Drukuj Dodaj zakładę
Balbina Korycka (z domu Brudzińska)

Balbina Korycka (z domu Brudzińska)

kobieta 1823 - 1848  (25 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Balbina Korycka (z domu Brudzińska)Balbina Korycka (z domu Brudzińska) urodzony(a) 27 kwie. 1823, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 maj 1823, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Brudziński oraz Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka)); zgon 6 sier. 1848, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

    Balbina Tomasz Demetry Korycki 25 list. 1846, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Tomasz (synem Teodor Leon Korycki oraz Kunegunda Korycka (z domu Chyczewska)) urodzony(a) 21 gru. 1822, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 gru. 1822, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 20 czer. 1888, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz BrudzińskiTomasz Brudziński urodzony(a) 21 mar. 1766, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Korzybska)); zgon 10 mar. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) 14 maj 1800, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córką Stanisław Łęczycki oraz Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba)) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) urodzony(a) (wylicz.) 1782 (córką Stanisław Łęczycki oraz Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba)); zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teodor Julian Brudziński urodzony(a) 8 wrz. 1801; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Jan Piotr Brudziński urodzony(a) 26 czer. 1803, Cywiny, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Scholastyka Brudzińska urodzony(a) 16 luty 1806; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Feliks Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1811, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 lip. 1813, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Julian Domicjan Wawrzyniec Brudziński urodzony(a) 9 sier. 1812, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 sier. 1812, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 list. 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Apolonia Teresa Archutowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 10 luty 1815, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 luty 1815, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1842.
    7. Teofil Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1817, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Bonawentura Paweł Brudziński urodzony(a) 14 lip. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 lip. 1819, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1851, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    9. 1. Balbina Korycka (z domu Brudzińska) urodzony(a) 27 kwie. 1823, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 maj 1823, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sier. 1848, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    10. Paulina Ważyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 27 czer. 1828, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 czer. 1828, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1881, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech BrudzińskiWojciech Brudziński urodzony(a) 17 kwie. 1729; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Brudziński oraz Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska)); zgon 3 mar. 1777.

    Wojciech Marianna Brudzińska (z domu Korzybska) data nieznana. Marianna (córką Adam Korzybski oraz Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska)) urodzony(a) 13,10.1734, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sty. 1800, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Brudzińska (z domu Korzybska)Marianna Brudzińska (z domu Korzybska) urodzony(a) 13,10.1734, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Adam Korzybski oraz Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska)); zgon 6 sty. 1800, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Paulin Paweł Brudziński urodzony(a) 22 czer. 1761; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Mikołaj Brudziński vel Brudzyński urodzony(a) 8 gru. 1764; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 kwie. 1833, Strzeszewo Wielkie, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 2. Tomasz Brudziński urodzony(a) 21 mar. 1766, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 10 mar. 1832, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Antonina Brudzińska urodzony(a) 21 maj 1774; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Stanisław Łęczycki urodzony(a) (wylicz.) 1728; zgon 1 kwie. 1788, Mogielniczka, płocki, mazowieckie, Polska.

    Stanisław Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba) 12 maj 1772, Koziebrody - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska. Marcjanna (córką Wojciech Zaręba oraz Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska)) urodzony(a) (wylicz.) 1751; zgon 4 gru. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba) urodzony(a) (wylicz.) 1751 (córką Wojciech Zaręba oraz Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska)); zgon 4 gru. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antonina Łęczycka ochrzczony 19 luty 1775, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Łęczycki ochrzczony 18 lip. 1777, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 wrz. 1819, Cieszewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Kazimierz Łęczycki ochrzczony 4 mar. 1784, Łęg Probostwo - kościół pw. św. Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 3. Katarzyna Brudzińska (z domu Łęczycka) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon 1 list. 1849, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adam BrudzińskiAdam Brudziński urodzony(a) 6 lip. 1702, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1702, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Mikołaj Brudziński oraz Małgorzata Brudzińska (z domu Pepłowska)); zgon data nieznana.

    Adam Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska) data nieznana. Katarzyna (córką Wojciech Dramiński oraz Marianna Dramińska (z domu Brzeska)) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska)Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska) urodzony(a) data nieznana (córką Wojciech Dramiński oraz Marianna Dramińska (z domu Brzeska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Brudziński urodzony(a) 10 czer. 1722; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1775.
    2. 4. Wojciech Brudziński urodzony(a) 17 kwie. 1729; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 mar. 1777.
    3. Agnieszka Brudzińska urodzony(a) 1 luty 1734; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Adam KorzybskiAdam Korzybski urodzony(a) 23 sty. 1704, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 sty. 1704, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jakub Korzybski oraz Dorota Korzybska (z domu Ostrzykowska)); zgon data nieznana.

    Adam Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska) data nieznana. Marcjanna (córką Adam Żochowski oraz Marianna Żochowska (z domu Korzybska)) urodzony(a) 1710, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska)Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska) urodzony(a) 1710, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Adam Żochowski oraz Marianna Żochowska (z domu Korzybska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marianna Korzybska urodzony(a) 8 gru. 1728, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1728, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Jadwiga Korzybska urodzony(a) 1732, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1733.
    3. 5. Marianna Brudzińska (z domu Korzybska) urodzony(a) 13,10.1734, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 paź. 1734, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 sty. 1800, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Franciszek Korzybski urodzony(a) 1738, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Kunegunda Korzybska urodzony(a) 1742, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Helena Korzybska urodzony(a) 1744, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Wojciech Zaręba urodzony(a) (wylicz.) 1710; zgon 7 gru. 1785, Druchowo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Wojciech Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Katarzyna Zaręba (z domu Brudzińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 7. Marcjanna vel Marianna Przeciszewska (z domu Zaremba vel. Zaręba) urodzony(a) (wylicz.) 1751; zgon 4 gru. 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mikołaj BrudzińskiMikołaj Brudziński urodzony(a) (wylicz.) 1680 (synem Walenty Brudziński oraz NN Brudzińska (z domu NN)); zgon 23 wrz. 1723, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

    Mikołaj Małgorzata Brudzińska (z domu Pepłowska) 3 luty 1700, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Małgorzata urodzony(a) (szac.) 1680; zgon 26 czer. 1715, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Brudzińska (z domu Pepłowska) urodzony(a) (szac.) 1680; zgon 26 czer. 1715, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Mikołaj Brudziński urodzony(a) 7 gru. 1700, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 gru. 1700, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 8. Adam Brudziński urodzony(a) 6 lip. 1702, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1702, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Krystyna Brudzińska urodzony(a) 27 lip. 1708, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Agnieszka Brudzińska urodzony(a) 4 sty. 1711, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Mateusz Brudziński urodzony(a) 1714, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 czer. 1715, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Wojciech DramińskiWojciech Dramiński urodzony(a) (szac.) 1660; zgon przed 1701.

    Wojciech Marianna Dramińska (z domu Brzeska) data nieznana. Marianna urodzony(a) (szac.) 1660; zgon przed 1719. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Marianna Dramińska (z domu Brzeska) urodzony(a) (szac.) 1660; zgon przed 1719.
    Dzieci:
    1. Jadwiga Mączewska (z domu Dramińska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1701.
    2. Stanisław Dramiński urodzony(a) data nieznana; zgon 11 czer. 1760, Śrem, wielkopolskie, Polska.
    3. Kazimierz Dramiński urodzony(a) ok. 1680; zgon przed 1742.
    4. Wojciech Dramiński urodzony(a) (szac.) 1685; zgon pom. 1753 i 1774.
    5. Marcin Dramiński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    6. Jerzy vel Grzegorz Dramiński urodzony(a) (szac.) 1690; zgon pom. 1756 i 1761.
    7. 9. Katarzyna Brudzińska (z domu Dramińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    8. Marcjanna Sokolnicka (z domu Dramińska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  5. 20.  Jakub KorzybskiJakub Korzybski urodzony(a) data nieznana; zgon po 1736.

    Jakub Dorota Korzybska (z domu Ostrzykowska) data nieznana. Dorota urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Dorota Korzybska (z domu Ostrzykowska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Marcjanna Starczewska (z domu Korzybska) urodzony(a) 21 gru. 1702, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 gru. 1702, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1736.
    2. 10. Adam Korzybski urodzony(a) 23 sty. 1704, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 sty. 1704, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Adam ŻochowskiAdam Żochowski urodzony(a) data nieznana (synem Sebastian Żochowski oraz NN Żochowska (z domu NN)); zgon 23 lip. 1737, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Marianna Żochowska (z domu Korzybska) 27 list. 1700, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna urodzony(a) (wylicz.) 1682; zgon 14 list. 1720, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Marianna Żochowska (z domu Korzybska)Marianna Żochowska (z domu Korzybska) urodzony(a) (wylicz.) 1682; zgon 14 list. 1720, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teresa Żochowska urodzony(a) 19 paź. 1701, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 paź. 1701, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 list. 1720, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Teodor Żochowski urodzony(a) 8 list. 1704, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 11. Marcjanna Korzybska (z domu Żochowska) urodzony(a) 1710, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Marianna Żochowska urodzony(a) 24 czer. 1714, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 czer. 1714, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Petronella Żochowska urodzony(a) 15 maj 1717, Korzybie Czerwonki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.