Drukuj Dodaj zakładę
Ignacy Brzeski

Ignacy Brzeski

mężczyzna 1855 - 1929  (73 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Brzeski urodzony(a) 29 lip. 1855, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 lip. 1855, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Aleksander Brzeski oraz Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska)); zgon 1929, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska .

    Ignacy Leonarda Brzeska (z domu Kędzierska) 21 paź. 1883, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska. Leonarda (córką Roman Kędzierski oraz Marianna Kędzierska (z domu Bajner)) urodzony(a) 26 paź. 1865, Warta, sieradzki, łódzkie, Polska; ochrzczony 29 paź. 1865, Warta - kościół par. pw. Św Mikołaja, sieradzki, łódzkie, Polska; zgon 1920, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Julianna Brzeska urodzony(a) 9 paź. 1883, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 paź. 1883, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 16 mar. 1885, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Władysław Brzeski urodzony(a) 5 wrz. 1884, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 wrz. 1884, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 1923, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska.
    3. Józefa Anna Brzeska urodzony(a) 3 lip. 1887, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 lip. 1887, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 21 kwie. 1888, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    4. Helena Władysława Domańska (z domu Brzeska) urodzony(a) 30 lip. 1889, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 wrz. 1889, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 1939, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska.
    5. Romana Leonarda Brzeska urodzony(a) 23 list. 1894, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1894, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 30 czer. 1896, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska.
    6. Gabriela Józefa Brzeska urodzony(a) 18 mar. 1897, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 maj 1897, Warszawa - kościół par. pw. Przemienienia Pańskiego, mazowieckie, Polska; zgon 1989, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska.
    7. Franciszek Brzeski urodzony(a) 29 sty. 1899, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 kwie. 1899, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Ignacy Brzeski urodzony(a) 29 maj 1901, Warszawa, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 gru. 1901, Warszawa - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, mazowieckie, Polska; zgon 1983, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Aleksander Brzeski urodzony(a) 8 luty 1826, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 luty 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jacenty Brzeski oraz Domicella Gościcka (z domu Szumańska)); zgon 24 wrz. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Aleksander Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska) 15 wrz. 1852, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)) urodzony(a) 17 lip. 1836, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska)Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 17 lip. 1836, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Wincenty Łepkowski oraz Anna Łepkowska (z domu Archutowska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Tomasz Brzeski urodzony(a) 14 sier. 1853, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1853, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 kwie. 1857, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 1. Ignacy Brzeski urodzony(a) 29 lip. 1855, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 lip. 1855, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1929, Warszawa, mazowieckie, Polska; pochowany , Warszawa - Cmentarz Powązkowski, mazowieckie, Polska .


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jacenty Brzeski urodzony(a) 13 sier. 1777, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Marcjan Brzeski oraz Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)); zgon 25 sty. 1841, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska.

    Jacenty Domicella Gościcka (z domu Szumańska) data nieznana. Domicella (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Domicella Gościcka (z domu Szumańska)Domicella Gościcka (z domu Szumańska) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Szumański oraz Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)); zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Brzeski urodzony(a) 11 maj 1818, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 maj 1818, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 sier. 1860, Warszawa, mazowieckie, Polska.
    2. Łucja Bogumiła Karwowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 21 gru. 1819, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 gru. 1819, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1858, Mokrzk, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Franciszka Brzeska urodzony(a) 9 mar. 1822, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 mar. 1822, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 2. Aleksander Brzeski urodzony(a) 8 luty 1826, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 luty 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 wrz. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Honorata Brzeska urodzony(a) 18 lip. 1828, Świerczyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 lip. 1828, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1830, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Kazimierz Brzeski urodzony(a) 2 mar. 1831, Małachowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 mar. 1831, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 luty 1832, Nagórki Judyce, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Józefa Brzeska urodzony(a) 28 maj 1833, Wępiły, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1833, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1876, Kuklin, mławski, mazowieckie, Polska.
    8. Józef Brzeski urodzony(a) 28 luty 1836, Wrogocin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 mar. 1836, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Honorata Brzeska urodzony(a) 13 paź. 1840, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1840, Słupia - kościół par. pw. św. Jakuba, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 24 lip. 1850, Zakroczym, nowodworski, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Wincenty ŁepkowskiWincenty Łepkowski urodzony(a) 14 lip. 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Fabian Łebkowski vel Łepkowski oraz Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)); zgon 5 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wincenty Anna Łepkowska (z domu Archutowska) 25 luty 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Anna (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Anna Łepkowska (z domu Archutowska)Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)); zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Eleonora Marianna Konarzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 18 czer. 1825, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1825, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1885, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Eleonora Łepkowska urodzony(a) (wylicz.) 1826; zgon 24 maj 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Piotr Łepkowski urodzony(a) 20 luty 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marianna Łepkowska urodzony(a) 25 kwie. 1830, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 gru. 1834, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Andrzej Łepkowski urodzony(a) 3 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 sty. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 3. Julianna Marianna Cywińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 17 lip. 1836, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 lip. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Łukasz Łepkowski urodzony(a) 10 paź. 1839, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 maj 1842, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Marianna Smardzewska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 25 mar. 1843, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 kwie. 1843, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marcjan Brzeski urodzony(a) (wylicz.) 1740; zgon 7 kwie. 1785, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Marcjan Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka) 28 sty. 1765, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córką Jan Sochocki oraz Marianna Sochocka (z domu Romanówna)) urodzony(a) 26 mar. 1747, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1747, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sty. 1783, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka)Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka) urodzony(a) 26 mar. 1747, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1747, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jan Sochocki oraz Marianna Sochocka (z domu Romanówna)); zgon 1 sty. 1783, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Apolonia Brzeska urodzony(a) (wylicz.) 1766, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 gru. 1782, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Józefa Piotrkowska (z domu Brzeska) urodzony(a) 3 kwie. 1767, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 kwie. 1767, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1817, Chmielewko, mławski, mazowieckie, Polska.
    3. Kazimierz Józef Brzeski urodzony(a) 4 mar. 1770, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 gru. 1812, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Jadwiga Brzeska urodzony(a) 19 paź. 1772, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Agnieszka Dzierżanowska (z domu Brzeska) urodzony(a) (wylicz.) 1775; zgon 5 sty. 1831, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. 4. Jacenty Brzeski urodzony(a) 13 sier. 1777, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1841, Gutowo-Orle, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    7. Marianna Brzeska urodzony(a) 14 mar. 1779, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 mar. 1779, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Ambroży SzumańskiAmbroży Szumański urodzony(a) 7 gru. 1760, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Szymański vel Szumański oraz Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka)); zgon 24 paź. 1831, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ambroży Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) 16 list. 1796, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Kunegunda (córką Walenty Franciszek Cywiński oraz Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska)Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Walenty Franciszek Cywiński oraz Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)); zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Stanisław Szumański urodzony(a) 30 wrz. 1798, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 lip. 1839, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 5. Domicella Gościcka (z domu Szumańska) urodzony(a) 2 maj 1800, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1800, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 wrz. 1853, Kozłówko, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Szumańska urodzony(a) 30 lip. 1802; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Katarzyna Luilia Przedpełska (z domu Szumańska) urodzony(a) 20 list. 1808, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 list. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 sty. 1831, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Sabina Szumańska urodzony(a) 29 sier. 1810, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1810, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1811.
    6. Sabina Szumańska urodzony(a) 28 sier. 1811, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1811, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Julianna Szumańska urodzony(a) 2 mar. 1816, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 mar. 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1817.
    8. Julianna Bogumiła Wirzbicka (z domu Szumańska) urodzony(a) 7 paź. 1817, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 paź. 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 paź. 1887, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. Adam Tomasz Szumański urodzony(a) 16 gru. 1820, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 gru. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Agnieszka Szumańska urodzony(a) 20 sty. 1823, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Fabian Łebkowski vel ŁepkowskiFabian Łebkowski vel Łepkowski urodzony(a) 20 sty. 1755, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1755, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Andrzej Łepkowski vel Łebkowski oraz Konstancja vel Marianna Łepkowska (z domu Luberadzka)); zgon przed 1808.

    Fabian Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska) data nieznana. Łucja (córką Łukasz Mijakowski oraz Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) 9 gru. 1766, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1766, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1834, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska)Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska) urodzony(a) 9 gru. 1766, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1766, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska (córką Łukasz Mijakowski oraz Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska)); zgon 28 wrz. 1834, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Łepkowski urodzony(a) 6 czer. 1785; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Brudzińska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 4 kwie. 1787, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1853, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Józef Łepkowski urodzony(a) 10 sty. 1790; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 luty 1791.
    4. Adam Łepkowski urodzony(a) 24 list. 1791, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 24 list. 1791, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wiktoria Lutomierska (z domu Łepkowska) urodzony(a) 27 gru. 1794, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 mar. 1860, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Klara Łepkowska urodzony(a) 13 sier. 1797, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 6. Wincenty Łepkowski urodzony(a) 14 lip. 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 mar. 1856, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Kazimierz Grzegorz Łepkowski urodzony(a) 11 mar. 1804, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 mar. 1804, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) data nieznana. Joanna (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon ok. 1815.
    Dzieci:
    1. 7. Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 18.  Jan SochockiJan Sochocki urodzony(a) data nieznana; zgon 20 luty 1777, Tyski (Tyszki) Duże, płoński, mazowieckie, Polska.

    Jan Marianna Sochocka (z domu Romanówna) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 19.  Marianna Sochocka (z domu Romanówna) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 9. Katarzyna Brzeska (z domu Sochocka) urodzony(a) 26 mar. 1747, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 mar. 1747, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sty. 1783, Sokolniki, Baboszewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Bonifacy Sąchocki vel Sochocki urodzony(a) 8 lip. 1753, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 lip. 1753, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1817.
    3. Aleksy Sochocki urodzony(a) 13 lip. 1759, Tyski (Tyszki), płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 lip. 1759, Sarbiewo - kościół par. pw. św. Antoniego, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 20.  Tomasz Szymański vel SzumańskiTomasz Szymański vel Szumański urodzony(a) 10 mar. 1732, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 mar. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Kazimierz Szymański vel Szumański oraz Felicjanna Szymańska vel Szumańska (z domu Strzeszewska)); zgon 10 luty 1790, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 21.  Marianna Szymańska vel Szumańska (z domu Gawarecka) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marianna Sochocka vel Sąchocka (z domu Szumańska) urodzony(a) 8 wrz. 1754, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 wrz. 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 luty 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Szymański urodzony(a) 16 maj 1758; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 10. Ambroży Szumański urodzony(a) 7 gru. 1760, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 paź. 1831, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Franciszek Szumański urodzony(a) 3 kwie. 1763; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Bonifacy Szymański vel Szumański urodzony(a) 27 maj 1774; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Piotr Szumański urodzony(a) 26 sty. 1777, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 lip. 1832, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 22.  Walenty Franciszek CywińskiWalenty Franciszek Cywiński urodzony(a) 29 sty. 1739; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Florian Cywiński oraz Teresa Cywińska (z domu Rybicka)); zgon 4 czer. 1807, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Walenty Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) data nieznana. Agnieszka (córką Józef Wojciech Dramiński oraz Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska)) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 23.  Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska)Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Józef Wojciech Dramiński oraz Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska)); zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Franciszek Cywiński urodzony(a) 7 paź. 1770, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 list. 1849, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Antoni Wiktoryn Cywiński urodzony(a) 13 czer. 1777, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 11. Kunegunda Krystyna Szumańska (z domu Cywińska) urodzony(a) 23 lip. 1779, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1779, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1823, Strzeszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Aleksy Justyn Cywiński urodzony(a) 17 lip. 1783, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon (wylicz.) 1856.
    5. Filip Jakub Cywiński urodzony(a) 6 maj 1786, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 wrz. 1834, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Jacenty Seweryn Cywiński urodzony(a) 10 wrz. 1789, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Antoni Cywiński urodzony(a) 3 czer. 1802, Bombalice, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 czer. 1802, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 24.  Andrzej Łepkowski vel ŁebkowskiAndrzej Łepkowski vel Łebkowski urodzony(a) 30 list. 1716, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 list. 1716, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Józef Łepkowski oraz Marianna Łepkowska (z domu Bagińska)); zgon przed 1781.

    Andrzej Konstancja vel Marianna Łepkowska (z domu Luberadzka) data nieznana. Konstancja urodzony(a) (wylicz.) 1739; zgon 20 mar. 1799, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska . [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 25.  Konstancja vel Marianna Łepkowska (z domu Luberadzka) urodzony(a) (wylicz.) 1739; zgon 20 mar. 1799, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska .
    Dzieci:
    1. 12. Fabian Łebkowski vel Łepkowski urodzony(a) 20 sty. 1755, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1755, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1808.
    2. Anna Łepkowska urodzony(a) 24 lip. 1760; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Szymon Łepkowski urodzony(a) 27 paź. 1761; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1824.
    4. Agnieszka Wolińska (z domu Łebkowska vel Łepkowska) urodzony(a) 21 luty 1768, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1813, Maliszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Hipolit Łepkowski urodzony(a) 15 sier. 1770; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 26.  Łukasz MijakowskiŁukasz Mijakowski urodzony(a) 1728, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska (synem Walerian Mijakowski oraz Katarzyna Mijakowska (z domu Mokrska)); zgon 1793, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Łukasz Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska) data nieznana. Petronella urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 27.  Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska)Petronella Mijakowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Wincenty Mijakowski urodzony(a) 24 sty. 1762, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1762, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Bernard Mijakowski urodzony(a) 19 sier. 1764, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1764, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 13. Łucja Łebkowska vel Łepkowska (z domu Mijakowska) urodzony(a) 9 gru. 1766, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 gru. 1766, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 wrz. 1834, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Marianna Skwarska (z domu Mijakowska) urodzony(a) 22 list. 1768, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 list. 1768, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 gru. 1832, Kozarzewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Antonina Mijakowska urodzony(a) 18 gru. 1770, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 gru. 1770, Łubki - kościół par., płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Józef Mijakowski urodzony(a) 12 mar. 1773, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 mar. 1773, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Franciszek Mijakowski urodzony(a) 15 paź. 1775, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 paź. 1775, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 gru. 1839, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Jan Mijakowski urodzony(a) 26 paź. 1777, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 paź. 1777, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Wawrzyniec Mijakowski urodzony(a) 10 sier. 1781, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 sier. 1781, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Mikołaj Mijakowski urodzony(a) 16 gru. 1783, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 gru. 1783, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    11. Tomasz Mijakowski urodzony(a) 16 gru. 1783, Turowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 gru. 1783, Łętowo - kościół par. pw. św. Jana Chrzciciela, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 28.  Tomasz ArchutowskiTomasz Archutowski urodzony(a) (szac.) 1726 (synem Jakub Archutowski oraz Zofia Archutowska (z domu Bylińska)); zgon 31 maj 1775, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Góra - cmentarz przykościelny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) 13 maj 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 29.  Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)); zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 31 sty. 1755, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1767.
    2. Piotr Archutowski urodzony(a) 31 sty. 1758, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 gru. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Brygida Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 2 luty 1760, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Salomea Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 21 list. 1762, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 list. 1762, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 lip. 1791, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 22 sty. 1767, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1767, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 14. Mateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  13. 30.  Ambroży DłużniewskiAmbroży Dłużniewski urodzony(a) 30 mar. 1740, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 mar. 1740, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Dłużniewski oraz Teresa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon 11 luty 1802, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 13 luty 1802, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ambroży Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska) 15 luty 1772, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa urodzony(a) (wylicz.) 1755; zgon 26 list. 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 31.  Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska) urodzony(a) (wylicz.) 1755; zgon 26 list. 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 21 mar. 1776, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Dłużniewska urodzony(a) 14 wrz. 1779; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 luty 1782.
    3. Cecylia Chyczewska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 7 list. 1782; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 wrz. 1812, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Elżbieta Głodowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 24 sier. 1786; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 wrz. 1855, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 15. Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815.