Drukuj Dodaj zakładę
Władysław Dramiński

Władysław Dramiński

mężczyzna 1866 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Władysław Dramiński urodzony(a) 17 czer. 1866, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 czer. 1866, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Albin Adam Jan Dramiński oraz Zuzanna Apolonia Dramińska (z domu Strzegowska)); zgon data nieznana.

    Władysław Emilia Dramińska (z domu Zglinicka) 22 list. 1891, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska. Emilia (córką Antoni Zglinicki oraz Bogumiła Zglinicka (z domu Buczyńska)) urodzony(a) (wylicz.) 1866, Chyczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Albin Adam Jan Dramiński urodzony(a) 16 sty. 1830, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1830, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Paweł Dramiński oraz Aleksandra Dramińska (z domu Kosmowska)); zgon 2 luty 1903, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.

    Albin Zuzanna Apolonia Dramińska (z domu Strzegowska) 8 luty 1860, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Zuzanna (córką Ludwik Strzegowski oraz Tekla Strzegowska (z domu Maławska)) urodzony(a) 17 sier. 1839, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sier. 1839, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 kwie. 1897, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Apolonia Dramińska (z domu Strzegowska) urodzony(a) 17 sier. 1839, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sier. 1839, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ludwik Strzegowski oraz Tekla Strzegowska (z domu Maławska)); zgon 29 kwie. 1897, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Florentyna Dramińska urodzony(a) 24 paź. 1860, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 paź. 1860, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Antoni Dramiński urodzony(a) 11 sty. 1862, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 sty. 1862, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Jan Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1864, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 luty 1867, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 1. Władysław Dramiński urodzony(a) 17 czer. 1866, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 czer. 1866, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Ignacy Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1868, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Marianna Skazalska (z domu Dramińska) urodzony(a) 11 kwie. 1870, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 kwie. 1870, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Jan Dramiński urodzony(a) 2 luty 1872, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 luty 1872, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Józefa Dramińska urodzony(a) 9 lip. 1874, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 lip. 1874, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Józef Dramiński urodzony(a) 20 lip. 1878, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 lip. 1878, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 list. 1904, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. Kazimiera Dramińska urodzony(a) 10 kwie. 1882, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 kwie. 1882, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 luty 1904, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Paweł DramińskiPaweł Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1800 (synem Adam Dramiński oraz Monika Dramińska (z domu Śmiecińska)); zgon po 1852.

    Paweł Aleksandra Dramińska (z domu Kosmowska) data nieznana. Aleksandra (córką Franciszek Kosmowski oraz Marianna Kosmowska (z domu Smolińska vel Smoleńska)) urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 30 kwie. 1852, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Aleksandra Dramińska (z domu Kosmowska)Aleksandra Dramińska (z domu Kosmowska) urodzony(a) (wylicz.) 1802 (córką Franciszek Kosmowski oraz Marianna Kosmowska (z domu Smolińska vel Smoleńska)); zgon 30 kwie. 1852, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Antonina Florentyna Dramińska urodzony(a) 12 czer. 1824, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 czer. 1824, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 czer. 1824, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Anna Walentyna Kruszewska (z domu Dramińska) urodzony(a) 25 lip. 1825, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 list. 1825, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1857, Kluczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. NN Dramiński urodzony(a) 13 wrz. 1826, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 wrz. 1826, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 wrz. 1826, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Julianna Dramińska urodzony(a) 2 sty. 1828, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 czer. 1828, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 2. Albin Adam Jan Dramiński urodzony(a) 16 sty. 1830, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1830, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 2 luty 1903, Strzeszewo Kuliski, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Franciszek Ignacy Dramiński urodzony(a) 30 sty. 1832, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 mar. 1832, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 sty. 1872, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Faustyna Tyszka (z domu Dramińska) urodzony(a) (wylicz.) 1835; zgon po 1890.
    8. Julian Telesfor Dramiński urodzony(a) 5 sty. 1838, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 luty 1838, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 luty 1839, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Ludwik Strzegowski ochrzczony 14 wrz. 1804, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 luty 1846, Budkowo, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ludwik Tekla Strzegowska (z domu Maławska) 2 maj 1824, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Tekla (córką Marcin Maławski oraz Ludwina Maławska (z domu Brudzińska)) urodzony(a) 4 gru. 1802, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1860. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Tekla Strzegowska (z domu Maławska)Tekla Strzegowska (z domu Maławska) urodzony(a) 4 gru. 1802, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Marcin Maławski oraz Ludwina Maławska (z domu Brudzińska)); zgon po 1860.
    Dzieci:
    1. Augustyn Dionizy Strzegowski urodzony(a) (wylicz.) 1826; zgon 8 sier. 1848, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Korzybska (z domu Strzegowska) urodzony(a) (wylicz.) 1830, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 3. Zuzanna Apolonia Dramińska (z domu Strzegowska) urodzony(a) 17 sier. 1839, Mystkowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sier. 1839, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 29 kwie. 1897, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Adam DramińskiAdam Dramiński urodzony(a) 21 gru. 1750; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Józef Wojciech Dramiński oraz Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska)); zgon 13 wrz. 1831, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Monika Dramińska (z domu Śmiecińska) 30 sty. 1780, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Monika (córką Mateusz Śmieciński oraz Anna Śmiecińska (z domu Majewska)) urodzony(a) (wylicz.) 1756; zgon 21 kwie. 1826, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Monika Dramińska (z domu Śmiecińska) urodzony(a) (wylicz.) 1756 (córką Mateusz Śmieciński oraz Anna Śmiecińska (z domu Majewska)); zgon 21 kwie. 1826, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Norbert Antoni Dramiński urodzony(a) 11 czer. 1781; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Anastazja Cywińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 3 luty 1784; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Ludwika Marcela Ossowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 3 luty 1788; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1847.
    4. Tekla Barbara Sokolnicka (z domu Dramińska) urodzony(a) 8 maj 1790; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 maj 1823, Cywiny Krajki, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Eustachy Hilary Dramiński urodzony(a) 21 lip. 1793, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 sty. 1839, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Alojzy Jan Dramiński urodzony(a) 27 czer. 1799; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 4. Paweł Dramiński urodzony(a) (wylicz.) 1800; zgon po 1852.

  3. 10.  Franciszek KosmowskiFranciszek Kosmowski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Franciszek Marianna Kosmowska (z domu Smolińska vel Smoleńska) data nieznana. Marianna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Marianna Kosmowska (z domu Smolińska vel Smoleńska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 5. Aleksandra Dramińska (z domu Kosmowska) urodzony(a) (wylicz.) 1802; zgon 30 kwie. 1852, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 14.  Marcin MaławskiMarcin Maławski urodzony(a) 1764, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Maławski oraz Agnieszka Maławska (z domu Makomaska)); zgon 27 kwie. 1832, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.

    Marcin Ludwina Maławska (z domu Brudzińska) data nieznana. Ludwina (córką Stefan vel Szczepan Brudziński oraz Kunegunda Brudzińska (z domu Sławęcka)) urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 11 maj 1820, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 15.  Ludwina Maławska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1767 (córką Stefan vel Szczepan Brudziński oraz Kunegunda Brudzińska (z domu Sławęcka)); zgon 11 maj 1820, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Julianna Maławska urodzony(a) 10 czer. 1787, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 wrz. 1852, Potyry, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Kunegunda Maławska urodzony(a) 2 mar. 1789, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Grzegorz Maławski urodzony(a) 10 maj 1791, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1873.
    4. Małgorzata Maławska urodzony(a) 4 sier. 1793, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Wiktoria Marianna Zbyszyńska (z domu Maławska) urodzony(a) 15 gru. 1795, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 list. 1847, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Rozalia Karwowska (z domu Maławska) urodzony(a) 7 wrz. 1798, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 sty. 1832, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Franciszka Maławska urodzony(a) 11 mar. 1801, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. 7. Tekla Strzegowska (z domu Maławska) urodzony(a) 4 gru. 1802, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon po 1860.
    9. Róża Maławska urodzony(a) 1 sier. 1804, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Karolina Maławska urodzony(a) 14 list. 1806, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    11. Zuzanna Maławska urodzony(a) 1808, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Wojciech DramińskiJózef Wojciech Dramiński urodzony(a) 17 kwie. 1689, Kruszenica, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 kwie. 1689, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Dramiński oraz Helena Dramińska (z domu NN)); zgon 12 maj 1774.

    Józef Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska) 24 luty 1732, Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska. Konstancja (córką Józef Zaborowski oraz Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska)) urodzony(a) data nieznana; zgon 22 czer. 1773. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Konstancja Dramińska (z domu Zaborowska) urodzony(a) data nieznana (córką Józef Zaborowski oraz Katarzyna Zaborowska (z domu Bielińska)); zgon 22 czer. 1773.
    Dzieci:
    1. Marianna Franciszka Dramińska urodzony(a) 30 gru. 1732; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Tomasz Dramiński urodzony(a) 21 gru. 1733; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Stanisław Dramiński urodzony(a) 2 paź. 1735; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Maciej Rajmund Dramiński urodzony(a) 22 luty 1739; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Eleonora Katarzyna Mijakowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 14 kwie. 1743; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Agnieszka Magdalena Cywińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 9 maj 1745; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 wrz. 1809, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. 8. Adam Dramiński urodzony(a) 21 gru. 1750; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 wrz. 1831, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Franciszek Dramiński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  3. 18.  Mateusz Śmieciński urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Mateusz Anna Śmiecińska (z domu Majewska) data nieznana. Anna urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Anna Śmiecińska (z domu Majewska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 9. Monika Dramińska (z domu Śmiecińska) urodzony(a) (wylicz.) 1756; zgon 21 kwie. 1826, Cywiny Litwinki, płoński, mazowieckie, Polska.

  5. 28.  Franciszek MaławskiFranciszek Maławski urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

    Franciszek Agnieszka Maławska (z domu Makomaska) data nieznana. Agnieszka urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 29.  Agnieszka Maławska (z domu Makomaska)Agnieszka Maławska (z domu Makomaska) urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Maławska urodzony(a) 1753, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Franciszek Maławski urodzony(a) 1755, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 14. Marcin Maławski urodzony(a) 1764, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 kwie. 1832, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Agnieszka Maławska urodzony(a) 1764, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Marcjanna Maławska urodzony(a) 1766, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Jakub Maławski urodzony(a) 25 lip. 1768, Kowale, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 lip. 1768, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 30.  Stefan vel Szczepan Brudziński urodzony(a) 1 wrz. 1743; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Brudziński oraz Agnieszka Brudzińska (z domu Dobrska)); zgon 28 maj 1819, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.

    Stefan Kunegunda Brudzińska (z domu Sławęcka) data nieznana. Kunegunda (córką Andrzej Sławęcki oraz Teresa Sławęcka (z domu Strzeszewska)) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1795. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 31.  Kunegunda Brudzińska (z domu Sławęcka) urodzony(a) data nieznana (córką Andrzej Sławęcki oraz Teresa Sławęcka (z domu Strzeszewska)); zgon po 1795.
    Dzieci:
    1. 15. Ludwina Maławska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 11 maj 1820, Brzeście, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Agnieszka Brudzińska urodzony(a) data nieznana; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 14 sty. 1771.
    3. Ignacy Franciszek Brudziński urodzony(a) 8 luty 1773, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 gru. 1832, Strożęcin, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Bonawentura Jakub Brudziński urodzony(a) 3 lip. 1775; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 kwie. 1840, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Marianna Róża Charzyńska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 8 wrz. 1777, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 sty. 1840, Sałkowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Tekla Antonina Kruszewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 31 paź. 1779; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 30 lip. 1848, Kruszewie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Barbara Brudzińska urodzony(a) 9 gru. 1781; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Katarzyna Zaborowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) (wylicz.) 1782; zgon po 1847.
    9. Jadwiga Julianna Brudzińska urodzony(a) 21 list. 1783; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Scholastyka Apolonia Kruszewska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 6 sty. 1791; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 26 luty 1853, Kruszewie, płoński, mazowieckie, Polska.
    11. Wiktor Szczepan Brudziński urodzony(a) 2 kwie. 1793, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 luty 1833, Cywiny Wojskie, płoński, mazowieckie, Polska.