Drukuj Dodaj zakładę
Józefa Boczkowska (z domu Gutkowska)

Józefa Boczkowska (z domu Gutkowska)

kobieta 1883 - data nieznana

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józefa Boczkowska (z domu Gutkowska) urodzony(a) 10 kwie. 1883, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 kwie. 1883, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Józef Gutkowski oraz Bogumiła Gutkowska (z domu Kruszewska)); zgon data nieznana.

    Józefa Jan Boczkowski 16 paź. 1901, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Jan urodzony(a) 1872, Sąchocino-Badurki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1872, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Helena Boczkowska urodzony(a) 14 kwie. 1908, Radzanowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 kwie. 1908, Radzanowo - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Gutkowski urodzony(a) 17 luty 1858, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 luty 1858, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Marian Gutkowski oraz Dorota Agata Gutkowska (z domu Karwowska)); zgon 18 kwie. 1914, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

    Józef Bogumiła Gutkowska (z domu Kruszewska) 9 luty 1879, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Bogumiła (córką Józef Grzegorz Kruszewski oraz Anna Agrypina Kruszewska (z domu Osiecka)) urodzony(a) 30 wrz. 1857, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 paź. 1857, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Bogumiła Gutkowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 30 wrz. 1857, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 paź. 1857, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Józef Grzegorz Kruszewski oraz Anna Agrypina Kruszewska (z domu Osiecka)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Damazy Gutkowski urodzony(a) 11 gru. 1879, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Jan Gutkowski urodzony(a) 26 czer. 1881, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 1. Józefa Boczkowska (z domu Gutkowska) urodzony(a) 10 kwie. 1883, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 kwie. 1883, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Franciszek Gutkowski urodzony(a) 12 luty 1885, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 luty 1885, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Helena Gutkowska urodzony(a) 29 list. 1886, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 9 sty. 1887, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Wacława Gutkowska urodzony(a) 12 czer. 1888, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 maj 1889, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Julia Gutkowska urodzony(a) 2 maj 1890, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Stefania Gutkowska urodzony(a) 13 paź. 1893, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Kazimierz Gutkowski urodzony(a) 1 mar. 1898, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Marian Gutkowski urodzony(a) 14 sier. 1824, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Gutkowski oraz Marianna Gutkowska (z domu Goszczyńska)); zgon 6 mar. 1863, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

    Marian Dorota Agata Gutkowska (z domu Karwowska) 2 luty 1853, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Dorota (córką Felicjan Karwowski oraz Anna Karwowska (z domu Bełkowska)) urodzony(a) 5 luty 1821, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 luty 1821, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Dorota Agata Gutkowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 5 luty 1821, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 luty 1821, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Felicjan Karwowski oraz Anna Karwowska (z domu Bełkowska)); zgon 11 list. 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 2. Józef Gutkowski urodzony(a) 17 luty 1858, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 luty 1858, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 kwie. 1914, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Gutkowski urodzony(a) 7 mar. 1862, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1940; pochowany , Rogotwórsk - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 6.  Józef Grzegorz KruszewskiJózef Grzegorz Kruszewski urodzony(a) 29 luty 1836, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 mar. 1836, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Franciszek Kruszewski oraz Józefa Weronika Kruszewska (z domu Maliszewska)); zgon 11 maj 1918, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Rogotwórsk - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Józef Anna Agrypina Kruszewska (z domu Osiecka) 20 luty 1855, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Anna (córką Paweł Osiecki oraz Marianna Osiecka (z domu Zbyszyńska)) urodzony(a) 23 czer. 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 lip. 1835, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 kwie. 1905, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Anna Agrypina Kruszewska (z domu Osiecka) urodzony(a) 23 czer. 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 lip. 1835, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Paweł Osiecki oraz Marianna Osiecka (z domu Zbyszyńska)); zgon 15 kwie. 1905, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 3. Bogumiła Gutkowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 30 wrz. 1857, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 paź. 1857, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Michalina Kruszewska urodzony(a) 12 wrz. 1858, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 wrz. 1858, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Ignacy Kruszewski urodzony(a) 13 list. 1859, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 list. 1859, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 czer. 1860, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Józef Kruszewski urodzony(a) 22 mar. 1861, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 mar. 1861, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 kwie. 1875, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Alfons Kruszewski urodzony(a) 17 sty. 1863, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 sty. 1863, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 gru. 1916, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Rogotwórsk - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Franciszek Ksawery Kruszewski urodzony(a) 14 paź. 1865, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 paź. 1865, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Florian Kruszewski urodzony(a) 20 sier. 1867, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 sier. 1867, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Władysław Kruszewski urodzony(a) 29 wrz. 1869, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 wrz. 1869, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 maj 1870, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Anna Kruszewska urodzony(a) 1871, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 gru. 1871.
    10. Stanisław Kruszewski urodzony(a) 5 maj 1873, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 maj 1873, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    11. Hipolit Kruszewski urodzony(a) 13 sier. 1879, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sier. 1879, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wojciech Gutkowski urodzony(a) ok. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jan Gutkowski oraz Cecylia Gutkowska (z domu Kowalewska)); zgon data nieznana.

    Wojciech Marianna Gutkowska (z domu Goszczyńska) 27 sty. 1819, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Łukasz Goszczyński oraz Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska)) urodzony(a) 26 kwie. 1789; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Marianna Gutkowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 26 kwie. 1789 (córką Łukasz Goszczyński oraz Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Symforia Joanna Trębińska (z domu Gutkowska) urodzony(a) 1 lip. 1821, Rostkowo, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 lip. 1821, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 list. 1891, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 4. Marian Gutkowski urodzony(a) 14 sier. 1824, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 6 mar. 1863, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Felicjan Karwowski urodzony(a) (wylicz.) 1787 (synem Jakub Karwowski oraz Magdalena Karwowska (z domu Brudzińska)); zgon 2 luty 1833, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.

    Felicjan Anna Karwowska (z domu Bełkowska) 2 luty 1815, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Anna (córką Kazimierz Bełkowski oraz Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 7 kwie. 1795; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1858, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Anna Karwowska (z domu Bełkowska) urodzony(a) 7 kwie. 1795; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Kazimierz Bełkowski oraz Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska)); zgon 11 list. 1858, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Kajetana Karwowska urodzony(a) 5 sier. 1815, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 sier. 1815, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 kwie. 1825, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Marcella Salomea Karwowska urodzony(a) 28 paź. 1817, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 list. 1817, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 luty 1818, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Agnieszka Emilia Karwowska urodzony(a) 21 sty. 1819, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 sty. 1819, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 sty. 1826, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 5. Dorota Agata Gutkowska (z domu Karwowska) urodzony(a) 5 luty 1821, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 luty 1821, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1877, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszek Karwowski urodzony(a) 29 mar. 1822, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 mar. 1822, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 sier. 1866, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Szczepan Karwowski urodzony(a) 26 gru. 1824, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 30 gru. 1824, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 maj 1883, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Joachim Paweł Karwowski urodzony(a) 26 mar. 1828, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 mar. 1828, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 list. 1829, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Mikołaj Karwowski urodzony(a) 3 gru. 1830, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1830, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1888.

  5. 12.  Franciszek KruszewskiFranciszek Kruszewski urodzony(a) 29 sty. 1798, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Adam Kruszewski oraz Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska)); zgon 27 maj 1850, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Józefa Weronika Kruszewska (z domu Maliszewska) 19 sier. 1829, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Józefa (córką Józef Maliszewski oraz Leona vel Eleonora Maliszewska (z domu Pilitowska)) urodzony(a) 30 gru. 1803, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 maj 1857, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Józefa Weronika Kruszewska (z domu Maliszewska)Józefa Weronika Kruszewska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 30 gru. 1803, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Józef Maliszewski oraz Leona vel Eleonora Maliszewska (z domu Pilitowska)); zgon 3 maj 1857, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Aniela Karwowska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 30 lip. 1830, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 sier. 1830, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Marianna Kruszewska urodzony(a) 21 paź. 1831, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 list. 1831, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 kwie. 1834, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Kazimierz Kruszewski urodzony(a) 4 mar. 1834, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 mar. 1834, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 6. Józef Grzegorz Kruszewski urodzony(a) 29 luty 1836, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 mar. 1836, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 maj 1918, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Rogotwórsk - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Bogumiła Dłużniewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 5 luty 1839, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 mar. 1839, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 gru. 1872, Kraszewo Sławęcin, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Raciąż - cmentarz par., płoński, mazowieckie, Polska.
    6. Marianna Kruszewska urodzony(a) 1841, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1841, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Adam Kruszewski urodzony(a) 26 czer. 1842, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 czer. 1842, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 list. 1913, Rogotwórsk, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Leokadia Honorata Dłużniewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 1 maj 1844, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 maj 1844, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 sier. 1903, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Longin Kruszewski urodzony(a) 18 mar. 1848, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 kwie. 1848, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon po 1910.

  7. 14.  Paweł Osiecki urodzony(a) 11 sty. 1801, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1801, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Leon Osiecki oraz Marianna Józefa Strzeszewska (z domu Czachorowska)); zgon 3 gru. 1854, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

    Paweł Marianna Osiecka (z domu Zbyszyńska) 14 list. 1821, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Józef Zbyszyński oraz Jadwiga Zbyszyńska (z domu Smardzewska)) urodzony(a) 1801; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 paź. 1856, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Marianna Osiecka (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 1801; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Józef Zbyszyński oraz Jadwiga Zbyszyńska (z domu Smardzewska)); zgon 7 paź. 1856, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Adolf Osiecki urodzony(a) 17 list. 1822, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 list. 1822, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 maj 1856, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Goszczyńska (z domu Osiecka) urodzony(a) 1 luty 1826, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 31 mar. 1856, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Jan Osiecki urodzony(a) 23 sier. 1827, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Józefa Osiecka urodzony(a) 28 wrz. 1829, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 mar. 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    5. Katarzyna Osiecka urodzony(a) 25 wrz. 1831, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 21 luty 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    6. 7. Anna Agrypina Kruszewska (z domu Osiecka) urodzony(a) 23 czer. 1835, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 lip. 1835, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 15 kwie. 1905, Dłużniewo Duże, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Gutkowski urodzony(a) (wylicz.) 1764; zgon po 1812.

    Jan Cecylia Gutkowska (z domu Kowalewska) data nieznana. Cecylia urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 10 kwie. 1812, Gutkowo, żuromiński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Cecylia Gutkowska (z domu Kowalewska) urodzony(a) (wylicz.) 1767; zgon 10 kwie. 1812, Gutkowo, żuromiński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jakub Gutkowski urodzony(a) (wylicz.) 1787; zgon data nieznana.
    2. 8. Wojciech Gutkowski urodzony(a) ok. 1794; ochrzczony , Unieck - kościół par. pw. św. Jakuba Apostoła, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 18.  Łukasz Goszczyński urodzony(a) data nieznana (synem Szymon Goszczyński oraz Anna Goszczyńska (z domu Dłużniewska)); zgon 19 wrz. 1797.

    Łukasz Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska) data nieznana. Barbara (córką Jacek vel Jacenty Goszczyński oraz Agnieszka Goszczyńska (z domu Goszczyńska)) urodzony(a) 6 gru. 1750, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 3 sier. 1815, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska)Barbara Goszczyńska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 6 gru. 1750, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Jacek vel Jacenty Goszczyński oraz Agnieszka Goszczyńska (z domu Goszczyńska)); zgon 3 sier. 1815, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Karol Goszczyński urodzony(a) 3 list. 1770; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 gru. 1826, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Stanisław Goszczyński urodzony(a) ok. 1774; zgon 13 sty. 1848, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Marianna Goszczyńska urodzony(a) 26 mar. 1779; zgon 31 sier. 1781.
    4. Felicjan Goszczyński urodzony(a) 30 maj 1784; zgon data nieznana.
    5. Cecylia Zakrzewska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 21 list. 1786; zgon data nieznana.
    6. 9. Marianna Gutkowska (z domu Goszczyńska) urodzony(a) 26 kwie. 1789; zgon data nieznana.
    7. Józef Goszczyński ochrzczony 1 kwie. 1794, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 paź. 1854, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Teresa Goszczyńska urodzony(a) data nieznana; zgon data nieznana.

  5. 20.  Jakub Karwowski urodzony(a) (wylicz.) 1718 (synem Jakub Karwowski oraz Teresa Karwowska (z domu Dobrzeniecka)); zgon 10 lip. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jakub Magdalena Karwowska (z domu Brudzińska) 8 maj 1780, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Magdalena (córką Antoni Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Cywińska)) urodzony(a) 22 luty 1756; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Karwowska (z domu Brudzińska) urodzony(a) 22 luty 1756; ochrzczony , Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Antoni Brudziński oraz Marianna Brudzińska (z domu Cywińska)); zgon 3 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Maciej Ignacy Karwowski urodzony(a) 27 luty 1783; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 10. Felicjan Karwowski urodzony(a) (wylicz.) 1787; zgon 2 luty 1833, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Julianna Goszczyńska (z domu Karwowska) urodzony(a) (wylicz.) 1787; zgon 14 maj 1827, Chyczewo, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Kazimierz Karwowski urodzony(a) (wylicz.) 1794; zgon 8 paź. 1817, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Szczepan Karwowski urodzony(a) 25 gru. 1800, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 sier. 1838, Brelki, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 22.  Kazimierz Bełkowski urodzony(a) 2 mar. 1766, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Błażej Bełkowski oraz Marianna Bełkowska (z domu Chyczewska)); zgon 3 maj 1813, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.

    Kazimierz Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska) data nieznana. Salomea (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 21 mar. 1776, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Salomea Bełkowska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 21 mar. 1776, Karwowo Błażejowice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Ambroży Dłużniewski oraz Józefa Dłużniewska (z domu Karwowska)); zgon 27 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 11. Anna Karwowska (z domu Bełkowska) urodzony(a) 7 kwie. 1795; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1858, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Feliks Bełkowski urodzony(a) 25 maj 1797; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Józefa Marianna Bojanowska (z domu Bełkowska) urodzony(a) 25 paź. 1798; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Paweł Bełkowski urodzony(a) 18 sty. 1801; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 luty 1864, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Walenty Bełkowski urodzony(a) 9 list. 1803; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Julianna Bełkowska urodzony(a) 4 maj 1804; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 26 sier. 1805.
    7. Kornelia Marcelina Symforoza Bełkowska urodzony(a) 4 czer. 1806; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 maj 1810, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Maria Klara Olszewska (z domu Bełkowska) urodzony(a) 6 sier. 1808, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 sier. 1808, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Józefat Władysław Bełkowski urodzony(a) 11 wrz. 1810; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 1811, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.
    10. Benedykt Bełkowski urodzony(a) 21 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 mar. 1814, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska.

  9. 24.  Adam KruszewskiAdam Kruszewski urodzony(a) 6 lip. 1749, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 lip. 1749, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Maciej vel Mateusz Kruszewski oraz Barbara Kruszewska (z domu Goszczyńska)); zgon 18 maj 1832, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana, Baboszewo - cmentarz, płoński, mazowieckie, Polska.

    Adam Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) data nieznana. Wiktoria (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Wiktoria Kruszewska (z domu Karwowska) ochrzczony kwie. 1766, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Dominik Karwowski oraz Antonina Karwowska (z domu Przedpełska)); zgon 15 wrz. 1828, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Ewa Dłużniewska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 26 czer. 1785, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 13 paź. 1853, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. Marianna Goszczyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 2 luty 1789, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 23 luty 1870, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Feliks Kruszewski urodzony(a) 14 sty. 1792, Korzybie Małe, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1792, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 17 kwie. 1849, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Agnieszka Charzyńska (z domu Kruszewska) urodzony(a) 14 sty. 1795, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. 12. Franciszek Kruszewski urodzony(a) 29 sty. 1798, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1850, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Maciej Kruszewski urodzony(a) 12 luty 1801, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1816, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska.
    7. Józef Kruszewski urodzony(a) 3 kwie. 1804, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 sier. 1816, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    8. Jan Kruszewski urodzony(a) 1808, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  11. 26.  Józef MaliszewskiJózef Maliszewski urodzony(a) 15 kwie. 1772, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Wojciech Maliszewski oraz Małgorzata Maliszewska (z domu Korzybska)); zgon 1 gru. 1833, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.

    Józef Leona vel Eleonora Maliszewska (z domu Pilitowska) 21 maj 1799, Krysk - kościół par. pw. św. Floriana, płoński, mazowieckie, Polska. Leona (córką Tomasz Pilitowski oraz Franciszka Pilitowska (z domu Zaręba)) urodzony(a) 9 kwie. 1783, Naborowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Kamienica - kościół par. pw. Opatrzności Bożej, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 25 mar. 1831, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Leona vel Eleonora Maliszewska (z domu Pilitowska)Leona vel Eleonora Maliszewska (z domu Pilitowska) urodzony(a) 9 kwie. 1783, Naborowo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Kamienica - kościół par. pw. Opatrzności Bożej, płoński, mazowieckie, Polska (córką Tomasz Pilitowski oraz Franciszka Pilitowska (z domu Zaręba)); zgon 25 mar. 1831, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Leon Maliszewski urodzony(a) 9 lip. 1802, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 13. Józefa Weronika Kruszewska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 30 gru. 1803, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 maj 1857, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Feliks Marcin Maliszewski urodzony(a) 4 list. 1806, Korzybie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 list. 1831, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.
    4. Bogumiła Kleniewska (z domu Maliszewska) urodzony(a) 17 sty. 1814, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sty. 1814, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Honorata Maliszewska urodzony(a) 18 luty 1817, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 luty 1817, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Piotr Maliszewski urodzony(a) 20 paź. 1821, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 paź. 1821, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Faustyn Maliszewski urodzony(a) 19 luty 1825, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 luty 1825, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 gru. 1855, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska.

  13. 28.  Leon Osiecki urodzony(a) (wylicz.) 1763; zgon 8 gru. 1823, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

    Leon Marianna Józefa Strzeszewska (z domu Czachorowska) 23 luty 1800, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Ignacy Czachorowski oraz Dorota Czachorowska (z domu Sulkowska vel Sutkowska)) urodzony(a) 12 mar. 1780, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 mar. 1780, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1840. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Marianna Józefa Strzeszewska (z domu Czachorowska) urodzony(a) 12 mar. 1780, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 mar. 1780, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (córką Ignacy Czachorowski oraz Dorota Czachorowska (z domu Sulkowska vel Sutkowska)); zgon przed 1840.
    Dzieci:
    1. 14. Paweł Osiecki urodzony(a) 11 sty. 1801, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 sty. 1801, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 3 gru. 1854, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

  15. 30.  Józef Zbyszyński urodzony(a) 1772, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska (synem Jakub Zbyszyński oraz Marianna Zbyszyńska (z domu Rakowska)); zgon 9 sty. 1821, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.

    Józef Jadwiga Zbyszyńska (z domu Smardzewska) 1797, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska. Jadwiga urodzony(a) data nieznana; zgon po 1821. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Jadwiga Zbyszyńska (z domu Smardzewska) urodzony(a) data nieznana; zgon po 1821.
    Dzieci:
    1. Małgorzata Kleniewska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 1798; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 6 wrz. 1855, Zbyszyno Reszki, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 15. Marianna Osiecka (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 1801; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 paź. 1856, Zbyszyno, płoński, mazowieckie, Polska.
    3. Scholastyka Chyczewska (z domu Zbyszyńska) urodzony(a) 1804; ochrzczony , Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 12 kwie. 1881, Mańkowo, sierpecki, mazowieckie, Polska.