Drukuj Dodaj zakładę
Zygmunt Archutowski

Zygmunt Archutowski

mężczyzna 1880 - 1880  (0 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Zygmunt ArchutowskiZygmunt Archutowski urodzony(a) 29 mar. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 kwie. 1880, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Seweryn Archutowski oraz Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska)); zgon 28 lip. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Seweryn ArchutowskiSeweryn Archutowski urodzony(a) 19 luty 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1834, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska)); zgon 19 luty 1885, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Seweryn Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) 19 luty 1868, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Wilhelmina (córką Jan Paweł Goszczyński oraz Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska)Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Paweł Goszczyński oraz Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)); zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Wacława Konieczkiewicz (z domu Archutowska) urodzony(a) 22 gru. 1868, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 gru. 1868, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Zofia Pelagia Archutowska urodzony(a) 5 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 maj 1870, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 list. 1871, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Julian Zdzisław Archutowski urodzony(a) 23 maj 1872, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 maj 1872, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Melania Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 6 sier. 1874, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1874, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Stefan Archutowski urodzony(a) 17 wrz. 1877, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 wrz. 1877, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 list. 1968; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 1. Zygmunt Archutowski urodzony(a) 29 mar. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 kwie. 1880, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 lip. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Zygmunt Archutowski urodzony(a) 13 gru. 1881, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 gru. 1881, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 czer. 1953, Ćwiersk, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)); zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) 11 luty 1829, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Szymon vel Szczepan Dzierżanowski oraz Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska)) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1864. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska)Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Szymon vel Szczepan Dzierżanowski oraz Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska)); zgon po 1864.
    Dzieci:
    1. Józefa Archutowska urodzony(a) 21 sier. 1830, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sier. 1830, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 maj 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 2. Seweryn Archutowski urodzony(a) 19 luty 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1834, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 luty 1885, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Eleonora Marianna Ciechrzycka (z domu Archutowska) urodzony(a) 24 luty 1836, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 luty 1836, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józefa Archutowska urodzony(a) 19 kwie. 1840, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 maj 1840, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Jan Paweł Goszczyński urodzony(a) 6 wrz. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Bartłomiej Goszczyński oraz Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 4 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) 30 sty. 1833, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Florentyna (córką Andrzej Sokolnicki oraz Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka)) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Andrzej Sokolnicki oraz Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka)); zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Wilhelma Alfonsa Goszczyńska urodzony(a) 23 luty 1834, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Lucjan Arnold Goszczyński urodzony(a) kwie. 1835, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Henryk Goszczyński urodzony(a) 3 list. 1836, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 27 gru. 1837.
    4. Henryk Goszczyński urodzony(a) 27 gru. 1837, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Kamila Schenk (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 14 list. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Konstancja Jadwiga Goszczyńska urodzony(a) 15 kwie. 1841, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Alfred Zygmunt Goszczyński urodzony(a) 26 maj 1842, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 sty. 1843, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. 3. Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Florentyna Kunegunda Goszczyńska urodzony(a) 9 lip. 1845, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Leokadia Goszczyńska urodzony(a) 30 wrz. 1848, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 sier. 1852, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    11. Emilia Goszczyńska urodzony(a) 27 mar. 1850, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 kwie. 1852, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    12. Leokadia Aniela Konstancja Kruszewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 17 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 list. 1853, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1900, Raciąż, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) data nieznana. Joanna (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon ok. 1815.
    Dzieci:
    1. Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 4. Jan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Szymon vel Szczepan DzierżanowskiSzymon vel Szczepan Dzierżanowski urodzony(a) (wylicz.) 1760; zgon 20 kwie. 1831, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Szymon Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska) 1794, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Ewa urodzony(a) (wylicz.) 1777, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 list. 1853, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska) urodzony(a) (wylicz.) 1777, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 list. 1853, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Dzierżanowski urodzony(a) 19 sty. 1795, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1795, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Teofila Dzierżanowska urodzony(a) 9 kwie. 1799; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Dzierżanowski urodzony(a) 11 maj 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Bogumiła Dzierżanowska urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 23 sty. 1819, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Walenty Dzierżanowski urodzony(a) 24 sty. 1804; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Marianna Dzierżanowska urodzony(a) 5 mar. 1809, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 mar. 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 kwie. 1809, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. 5. Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1864.

  5. 12.  Bartłomiej Goszczyński urodzony(a) 25 sier. 1782; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Goszczyński oraz Teresa Goszczyńska (z domu Korzybska)); zgon data nieznana.

    Bartłomiej Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska) 24 luty 1810, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Paweł Goszczyński oraz Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka)) urodzony(a) 15 sty. 1784, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 sty. 1784, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 6. Jan Paweł Goszczyński urodzony(a) 6 wrz. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Cyprian Goszczyński urodzony(a) 1815; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 luty 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Ludwina Emilia Goszczyńska urodzony(a) 12 mar. 1817, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Faustyna Joanna Józefa Goszczyńska urodzony(a) 19 mar. 1819, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Andrzej SokolnickiAndrzej Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1772; zgon 26 czer. 1824, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska.

    Andrzej Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) 1808, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Magdalena (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1786; zgon po 1833. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) urodzony(a) (wylicz.) 1786 (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)); zgon po 1833.
    Dzieci:
    1. Aureliusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1809; zgon data nieznana.
    2. Korneliusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1810; zgon data nieznana.
    3. Demetriusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1811; zgon data nieznana.
    4. 7. Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Magdalena Brudzińska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1816, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz ArchutowskiTomasz Archutowski urodzony(a) (szac.) 1726 (synem Jakub Archutowski oraz Zofia Archutowska (z domu Bylińska)); zgon 31 maj 1775, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany , Góra - cmentarz przykościelny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) 13 maj 1754, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 23 gru. 1732, Goszczyno, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 gru. 1732, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Katarzyna Starczewska (z domu Kowalewska)); zgon 29 czer. 1804, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 2 lip. 1804, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 31 sty. 1755, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1755, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1767.
    2. Piotr Archutowski urodzony(a) 31 sty. 1758, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 gru. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Brygida Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 2 luty 1760, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 luty 1760, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Salomea Karwowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 21 list. 1762, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 list. 1762, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 lip. 1791, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Agnieszka Archutowska urodzony(a) 22 sty. 1767, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1767, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 8. Mateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Ambroży DłużniewskiAmbroży Dłużniewski urodzony(a) 30 mar. 1740, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 mar. 1740, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Dłużniewski oraz Teresa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon 11 luty 1802, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 13 luty 1802, Góra - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ambroży Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska) 15 luty 1772, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa urodzony(a) (wylicz.) 1755; zgon 26 list. 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska) urodzony(a) (wylicz.) 1755; zgon 26 list. 1809, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 21 mar. 1776, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Tekla Dłużniewska urodzony(a) 14 wrz. 1779; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 luty 1782.
    3. Cecylia Chyczewska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 7 list. 1782; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 wrz. 1812, Błomino, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Elżbieta Głodowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 24 sier. 1786; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 wrz. 1855, Błomino-Jeże, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 9. Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815.

  5. 24.  Jan Goszczyński ochrzczony 26 sty. 1743, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Goszczyński oraz Zofia Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 13 sty. 1812, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Teresa Goszczyńska (z domu Korzybska) data nieznana. Teresa urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1796. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 25.  Teresa Goszczyńska (z domu Korzybska) urodzony(a) data nieznana; zgon 30 gru. 1796.
    Dzieci:
    1. Antoni Goszczyński urodzony(a) 3 gru. 1772; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Grzegorz Goszczyński urodzony(a) 11 mar. 1775; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Magdalena Pomianowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 24 mar. 1776, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 sier. 1829, Płonna Szlachecka, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Antonina Karwowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 7 kwie. 1778; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon pom. 1821 i 1833.
    5. Anna Goszczyńska urodzony(a) 8 list. 1780; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 12. Bartłomiej Goszczyński urodzony(a) 25 sier. 1782; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Julian Goszczyński urodzony(a) 23 luty 1785; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Klara Goszczyńska urodzony(a) 11 sier. 1787; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Paweł Goszczyński urodzony(a) 23 luty 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 26.  Paweł Goszczyński urodzony(a) (wylicz.) 1751; zgon 8 sier. 1795, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.

    Paweł Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka) 20 luty 1775, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Dorota (córką Piotr Ostrowicki oraz Katarzyna Ostrowicka (z domu NN)) urodzony(a) 22 sty. 1758, Karwowo Zaleśne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 lip. 1815, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 27.  Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka) urodzony(a) 22 sty. 1758, Karwowo Zaleśne, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1758, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Piotr Ostrowicki oraz Katarzyna Ostrowicka (z domu NN)); zgon 25 lip. 1815, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Goszczyński urodzony(a) 24 gru. 1775; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 wrz. 1823, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Wawrzyniec Goszczyński urodzony(a) 12 sier. 1781; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 13. Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 sty. 1784, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Wincenty Goszczyński urodzony(a) 21 maj 1786; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Melchior Goszczyński urodzony(a) 7 sty. 1789, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 luty 1792, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Anna Goszczyńska urodzony(a) 3 maj 1791, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół Wniebowzięcia NMP, sieradzki, łódzkie, Polska; zgon 19 luty 1792, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Marianna Goszczyńska urodzony(a) 2 luty 1793; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Anna Goszczyńska urodzony(a) 26 mar. 1796, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 czer. 1805, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.

  9. 30.  Franciszek Miłecki urodzony(a) 10 paź. 1751; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marcin Miłecki oraz Marianna Miłecka (z domu Rudowska)); zgon 16 maj 1812, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Ewa Miłecka (z domu Starczewska) data nieznana. Ewa (córką Franciszek Starczewski oraz Petronela Starczewska (z domu Barcikowska)) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1812. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 31.  Ewa Miłecka (z domu Starczewska) urodzony(a) data nieznana (córką Franciszek Starczewski oraz Petronela Starczewska (z domu Barcikowska)); zgon przed 1812.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miłecki urodzony(a) 30 list. 1773; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Kazimierz Miłecki urodzony(a) 3 mar. 1775; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. Józef Miłecki urodzony(a) 24 sier. 1777; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. Kunegunda Cichocka (z domu Miłecka) urodzony(a) 12 mar. 1781; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    5. 15. Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) urodzony(a) (wylicz.) 1786; zgon po 1833.
    6. Rozalia Dłużniewska (z domu Miłecka) urodzony(a) 24 sier. 1789, Trębin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sier. 1789, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1866.
    7. Marianna Pomianowska (z domu Miłecka) urodzony(a) 6 luty 1798; ochrzczony , Święcieniec - kościół par. pw. św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1858.