Drukuj Dodaj zakładę
Ludwik Archutowski

Ludwik Archutowski

mężczyzna 1901 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ludwik Archutowski urodzony(a) 13 list. 1901, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 list. 1901, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Julian Zdzisław Archutowski oraz Wanda Archutowska (z domu Kamińska)); zgon data nieznana.

    Ludwik Eugenia Archutowska (z domu Ozimkowska) 18 kwie. 1927, Płońsk - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, mazowieckie, Polska. Eugenia urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Julian Zdzisław ArchutowskiJulian Zdzisław Archutowski urodzony(a) 23 maj 1872, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 maj 1872, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Seweryn Archutowski oraz Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska)); zgon data nieznana.

    Julian Wanda Archutowska (z domu Kamińska) 27 czer. 1897, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Wanda (córką Julian Kamiński oraz Marcella Kamińska (z domu Zgliczyńska)) urodzony(a) 1875, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 kwie. 1907, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Wanda Archutowska (z domu Kamińska) urodzony(a) 1875, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Julian Kamiński oraz Marcella Kamińska (z domu Zgliczyńska)); zgon 14 kwie. 1907, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Genowefa Kleniewska (z domu Archutowska) urodzony(a) 9 maj 1898, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 maj 1898, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1991.
    2. Henryk Archutowski urodzony(a) 1 list. 1899, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 list. 1899, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 1. Ludwik Archutowski urodzony(a) 13 list. 1901, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 list. 1901, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józef Archutowski urodzony(a) 2 luty 1904, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 luty 1904, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Seweryn ArchutowskiSeweryn Archutowski urodzony(a) 19 luty 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1834, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Archutowski oraz Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska)); zgon 19 luty 1885, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Seweryn Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) 19 luty 1868, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Wilhelmina (córką Jan Paweł Goszczyński oraz Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska)Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Paweł Goszczyński oraz Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)); zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Wacława Konieczkiewicz (z domu Archutowska) urodzony(a) 22 gru. 1868, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 gru. 1868, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Zofia Pelagia Archutowska urodzony(a) 5 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 maj 1870, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 list. 1871, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 2. Julian Zdzisław Archutowski urodzony(a) 23 maj 1872, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 maj 1872, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Melania Przedpełska (z domu Archutowska) urodzony(a) 6 sier. 1874, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1874, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Stefan Archutowski urodzony(a) 17 wrz. 1877, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 wrz. 1877, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 list. 1968; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Zygmunt Archutowski urodzony(a) 29 mar. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 kwie. 1880, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 lip. 1880, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Zygmunt Archutowski urodzony(a) 13 gru. 1881, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 gru. 1881, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 czer. 1953, Ćwiersk, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Julian Kamiński urodzony(a) (wylicz.) 1844; zgon 1907.

    Julian Marcella Kamińska (z domu Zgliczyńska) 1875, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Marcella (córką Paweł Zgliczyński oraz Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska)) urodzony(a) 1 sty. 1857, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 sty. 1857, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1907. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Marcella Kamińska (z domu Zgliczyńska) urodzony(a) 1 sty. 1857, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 sty. 1857, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Zgliczyński oraz Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska)); zgon po 1907.
    Dzieci:
    1. 3. Wanda Archutowska (z domu Kamińska) urodzony(a) 1875, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 kwie. 1907, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Henryka Archutowska (z domu Kamińska) urodzony(a) 14 sty. 1884, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 sty. 1884, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Jan ArchutowskiJan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Tymoteusz Archutowski oraz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)); zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) 11 luty 1829, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Julianna (córką Szymon vel Szczepan Dzierżanowski oraz Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska)) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1864. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska)Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córką Szymon vel Szczepan Dzierżanowski oraz Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska)); zgon po 1864.
    Dzieci:
    1. Józefa Archutowska urodzony(a) 21 sier. 1830, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sier. 1830, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 maj 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 4. Seweryn Archutowski urodzony(a) 19 luty 1834, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1834, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 luty 1885, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Eleonora Marianna Ciechrzycka (z domu Archutowska) urodzony(a) 24 luty 1836, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 luty 1836, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józefa Archutowska urodzony(a) 19 kwie. 1840, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 maj 1840, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Jan Paweł Goszczyński urodzony(a) 6 wrz. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Bartłomiej Goszczyński oraz Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 4 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) 30 sty. 1833, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Florentyna (córką Andrzej Sokolnicki oraz Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka)) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka)Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Andrzej Sokolnicki oraz Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka)); zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Wilhelma Alfonsa Goszczyńska urodzony(a) 23 luty 1834, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Lucjan Arnold Goszczyński urodzony(a) kwie. 1835, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Henryk Goszczyński urodzony(a) 3 list. 1836, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 27 gru. 1837.
    4. Henryk Goszczyński urodzony(a) 27 gru. 1837, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Kamila Schenk (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 14 list. 1839, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Konstancja Jadwiga Goszczyńska urodzony(a) 15 kwie. 1841, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Alfred Zygmunt Goszczyński urodzony(a) 26 maj 1842, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 sty. 1843, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. 5. Wilhelmina Niesłuchowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 20 mar. 1844, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1895, Sarzyn, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Florentyna Kunegunda Goszczyńska urodzony(a) 9 lip. 1845, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Leokadia Goszczyńska urodzony(a) 30 wrz. 1848, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 sier. 1852, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    11. Emilia Goszczyńska urodzony(a) 27 mar. 1850, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 kwie. 1852, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    12. Leokadia Aniela Konstancja Kruszewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 17 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 list. 1853, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1900, Raciąż, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 14.  Paweł Zgliczyński urodzony(a) (wylicz.) 1827; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Zgliczyński oraz Ludwika Zgliczyńska (z domu Charzyńska)); zgon po 1866.

    Paweł Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska) 7 luty 1847, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Jan Szawłowski oraz Scholastyka Szawłowska (z domu Korzybska)) urodzony(a) 24 sty. 1824, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1866. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska)Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska) urodzony(a) 24 sty. 1824, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jan Szawłowski oraz Scholastyka Szawłowska (z domu Korzybska)); zgon po 1866.
    Dzieci:
    1. Teodora Przedpełska (z domu Zgliczyńska) urodzony(a) 9 list. 1848, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 list. 1848, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marian Zgliczyński urodzony(a) 16 sier. 1851, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 sier. 1851, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Zgliczyński urodzony(a) 7 maj 1854, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 maj 1854, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 7. Marcella Kamińska (z domu Zgliczyńska) urodzony(a) 1 sty. 1857, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 sty. 1857, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1907.
    5. Julianna Zgliczyńska urodzony(a) 7 luty 1860, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 luty 1860, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mateusz Tymoteusz ArchutowskiMateusz Tymoteusz Archutowski urodzony(a) 21 luty 1771, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Archutowski oraz Salomea Archutowska (z domu Goszczyńska)); zgon 26 kwie. 1847, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Mateusz Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) data nieznana. Joanna (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1815. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska)Joanna Archutowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 25 kwie. 1789; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon ok. 1815.
    Dzieci:
    1. Anna Łepkowska (z domu Archutowska) urodzony(a) 27 wrz. 1806, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1854, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 8. Jan Archutowski urodzony(a) 25 gru. 1808, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1808, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 wrz. 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Szymon vel Szczepan DzierżanowskiSzymon vel Szczepan Dzierżanowski urodzony(a) (wylicz.) 1760; zgon 20 kwie. 1831, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Szymon Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska) 1794, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Ewa urodzony(a) (wylicz.) 1777, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 list. 1853, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Ewa Dzierżanowska (z domu Korzybska) urodzony(a) (wylicz.) 1777, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 list. 1853, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Dzierżanowski urodzony(a) 19 sty. 1795, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1795, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Teofila Dzierżanowska urodzony(a) 9 kwie. 1799; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Dzierżanowski urodzony(a) 11 maj 1801; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Bogumiła Dzierżanowska urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 23 sty. 1819, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Walenty Dzierżanowski urodzony(a) 24 sty. 1804; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Marianna Dzierżanowska urodzony(a) 5 mar. 1809, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 mar. 1809, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 kwie. 1809, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. 9. Julianna Archutowska (z domu Dzierżanowska) urodzony(a) 16 luty 1813, Rakowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1813, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1864.

  5. 20.  Bartłomiej Goszczyński urodzony(a) 25 sier. 1782; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Jan Goszczyński oraz Teresa Goszczyńska (z domu Korzybska)); zgon data nieznana.

    Bartłomiej Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska) 24 luty 1810, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Paweł Goszczyński oraz Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka)) urodzony(a) 15 sty. 1784, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Antonina Goszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 15 sty. 1784, Karwowo Orszymowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Paweł Goszczyński oraz Dorota Goszczyńska (z domu Ostrowicka)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 10. Jan Paweł Goszczyński urodzony(a) 6 wrz. 1811, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 4 maj 1870, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Julian Cyprian Goszczyński urodzony(a) 1815; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 luty 1816, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Ludwina Emilia Goszczyńska urodzony(a) 12 mar. 1817, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Faustyna Joanna Józefa Goszczyńska urodzony(a) 19 mar. 1819, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Andrzej SokolnickiAndrzej Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1772; zgon 26 czer. 1824, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska.

    Andrzej Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) 1808, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Magdalena (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1786; zgon po 1833. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Sokolnicka (z domu Miłecka) urodzony(a) (wylicz.) 1786 (córką Franciszek Miłecki oraz Ewa Miłecka (z domu Starczewska)); zgon po 1833.
    Dzieci:
    1. Aureliusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1809; zgon data nieznana.
    2. Korneliusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1810; zgon data nieznana.
    3. Demetriusz Sokolnicki urodzony(a) (wylicz.) 1811; zgon data nieznana.
    4. 11. Florentyna Mechtylda Goszczyńska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1 sier. 1813, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 gru. 1813, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1853, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Magdalena Brudzińska (z domu Sokolnicka) urodzony(a) 1816, Kozolin, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 28.  Tomasz Zgliczyński urodzony(a) data nieznana; zgon po 1847.

    Tomasz Ludwika Zgliczyńska (z domu Charzyńska) data nieznana. Ludwika urodzony(a) data nieznana; zgon po 1847. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 29.  Ludwika Zgliczyńska (z domu Charzyńska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1847.
    Dzieci:
    1. Andrzej Zgliczyński urodzony(a) (wylicz.) 1825, Gutkowo, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. 14. Paweł Zgliczyński urodzony(a) (wylicz.) 1827; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1866.
    3. Ignacy Zgliczyński urodzony(a) (wylicz.) 1829, Gutkowo, żuromiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 30.  Jan SzawłowskiJan Szawłowski urodzony(a) 27 gru. 1789, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Paweł Szawłowski oraz Kunegunda Szawłowska (z domu Bagińska)); zgon 27 wrz. 1856, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan Scholastyka Szawłowska (z domu Korzybska) 1 luty 1817, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Scholastyka (córką Tomasz Jan Korzybski oraz Teofila Korzybska (z domu Zdziarska)) urodzony(a) 12 luty 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1856. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 31.  Scholastyka Szawłowska (z domu Korzybska) urodzony(a) 12 luty 1796; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Jan Korzybski oraz Teofila Korzybska (z domu Zdziarska)); zgon po 1856.
    Dzieci:
    1. Wojciech Szawłowski urodzony(a) 2 kwie. 1819, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 kwie. 1819, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Bogumiła Teofila Szawłowska urodzony(a) 19 paź. 1820, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 paź. 1820, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 15. Antonina Zgliczyńska (z domu Szawłowska) urodzony(a) 24 sty. 1824, Zdziar Wielki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1824, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1866.
    4. Marianna Zgliczyńska (z domu Szawłowska) urodzony(a) 1834, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Józefa Szawłowska urodzony(a) 13 sier. 1839, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 sier. 1839, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1840, Zdziar Gąsowski, płocki, mazowieckie, Polska.