Drukuj Dodaj zakładę
Onufry Klemens Głodowski

Onufry Klemens Głodowski

mężczyzna 1861 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Onufry Klemens Głodowski urodzony(a) 22 list. 1861, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 list. 1861, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Onufry Głodowski oraz Joanna Głodowska (z domu Kruszewska)); zgon data nieznana.

    Onufry Wilhelmina Głodowska (z domu Korzybska) 2 sier. 1888, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Wilhelmina urodzony(a) 19 sier. 1864, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Onufry Głodowski urodzony(a) (wylicz.) 1827, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (synem Chryzostom Głodowski oraz Łucja Głodowska (z domu Żochowska)); zgon 15 list. 1886, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.

    Onufry Joanna Głodowska (z domu Kruszewska) 27 list. 1850, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Joanna (córką Feliks Kruszewski oraz Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska)) urodzony(a) 27 gru. 1828, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1902, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Joanna Głodowska (z domu Kruszewska)Joanna Głodowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 27 gru. 1828, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Feliks Kruszewski oraz Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska)); zgon 20 sier. 1902, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Teofil Głodowski urodzony(a) 27 list. 1852, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Zofia Głodowska urodzony(a) 13 maj 1856, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Adam Głodowski urodzony(a) 13 list. 1858, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Florentyna Głodowska urodzony(a) 26 kwie. 1860, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 kwie. 1860, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 gru. 1860, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. 1. Onufry Klemens Głodowski urodzony(a) 22 list. 1861, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 list. 1861, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Florentyna Głodowska urodzony(a) 3 maj 1864, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1864, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Joanna Aleksandra Głodowska urodzony(a) 26 list. 1869, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 16 czer. 1878, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Chryzostom Głodowski urodzony(a) 1794, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Piotr Głodowski oraz Małgorzata Głodowska (z domu Sikorska)); zgon 15 sty. 1878, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.

    Chryzostom Łucja Głodowska (z domu Żochowska) data nieznana. Łucja urodzony(a) data nieznana; zgon 23 sty. 1849, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Łucja Głodowska (z domu Żochowska) urodzony(a) data nieznana; zgon 23 sty. 1849, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Maciej Głodowski urodzony(a) (wylicz.) 1822; zgon 2 gru. 1825, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Franciszka Dzięgielewska (z domu Głodowska) urodzony(a) 26 paź. 1825, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 paź. 1825, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 maj 1852, Czerwińsk, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. 2. Onufry Głodowski urodzony(a) (wylicz.) 1827, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 list. 1886, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Franciszek Głodowski urodzony(a) 27 mar. 1832, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 mar. 1832, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 gru. 1861, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Michał Marcin Głodowski urodzony(a) 5 list. 1836, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 list. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Tomasz Franciszek Głodowski urodzony(a) 17 wrz. 1841, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 paź. 1841, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 sty. 1886, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Feliks KruszewskiFeliks Kruszewski urodzony(a) 14 sty. 1792, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Kruszewski oraz Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska)); zgon 17 kwie. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Feliks Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) 21 sty. 1822, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Benedykta (córką Tomasz Wiśniewski oraz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska)) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Wiśniewski oraz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska)); zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Dobrowolska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 16 sty. 1823, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 sty. 1823, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 wrz. 1855, Gumino, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Bogumiła Kruszewska urodzony(a) 9 list. 1824, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 mar. 1825, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Majewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 13 maj 1826, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 2 sier. 1873, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. 3. Joanna Głodowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 27 gru. 1828, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1902, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Symforia Kruszewska urodzony(a) 22 sier. 1831, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 czer. 1835, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Adam Kruszewski urodzony(a) 5 wrz. 1834, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 wrz. 1834, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 wrz. 1891, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Petronella Kruszewska urodzony(a) 4 kwie. 1838, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 czer. 1838, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Walenty Kruszewski urodzony(a) 24 luty 1841, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Głodowski urodzony(a) data nieznana; zgon 17 czer. 1809.

    Piotr Małgorzata Głodowska (z domu Sikorska) data nieznana. Małgorzata urodzony(a) data nieznana; zgon po 1810. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Głodowska (z domu Sikorska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1810.
    Dzieci:
    1. Sylwester Głodowski urodzony(a) 30 gru. 1780, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 9 list. 1832, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Głodowska urodzony(a) 1783, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Józefa Głodowska urodzony(a) 1791, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1797.
    4. 4. Chryzostom Głodowski urodzony(a) 1794, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 sty. 1878, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Mikołaj Głodowski urodzony(a) 1786, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1 czer. 1822, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Bartłomiej Głodowski urodzony(a) 1787, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Szymon Głodowski urodzony(a) 1789, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Józefa Głodowska urodzony(a) 1797, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 1803, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 12.  Adam KruszewskiAdam Kruszewski urodzony(a) 6 lip. 1749, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1749, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Maciej vel Mateusz Kruszewski oraz Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska)); zgon 18 maj 1832, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) data nieznana. Wiktoria (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 13.  Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)); zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ewa Dłużniewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 26 czer. 1785, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 paź. 1853, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Goszczyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 2 luty 1789, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 luty 1870, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 6. Feliks Kruszewski urodzony(a) 14 sty. 1792, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 kwie. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Agnieszka Charzyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 14 sty. 1795, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Franciszek Kruszewski urodzony(a) 29 sty. 1798, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1850, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Maciej Kruszewski urodzony(a) 12 luty 1801, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1816, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Józef Kruszewski urodzony(a) 3 kwie. 1804, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 sier. 1816, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Jan Kruszewski urodzony(a) 1808, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Tomasz Wiśniewski urodzony(a) 1760 (synem Jakub Wiśniewski oraz Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska)); zgon 20 czer. 1813, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.

    Tomasz Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) data nieznana. Józefa (córką Wojciech Sobolewski oraz Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska)) urodzony(a) 1770; zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) urodzony(a) 1770 (córką Wojciech Sobolewski oraz Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska)); zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antoni Wiktor Wiśniewski urodzony(a) 17 gru. 1801; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 7. Benedykta Eufrozyna Kruszewska (z domu Wiśniewska) urodzony(a) 6 sty. 1804, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sty. 1804, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 wrz. 1884, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Wiśniewski urodzony(a) 26 gru. 1805; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Maciej vel Mateusz KruszewskiMaciej vel Mateusz Kruszewski urodzony(a) data nieznana, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 luty 1712, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Franciszek 'Krupa' Kruszewski oraz Zuzanna Kruszewska (z domu Maluzińska vel Malużyńska)); zgon 4 gru. 1778, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Maciej Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska) data nieznana. Barbara (córką Franciszek Goszczyński oraz Łucja Goszczyńska (z domu Starczewska)) urodzony(a) 2 gru. 1706, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1706, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1783. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 25.  Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska)Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 2 gru. 1706, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1706, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Goszczyński oraz Łucja Goszczyńska (z domu Starczewska)); zgon przed 1783.
    Dzieci:
    1. Marianna Kruszewska urodzony(a) 4 sier. 1728, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 sier. 1728, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Urban Kruszewski urodzony(a) 4 czer. 1733, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Andrzej Tomasz Kruszewski urodzony(a) 20 gru. 1736, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Ewa Kruszewska urodzony(a) 1 sty. 1740, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wawrzyniec Kruszewski urodzony(a) 15 mar. 1746, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. 12. Adam Kruszewski urodzony(a) 6 lip. 1749, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1749, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 18 maj 1832, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 26.  Dominik Karwowski urodzony(a) 8 sier. 1719, Żochowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sier. 1719, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wawrzyniec Karwowski oraz Jadwiga Karwowska (z domu Goszczycka)); zgon po 1783.

    Dominik Antonina Karwowska (z domu Przedpełska) data nieznana. Antonina urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1783. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 27.  Antonina Karwowska (z domu Przedpełska) urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1783.
    Dzieci:
    1. Maciej Karwowski ochrzczony 27 luty 1763, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 13. Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Karwowska ochrzczony 8 luty 1769, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Katarzyna Karwowska ochrzczony 30 list. 1771, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Bonawentura Karwowski ochrzczony 18 lip. 1776, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 28.  Jakub Wiśniewski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Jakub Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 29.  Marianna Wiśniewska (z domu Olszewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 14. Tomasz Wiśniewski urodzony(a) 1760; zgon 20 czer. 1813, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.

  7. 30.  Wojciech Sobolewski urodzony(a) data nieznana; zgon przed 1828.

    Wojciech Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska) data nieznana. Katarzyna urodzony(a) (wylicz.) 1730; zgon 7 sier. 1828, Nagórki Dobrskie, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 31.  Katarzyna Sobolewska (z domu Ziółkowska) urodzony(a) (wylicz.) 1730; zgon 7 sier. 1828, Nagórki Dobrskie, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Sobolewski urodzony(a) (wylicz.) 1761; zgon po 1814.
    2. 15. Józefa Miecznikowska (z domu Sobolewska) urodzony(a) 1770; zgon 3 czer. 1814, Dobrska, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Wojciech Sobolewski urodzony(a) (wylicz.) 1779; zgon data nieznana.