Drukuj Dodaj zakładę
Antonina Dramińska

Antonina Dramińska

kobieta 1877 - 1877  (0 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Antonina DramińskaAntonina Dramińska urodzony(a) 17 czer. 1877, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Dramiński oraz Antonina Dramińska (z domu Nadratowska)); zgon 25 sier. 1877, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni DramińskiAntoni Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1841, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Piotr Teodor Wiktor Dramiński oraz Julianna Anastazja Dramińska (z domu Dobrska)); zgon po 1909.

    Antoni Antonina Dramińska (z domu Nadratowska) 4 luty 1863, Lutocin, kościół par. pw. św. Mateusza, żuromiński, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Kazimierz Nadratowski oraz Antonina Nadratowska (z domu Malewska)) urodzony(a) 17 czer. 1842, Przeradz Mały, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1842, Lutocin, kościół par. pw. św. Mateusza, żuromiński, mazowieckie, Polska; zgon 6 mar. 1879, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Antonina Dramińska (z domu Nadratowska) urodzony(a) 17 czer. 1842, Przeradz Mały, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1842, Lutocin, kościół par. pw. św. Mateusza, żuromiński, mazowieckie, Polska (córką Kazimierz Nadratowski oraz Antonina Nadratowska (z domu Malewska)); zgon 6 mar. 1879, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Władysław Bronisław Dramiński urodzony(a) 10 gru. 1863, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 gru. 1863, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1932.
    2. Julian Seweryn Dramiński urodzony(a) 8 sty. 1866, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 sty. 1866, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Leon Marian Dramiński urodzony(a) 8 gru. 1867, Wróblewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1867, Jeżewo - kościół par. pw. św. Bartłomieja, Zawidz, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 18 luty 1882, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Weronika Stefania Kowalewska (z domu Dramińska) urodzony(a) 1873, Chądzyny-Krusze, mławski, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 paź. 1906, Płock, mazowieckie, Polska.
    5. 1. Antonina Dramińska urodzony(a) 17 czer. 1877, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 sier. 1877, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Teodor Wiktor DramińskiPiotr Teodor Wiktor Dramiński urodzony(a) 6 kwie. 1813, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 czer. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Kajetan Dramiński oraz Józefa Dramińska (z domu Borowska)); zgon przed 1879.

    Piotr Julianna Anastazja Dramińska (z domu Dobrska) 10 luty 1839, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Bonifacy Dobrski oraz Katarzyna Dobrska (z domu Starczewska)) urodzony(a) 13 kwie. 1813, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 kwie. 1813, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 luty 1859, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Julianna Anastazja Dramińska (z domu Dobrska)Julianna Anastazja Dramińska (z domu Dobrska) urodzony(a) 13 kwie. 1813, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 kwie. 1813, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska (córką Bonifacy Dobrski oraz Katarzyna Dobrska (z domu Starczewska)); zgon 1 luty 1859, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 2. Antoni Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1841, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1909.
    2. Karolina Michalina Dramińska urodzony(a) 28 wrz. 1847, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Józefa Dramińska urodzony(a) 24 kwie. 1852, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 kwie. 1852, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Kazimierz Nadratowski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1856.

    Kazimierz Antonina Nadratowska (z domu Malewska) data nieznana. Antonina urodzony(a) data nieznana; zgon po 1863. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Antonina Nadratowska (z domu Malewska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1863.
    Dzieci:
    1. Urszula Kulesza (z domu Nadratowska) urodzony(a) 10 paź. 1836, Przeradz Mały, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 paź. 1836, Lutocin, kościół par. pw. św. Mateusza, żuromiński, mazowieckie, Polska; zgon 17 lip. 1900, Zieluminek, mławski, mazowieckie, Polska.
    2. 3. Antonina Dramińska (z domu Nadratowska) urodzony(a) 17 czer. 1842, Przeradz Mały, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1842, Lutocin, kościół par. pw. św. Mateusza, żuromiński, mazowieckie, Polska; zgon 6 mar. 1879, Cieciersk, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kajetan DramińskiKajetan Dramiński urodzony(a) 31 sier. 1773; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Eustachy Dramiński oraz Salomea Dramińska (z domu Dobrska)); zgon 3 paź. 1831, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Kajetan Józefa Dramińska (z domu Borowska) data nieznana. Józefa (córką Rafał Borowski oraz Rozalia Borowska (z domu Gajewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1785; zgon 20 mar. 1828, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Józefa Dramińska (z domu Borowska) urodzony(a) (wylicz.) 1785 (córką Rafał Borowski oraz Rozalia Borowska (z domu Gajewska)); zgon 20 mar. 1828, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ludwika Dramińska urodzony(a) (wylicz.) 1810; zgon 9 maj 1828, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 4. Piotr Teodor Wiktor Dramiński urodzony(a) 6 kwie. 1813, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 czer. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1879.
    3. Katarzyna Dramińska urodzony(a) 26 list. 1815, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 list. 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jan Paweł Dramiński urodzony(a) 26 czer. 1818, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 lip. 1818, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Sabina Magdalena Marianna Chyczewska (z domu Dramińska) urodzony(a) 2 czer. 1820, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 czer. 1820, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Antoni Tomasz Dramiński urodzony(a) 29 gru. 1822, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1823, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1829, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Małgorzata Dramińska urodzony(a) (wylicz.) 1825, Galomin, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 paź. 1829, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Bonifacy DobrskiBonifacy Dobrski urodzony(a) (wylicz.) 1778 (synem Andrzej Dobrski oraz Kolumba Dobrska (z domu Makomaska)); zgon 12 luty 1854, Jażewo, sierpecki, mazowieckie, Polska.

    Bonifacy Katarzyna Dobrska (z domu Starczewska) data nieznana. Katarzyna (córką Maciej Starczewski oraz Marianna Starczewska (z domu Małowieska)) urodzony(a) 24 list. 1786, Żukowo, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1839. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Dobrska (z domu Starczewska) urodzony(a) 24 list. 1786, Żukowo, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska (córką Maciej Starczewski oraz Marianna Starczewska (z domu Małowieska)); zgon przed 1839.
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Dobrski urodzony(a) 29 czer. 1808, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 lip. 1808, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Agnieszka Izabella Dobrska urodzony(a) 19 sty. 1810, Smardzewo Judyce, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1810, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 29 maj 1813, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Józef Gabriel Dobrski urodzony(a) 19 mar. 1811, Smardzewo Judyce, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 mar. 1811, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 17 wrz. 1855, Chabowo Łażewo, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    4. 5. Julianna Anastazja Dramińska (z domu Dobrska) urodzony(a) 13 kwie. 1813, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 kwie. 1813, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 luty 1859, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Szymon Aleksy Dobrski urodzony(a) (wylicz.) 1817; zgon 11 sier. 1873, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Konstantyn Grzegorz Dobrski urodzony(a) 11 mar. 1819, Piączyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 mar. 1819, Daniszewo - kościół pw. Przemienienia Pańskiego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Kazimierz Felicjan Dobrski urodzony(a) 7 czer. 1821, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 czer. 1821, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 mar. 1822, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Maciej Serafin Dobrski urodzony(a) 1 mar. 1823, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 mar. 1823, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Salomea Trzcińska (z domu Dobrska) urodzony(a) (wylicz.) 1824; zgon 27 gru. 1873, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. Katarzyna Elżbieta Dobrska urodzony(a) 3 list. 1826, Golanki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 list. 1826, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Franciszek Eustachy DramińskiFranciszek Eustachy Dramiński urodzony(a) 30 mar. 1741; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jerzy Dramiński oraz Felicjanna Dramińska (z domu Cywińska)); zgon 18 paź. 1813, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Salomea Dramińska (z domu Dobrska) 25 luty 1772, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Aleksander Dobrski oraz Agata Dobrska (z domu Smardzewska)) ochrzczony luty 1745, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sier. 1829, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Salomea Dramińska (z domu Dobrska)Salomea Dramińska (z domu Dobrska) ochrzczony luty 1745, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska (córką Aleksander Dobrski oraz Agata Dobrska (z domu Smardzewska)); zgon 6 sier. 1829, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 8. Kajetan Dramiński urodzony(a) 31 sier. 1773; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 paź. 1831, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Anastazja Dramińska urodzony(a) data nieznana; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 list. 1776.
    3. Andrzej Dramiński urodzony(a) data nieznana; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 gru. 1776.
    4. Ewa Eugenia Mystkowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 29 gru. 1777; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 lip. 1824, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Walenty Dramiński urodzony(a) data nieznana; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 wrz. 1792.
    6. Bogumiły Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1790; zgon 11 sier. 1812, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Rafał Borowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Rafał Rozalia Borowska (z domu Gajewska) data nieznana. Rozalia urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Rozalia Borowska (z domu Gajewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 9. Józefa Dramińska (z domu Borowska) urodzony(a) (wylicz.) 1785; zgon 20 mar. 1828, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 20.  Andrzej DobrskiAndrzej Dobrski ochrzczony 21 gru. 1738, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska (synem Aleksander Dobrski oraz Agata Dobrska (z domu Smardzewska)); zgon 9 maj 1788, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska.

    Andrzej Kolumba Dobrska (z domu Makomaska) 25 luty 1775, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Kolumba (córką Jan Makomaski oraz Bogumiła Makomaska (z domu Brochowska vel Zbrochowska)) urodzony(a) (szac.) 1755; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Kolumba Dobrska (z domu Makomaska)Kolumba Dobrska (z domu Makomaska) urodzony(a) (szac.) 1755 (córką Jan Makomaski oraz Bogumiła Makomaska (z domu Brochowska vel Zbrochowska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 10. Bonifacy Dobrski urodzony(a) (wylicz.) 1778; zgon 12 luty 1854, Jażewo, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    2. Leon Paweł Dobrski urodzony(a) 30 czer. 1780, Chudzynek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 czer. 1780, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Wincenty Dobrski urodzony(a) 30 czer. 1780, Chudzynek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 czer. 1780, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Maciej Starczewski urodzony(a) 23 luty 1755; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Starczewski oraz Ludwika Starczewska (z domu Kowalewska)); zgon 8 czer. 1820, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska.

    Maciej Marianna Starczewska (z domu Małowieska) 2 mar. 1783, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Jan Małowieski oraz Agnieszka Turowska (z domu Grabia)) urodzony(a) (wylicz.) 1763; ochrzczony 17 kwie. 1774, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1802, Sochocin, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Marianna Starczewska (z domu Małowieska)Marianna Starczewska (z domu Małowieska) urodzony(a) (wylicz.) 1763; ochrzczony 17 kwie. 1774, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Jan Małowieski oraz Agnieszka Turowska (z domu Grabia)); zgon 29 maj 1802, Sochocin, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teofil Jakub Starczewski urodzony(a) 2 lip. 1785; ochrzczony , Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 paź. 1811, Kraszewo-Gaczułty, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 11. Katarzyna Dobrska (z domu Starczewska) urodzony(a) 24 list. 1786, Żukowo, Bielsk, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1839.
    3. Rosanna Sabina Starczewska urodzony(a) 30 sier. 1790, Cekanowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Płock - Imielnica, Kościół Św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Ludwik Zefiryn Tadeusz Paweł Starczewski urodzony(a) 26 sier. 1796, Cybulino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 wrz. 1796, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Piotr Celestyn Feliks Starczewski urodzony(a) 19 maj 1798, Cybulino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 czer. 1798, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Zofia Monika Tekla Wiktoria Starczewska urodzony(a) 14 maj 1800, Gutarzewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Sochocin - kościół par. pw. Św. Jana Chrzciciela, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.