony(a) 7 gru. 1760, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Szymański vel Szumański oraz Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka)); zgon 24 paź. 1831, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ambroży Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) 16 list. 1796, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Kunegunda (córką Walenty Franciszek Cywiński oraz Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Walenty Franciszek Cywiński oraz Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)); zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisław Szumański urodzony(a) 30 wrz. 1798, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 lip. 1839, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 9. Domicella Gościcka (z domu Szumańska) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Szumańska urodzony(a) 30 lip. 1802; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Katarzyna Luilia Przedpełska (z domu Szumańska) urodzony(a) 20 list. 1808, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 list. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 sty. 1831, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Sabina Szumańska urodzony(a) 29 sier. 1810, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1810, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1811.
    6. Sabina Szumańska urodzony(a) 28 sier. 1811, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Julianna Szumańska urodzony(a) 2 mar. 1816, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1817.
    8. Julianna Bogumiła Wirzbicka (z domu Szumańska) urodzony(a) 7 paź. 1817, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 paź. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 paź. 1887, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Adam Tomasz Szumański urodzony(a) 16 gru. 1820, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 gru. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Agnieszka Szumańska urodzony(a) 20 sty. 1823, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 20.  Paweł DłużniewskiPaweł Dłużniewski urodzony(a) (wylicz.) 1739 (synem Marcin Dłużniewski oraz Teresa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon 22 lip. 1795, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Paweł Rozalia Dłużniewska (z domu Gadomska) 17 luty 1765, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Rozalia (córką Antoni Gadomski oraz Anna Gadomska (z domu Starczewska)) urodzony(a) 11 wrz. 1745, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 wrz. 1745, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1790, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Rozalia Dłużniewska (z domu Gadomska) urodzony(a) 11 wrz. 1745, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 wrz. 1745, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Gadomski oraz Anna Gadomska (z domu Starczewska)); zgon 29 wrz. 1790, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Elżbieta Dłużniewska urodzony(a) 22 mar. 1770, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Dłużniewski ochrzczony (wylicz.) 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 luty 1831, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Gabriel Dłużniewski urodzony(a) 25 mar. 1772; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 10. Jan Dłużniewski urodzony(a) 28 gru. 1778, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 maj 1866, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Wiktoria Dłużniewska urodzony(a) (wylicz.) 1780, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 gru. 1831, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Franciszek Dłużniewski urodzony(a) 1 kwie. 1781; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Anastazja Kozłowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 7 sty. 1783; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Elżbieta Dłużniewska urodzony(a) 21 gru. 1787; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Franciszek Miłecki urodzony(a) 10 paź. 1751; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Miłecki oraz Marianna Miłecka (z domu Rudowska)); zgon 16 maj 1812, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Ewa Miłecka (z domu Starczewska) data nieznana. Ewa (córką Franciszek Starczewski oraz Petronela Starczewska (z domu Barcikowska)) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1812. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Ewa Miłecka (z domu Starczewska) urodzony(a) data nieznana (córką Franciszek Starczewski oraz Petronela Starczewska (z domu Barcikowska)); zgon przed 1812.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miłecki urodzony(a) 30 list. 1773; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Kazimierz Miłecki urodzony(a) 3 mar. 1775; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. Józef Miłecki urodzony(a) 24 sier. 1777; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. Kunegunda Cichocka (z domu Miłecka) urodzony(a) 12 mar. 1781; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    5. Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) urodzony(a) (wylicz.) 1786; zgon po 1833.
    6. 11. Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1866.
    7. Marianna Pomianowska (z domu Miłecka) urodzony(a) 6 luty 1798; ochrzczony , Święcieniec - kościół par. pw. św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1858.

  9. 24.  Wojciech Konarzewski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1804.

    Wojciech Salomea Konarzewska (z domu Czernicka) data nieznana. Salomea urodzony(a) (wylicz.) 1749; zgon 20 list. 1804, Młock, ciechanowski, mazowieckie, Polska . [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Salomea Konarzewska (z domu Czernicka) urodzony(a) (wylicz.) 1749; zgon 20 list. 1804, Młock, ciechanowski, mazowieckie, Polska .
    Dzieci:
    1. 12. Tomasz Konarzewski urodzony(a) 10 sty. 1780, Pełki, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 sty. 1780, Zgliczyn Kościelny - kościół par. ŚŚ. Filipa i Jakuba, mławski, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1820, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Joanna Konarzewska urodzony(a) 30 sty. 1789, Sławęcin, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sty. 1789, Zgliczyn Kościelny - kościół par. ŚŚ. Filipa i Jakuba, mławski, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 26.  Sebastian Górecki urodzony(a) (wylicz.) 1754; zgon 24 lip. 1818, Radzimowice, mławski, mazowieckie, Polska.

    Sebastian Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska) data nieznana. Krystyna urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1818. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Krystyna Górecka (z domu Wyczałkowska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1818.
    Dzieci:
    1. 13. Marianna Konarzewska (z domu Górecka) urodzony(a) (wylicz.) 1783; zgon 19 sty. 1818, Pruszkowo, płoński, mazowieckie, Polska.

  13. 28.  Fabian Łebkowski vel ŁepkowskiFabian Łebkowski vel Łepkowski urodzony(a) 20 sty. 1755, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1755, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Andrzej Łepkowski vel Łebkowski oraz Konstancja vel Marianna Łepkowska (z domu Luberadzka)); zgon przed 1808.

    Fabian Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska) data nieznana. Łucja (córką Łukasz Mijakowski oraz Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) 9 gru. 1766, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1766, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1834, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska) urodzony(a) 9 gru. 1766, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1766, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska (córką Łukasz Mijakowski oraz Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska)); zgon 28 wrz. 1834, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Łepkowski urodzony(a) 6 czer. 1785; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Brudzińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 4 kwie. 1787, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1853, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Józef Łepkowski urodzony(a) 10 sty. 1790; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 luty 1791.
    4. Adam Łepkowski urodzony(a) 24 list. 1791, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 24 list. 1791, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wiktoria Lutomierska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 27 gru. 1794, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 mar. 1860, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Klara Łepkowska urodzony(a) 13 sier. 1797, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 14. Wincenty Łepkowski urodzony(a) 14 lip. 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Kazimierz Grzegorz Łepkowski urodzony(a) 11 mar. 1804, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 mar. 1804, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  15. 30.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) data nieznana. Joanna (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon ok. 1815.
    Dzieci:
    1. 15. Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.