Drukuj Dodaj zakładę
Wacław Saturnin Archutowski

Wacław Saturnin Archutowski

mężczyzna 1888 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wacław Saturnin Archutowski urodzony(a) 24 wrz. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 wrz. 1888, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Saturnin Andrzej Archutowski oraz Franciszka Pelagia Archutowska (z domu Radwańska)); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Saturnin Andrzej ArchutowskiSaturnin Andrzej Archutowski urodzony(a) 3 gru. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 gru. 1847, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Julian Walenty Archutowski oraz Kordula Archutowska (z domu Maliszewska)); zgon 17 wrz. 1917, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - Cmentarz Katolicki Stary, mazowieckie, Polska.

    Saturnin Franciszka Pelagia Archutowska (z domu Radwańska) 20 luty 1884, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska. Franciszka (córką Konstanty Radwański oraz Konstancja Balbina Radwańska (z domu Zawidzka)) urodzony(a) 27 mar. 1864, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 mar. 1864, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 kwie. 1945, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - Cmentarz Katolicki Stary, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Pelagia Archutowska (z domu Radwańska) urodzony(a) 27 mar. 1864, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 mar. 1864, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Konstanty Radwański oraz Konstancja Balbina Radwańska (z domu Zawidzka)); zgon 21 kwie. 1945, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - Cmentarz Katolicki Stary, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Eugenia Archutowska urodzony(a) 17 czer. 1885, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 czer. 1885, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Czesław Archutowski urodzony(a) 2 lip. 1887, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 lip. 1887, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 sier. 1887, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 1. Wacław Saturnin Archutowski urodzony(a) 24 wrz. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 wrz. 1888, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jan Archutowski urodzony(a) 13 sty. 1890, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 sty. 1890, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1890, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Roman Archutowski urodzony(a) 4 sty. 1893, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 luty 1893, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Stanisław Stefan Archutowski urodzony(a) 5 mar. 1894, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 maj 1894, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 lip. 1894, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Małgorzata Archutowska urodzony(a) 10 sier. 1895, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 wrz. 1895, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Tadeusz Ludomir Archutowski urodzony(a) 11 list. 1901, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 list. 1901, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska; zgon 27 czer. 1982, Płock, mazowieckie, Polska.
    9. Marian Archutowski urodzony(a) 10 wrz. 1902, Płock, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 wrz. 1902, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1902, Płock, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Julian Walenty ArchutowskiJulian Walenty Archutowski urodzony(a) 15 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska)); zgon 10 czer. 1889, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Julian Kordula Archutowska (z domu Maliszewska) 6 lip. 1842, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Kordula (córką Ignacy Maliszewski oraz Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1822, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 list. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Kordula Archutowska (z domu Maliszewska)Kordula Archutowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1822, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Maliszewski oraz Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska)); zgon 17 list. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Józefa Ludwika Archutowska urodzony(a) 28 sty. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sty. 1844, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1850, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Felicjanna Marianna Smolińska (z domu Archutowska) urodzony(a) 7 sier. 1845, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 sier. 1845, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 2. Saturnin Andrzej Archutowski urodzony(a) 3 gru. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 gru. 1847, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 wrz. 1917, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - Cmentarz Katolicki Stary, mazowieckie, Polska.
    4. Marianna Brudzińska (z domu Archutowska) urodzony(a) 6 lip. 1850, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 lip. 1850, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Emillia Józefa Urbańska (z domu Archutowska) urodzony(a) 10 lip. 1852, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 lip. 1852, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Kamila Archutowska urodzony(a) 27 czer. 1857, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1857, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 sier. 1860, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Konstanty Radwański urodzony(a) 11 lip. 1837, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1837, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Kajetan Radwański oraz Martyna Radwańska (z domu Brudzińska)); zgon data nieznana.

    Konstanty Konstancja Balbina Radwańska (z domu Zawidzka) 27 luty 1862, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Konstancja (córką Mateusz Euzebi vel Franciszek Zawidzki oraz Julianna Zawidzka (z domu Mączewska)) urodzony(a) 12 kwie. 1834, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 kwie. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 gru. 1899, Witkowo Miłaki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Konstancja Balbina Radwańska (z domu Zawidzka) urodzony(a) 12 kwie. 1834, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 kwie. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Mateusz Euzebi vel Franciszek Zawidzki oraz Julianna Zawidzka (z domu Mączewska)); zgon 9 gru. 1899, Witkowo Miłaki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Julian Walenty Radwański urodzony(a) 16 luty 1863, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1863, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 lip. 1863.
    2. 3. Franciszka Pelagia Archutowska (z domu Radwańska) urodzony(a) 27 mar. 1864, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 mar. 1864, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 kwie. 1945, Płock, mazowieckie, Polska; pochowany , Płock - Cmentarz Katolicki Stary, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Piotr Radwański urodzony(a) 1 lip. 1866, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 lip. 1866, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józef Antoni Radwański urodzony(a) 19 mar. 1868, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 kwie. 1868, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Jadwiga Radwańska urodzony(a) 15 paź. 1869, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 list. 1869, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 sty. 1871, Mystkowo Grzymki, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) 1 maj 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Rozalia (córką Ignacy Charzyński oraz Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka)) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska ; zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Charzyński oraz Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka)); zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Julian Walenty Archutowski urodzony(a) 15 sty. 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1816, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 czer. 1889, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Teofila Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 9 wrz. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 czer. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Archutowska urodzony(a) 9 wrz. 1820, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Ignacy MaliszewskiIgnacy Maliszewski urodzony(a) 28 lip. 1776, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Maliszewski oraz Helena Maliszewska (z domu Falęcka)); zgon 31 gru. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Ignacy Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska) data nieznana. Julianna (córką Jan Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Murawska)) urodzony(a) (wylicz.) 1791, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 mar. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska)Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1791, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Murawska)); zgon 1 mar. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Szczepan Maliszewski urodzony(a) 26 gru. 1818, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1818, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 sier. 1901, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 5. Kordula Archutowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1822, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 list. 1888, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Magdalena Karwowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) (wylicz.) 1824, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 gru. 1892, Błomino-Gule, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Ludwika Faustyna Maliszewska urodzony(a) 26 gru. 1826, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1826, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Teofila Franciszka Cywińska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 22 sty. 1828, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 sty. 1828, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 wrz. 1895, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Gabriel Maliszewski urodzony(a) 25 mar. 1831, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 kwie. 1831, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 luty 1884, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 12.  Kajetan Radwański urodzony(a) 28 mar. 1793, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Walenty Radwański oraz Marianna Radwańska (z domu Korzybska)); zgon 11 gru. 1864, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Kajetan Martyna Radwańska (z domu Brudzińska) 9 luty 1820, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Martyna (córką Paweł Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Sikorska)) urodzony(a) 1 czer. 1800, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1868, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Martyna Radwańska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 1 czer. 1800, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Paweł Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Sikorska)); zgon 5 gru. 1868, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Honorata Szarff (z domu Radwańska) urodzony(a) 12 sty. 1821, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 sty. 1821, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1906, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. ks. Leon Radwański urodzony(a) 18 maj 1823, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 czer. 1823, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 maj 1907, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Rogotwórsk - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Kordula Balbina Chodkowska (z domu Radwańska) urodzony(a) 17 mar. 1825, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 kwie. 1825, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Jan Radwański urodzony(a) 20 wrz. 1827, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 wrz. 1827, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 czer. 1906, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Ludwika Symforoza Podowska vel Podoska (z domu Radwańska) urodzony(a) 30 sier. 1829, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1829, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Marianna Majorkiewicz (z domu Radwańska) urodzony(a) 10 luty 1832, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 mar. 1832, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Karolina Mijakowska (z domu Radwańska) urodzony(a) 16 list. 1834, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 list. 1834, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. 6. Konstanty Radwański urodzony(a) 11 lip. 1837, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 lip. 1837, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Franciszek Radwański urodzony(a) 3 gru. 1839, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 luty 1840, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 luty 1844, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    10. Michalina Aleksandra Radwańska urodzony(a) 29 wrz. 1842, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 list. 1842, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 mar. 1855, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Mateusz Euzebi vel Franciszek Zawidzki urodzony(a) 12 wrz. 1800; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Hilary Zawidzki oraz Julianna Zawidzka (z domu Omiecińska)); zgon data nieznana.

    Mateusz Julianna Zawidzka (z domu Mączewska) 11 lip. 1833, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Józef Mączewski oraz Marianna Mączewska (z domu Kraśniewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1810; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Julianna Zawidzka (z domu Mączewska) urodzony(a) (wylicz.) 1810 (córką Józef Mączewski oraz Marianna Mączewska (z domu Kraśniewska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 7. Konstancja Balbina Radwańska (z domu Zawidzka) urodzony(a) 12 kwie. 1834, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 kwie. 1834, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 gru. 1899, Witkowo Miłaki, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz ArchutowskiTomasz Archutowski urodzony(a) (szac.) 1726 (synem Jakub Archutowski oraz Zofia Archutowska (z domu Bylińska)); zgon 31 maj 1775, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Góra - cmentarz przykościelny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) 13 maj 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)); zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 31 sty. 1755, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1767.
    2. Piotr Archutowski urodzony(a) 31 sty. 1758, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 gru. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Brygida Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 2 luty 1760, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Salomea Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 21 list. 1762, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 list. 1762, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 lip. 1791, Karwowo Błażejewice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 22 sty. 1767, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1767, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 8. Mateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Ignacy Charzyński urodzony(a) data nieznana (synem Jan Charzyński oraz Marianna Charzyńska (z domu Kulesza)); zgon po 1819.

    Ignacy Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka) 29 maj 1791, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Klara (córką Franciszek Pokrzywnicki oraz Magdalena Pokrzywnicka (z domu Górska)) urodzony(a) (wylicz.) 1771; zgon 28 mar. 1803, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Klara Charzyńska (z domu Pokrzywnicka) urodzony(a) (wylicz.) 1771 (córką Franciszek Pokrzywnicki oraz Magdalena Pokrzywnicka (z domu Górska)); zgon 28 mar. 1803, Zaborowo, (Gralewo) płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Tomasz Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1791; zgon data nieznana.
    2. Franciszek Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1792; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 9. Rozalia Archutowska (z domu Charzyńska) urodzony(a) sier. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska ; zgon 5 kwie. 1855, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Charzyński urodzony(a) (wylicz.) 1795; zgon data nieznana.

  5. 20.  Adam MaliszewskiAdam Maliszewski urodzony(a) (szac.) 1750 (synem Tomasz Maliszewski oraz Katarzyna Maliszewska (z domu Grąbczewska)); zgon 18 luty 1796, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Helena Maliszewska (z domu Falęcka) 10 sier. 1771, Naruszewo - kościół par. pw. św. Tekli, płoński, mazowieckie, Polska. Helena (córką Felicjan Falęcki oraz Katarzyna Falęcka (z domu Kwasiborska)) ochrzczony 21 maj 1752, Naruszewo - kościół par. pw. św. Tekli, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 4 list. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Helena Maliszewska (z domu Falęcka) ochrzczony 21 maj 1752, Naruszewo - kościół par. pw. św. Tekli, płoński, mazowieckie, Polska (córką Felicjan Falęcki oraz Katarzyna Falęcka (z domu Kwasiborska)); zgon 4 list. 1835, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Maliszewski urodzony(a) 28 lip. 1776, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Tomasz Gracjan Maliszewski urodzony(a) 26 gru. 1778, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Franciszka Maliszewska urodzony(a) 5 mar. 1781, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 mar. 1782, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska .
    4. Józef Maliszewski urodzony(a) 13 mar. 1783, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Ewa Róża Chyczewska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 18 sier. 1785, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sier. 1785, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1859.
    6. Wojciech Maliszewski urodzony(a) 13 kwie. 1788, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 kwie. 1788, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 paź. 1837, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Szymon Tadeusz Maliszewski urodzony(a) 30 paź. 1790, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 paź. 1790, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Katarzyna Dzierżanowska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 28 mar. 1793, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 paź. 1868, Góra, legionowski, mazowieckie, Polska.

  7. 22.  Jan BrudzińskiJan Brudziński urodzony(a) 16 sty. 1752, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wawrzyniec Brudziński oraz Krystyna vel Klara Brudzińska (z domu Pawłowska)); zgon 29 kwie. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Jan Marianna Brudzińska (z domu Murawska) data nieznana. Marianna (córką Antoni Murawski oraz Konstancja Murawska (z domu Kwasiborska)) urodzony(a) (wylicz.) 1763, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 kwie. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Marianna Brudzińska (z domu Murawska) urodzony(a) (wylicz.) 1763, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Murawski oraz Konstancja Murawska (z domu Kwasiborska)); zgon 28 kwie. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Ludwina Bojanowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 19 gru. 1784; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1829.
    2. Rajmund Sebastian Brudziński urodzony(a) 21 sty. 1789; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Marcjan Sebastian Brudziński urodzony(a) 26 maj 1791; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 11. Julianna Maliszewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1791, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 mar. 1863, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Florian Ignacy Brudziński urodzony(a) 22 gru. 1793; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Tomasz Brudziński urodzony(a) 8 mar. 1796; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Piotr Brudziński urodzony(a) 21 kwie. 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Urszula Ludwina Charzyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 25 wrz. 1800; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1863.
    9. Wiktor Brudziński urodzony(a) data nieznana; zgon 7 luty 1804.
    10. Stanisław Brudziński ochrzczony 28 wrz. 1806, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 luty 1807.

  9. 24.  Walenty Radwański urodzony(a) (wylicz.) 1752 (synem Walerian Radwański oraz Agnieszka Radwańska (z domu Krajewska)); zgon 21 sty. 1822, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Walenty Marianna Radwańska (z domu Korzybska) 1790, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Franciszek Korzybski oraz Ewa Korzybska (z domu Karwowska)) urodzony(a) (wylicz.) 1773; zgon 28 kwie. 1849, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Marianna Radwańska (z domu Korzybska) urodzony(a) (wylicz.) 1773 (córką Franciszek Korzybski oraz Ewa Korzybska (z domu Karwowska)); zgon 28 kwie. 1849, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 12. Kajetan Radwański urodzony(a) 28 mar. 1793, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 gru. 1864, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Honorata Osiecka (z domu Radwańska) urodzony(a) 1796, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Adam Radwański urodzony(a) 1798, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józefa Radwańska urodzony(a) 1801, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Weronika Rakowska (z domu Radwańska) urodzony(a) 1803, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 mar. 1877, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Ludwik Radwański urodzony(a) 1808, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 26.  Paweł Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1755; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 gru. 1815, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Paweł Marianna Brudzińska (z domu Sikorska) 21 luty 1791, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna urodzony(a) (wylicz.) 1776; zgon 19 luty 1832, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Marianna Brudzińska (z domu Sikorska) urodzony(a) (wylicz.) 1776; zgon 19 luty 1832, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Brudziński urodzony(a) 1795, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1804.
    2. Adam Brudziński urodzony(a) 1798, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1806, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. 13. Martyna Radwańska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 1 czer. 1800, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1868, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Benedykt Brudziński urodzony(a) 1803, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Klemens Brudziński urodzony(a) 1805, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Józefa Brudzińska urodzony(a) 1807, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1808.
    7. Jadwiga Chyczewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 13 wrz. 1809, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 wrz. 1809, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1855, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

  13. 28.  Hilary Zawidzki urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819.

    Hilary Julianna Zawidzka (z domu Omiecińska) data nieznana. Julianna urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Julianna Zawidzka (z domu Omiecińska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1819.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Helena Chyczewska (z domu Zawidzka) urodzony(a) 6 maj 1787; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1863.
    2. Telesfor Szymon Zawidzki urodzony(a) 6 sty. 1790; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Feliks Bonifacy Zawidzki urodzony(a) 2 wrz. 1792; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Pantaleon Aleksander Zawidzki urodzony(a) 28 lip. 1795; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Honorata Goszczyńska (z domu Zawidzka) urodzony(a) 14 sty. 1798; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 wrz. 1855, Chyczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 14. Mateusz Euzebi vel Franciszek Zawidzki urodzony(a) 12 wrz. 1800; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Kunegunda Anna Zawidzka urodzony(a) 6 mar. 1803; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Helena Zawidzka urodzony(a) 5 mar. 1806; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Marceli Sabin Zawidzki urodzony(a) 6 list. 1807; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  15. 30.  Józef Mączewski urodzony(a) (wylicz.) 1771; zgon pom. 1833 i 1852.

    Józef Marianna Mączewska (z domu Kraśniewska) 1 sier. 1805, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Andrzej Kraśniewski oraz Elżbieta Kraśniewska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 14 sty. 1781; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1852. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Marianna Mączewska (z domu Kraśniewska) urodzony(a) 14 sty. 1781; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Andrzej Kraśniewski oraz Elżbieta Kraśniewska (z domu Cywińska)); zgon po 1852.
    Dzieci:
    1. 15. Julianna Zawidzka (z domu Mączewska) urodzony(a) (wylicz.) 1810; zgon data nieznana.
    2. Jan Szymon Mączewski urodzony(a) 6 sty. 1813, Kwasiborzyno Sójki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sty. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Mączewski urodzony(a) 15 list. 1818, Kwasiborzyno Sójki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 list. 1818, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 kwie. 1901, Ramutówko, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Święcieniec - cmentarz przykościelny, płocki, mazowieckie, Polska.