Drukuj Dodaj zakładę
Alfred Janusz Kielak

Alfred Janusz Kielak

mężczyzna 1930 - 2009  (78 lat)

Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowy    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |   Mapa przodków    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Alfred Janusz KielakAlfred Janusz Kielak urodzony(a) 06 paź. 1930, Pińsk, poleskie, Polska; ochrzczony data nieznana (synem Konstanty 'Kostek' Kielak oraz Janina Walkowiak (z domu Ważyńska)); zgon 05 wrz. 2009, Towarowa, Gorzów Wlkp, lubuskie, Polska; pochowany 12 wrz. 2009, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.

    Alfred Irena Leokadia Kielak (z domu Gruszewska) 26 sier. 1951 (ślub kościelny), Gorzów Wlkp. - kościół par. pw. Św. Józefa, lubuskie, Polska. Irena (córką Bolesław Gruszewski oraz Nadzieja Siniakiewicz (z domu Gukisz)) urodzony(a) 15 lip. 1931, Baranowicze, nowogródzkie, Polska; ochrzczony 02 sier. 1931, Baranowicze - kościół par. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, nowogródzkie, Polska; zgon 22 mar. 2012, Towarowa, Gorzów Wlkp, lubuskie, Polska; pochowany 28 mar. 2012, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Konstanty 'Kostek' KielakKonstanty 'Kostek' Kielak urodzony(a) 27 gru. 1899, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1899, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Kielak oraz Marianna Kielak (z domu Wójcik)); zgon 14 sier. 1944, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 14 sier. 1944, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.

    Konstanty Janina Walkowiak (z domu Ważyńska) 20 sier. 1922, Płock - kościół Św. Bartłomieja, mazowieckie, Polska. Janina (córką Konstanty Stanisław Ważyński oraz Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska)) urodzony(a) 13 list. 1901, Gałki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 list. 1901, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1990, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 02 luty 1990, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 3.  Janina Walkowiak (z domu Ważyńska)Janina Walkowiak (z domu Ważyńska) urodzony(a) 13 list. 1901, Gałki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 list. 1901, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska (córką Konstanty Stanisław Ważyński oraz Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska)); zgon 30 sty. 1990, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 02 luty 1990, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.
    Dzieci:
    1. Wanda Prokopowicz (z domu Kielak) urodzony(a) 29 kwie. 1923, Postoliska, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 24 luty 2013, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 2 mar. 2013, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.
    2. Jadwiga Marta Gruziel (z domu Kielak) urodzony(a) 28 mar. 1925, Pińsk, poleskie, Polska; zgon 29 gru. 2017, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 5 sty. 2018, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.
    3. Regina Zofia Juchimuk (z domu Kielak) urodzony(a) 28 list. 1927, Pińsk, poleskie, Polska; ochrzczony 26 gru. 1927, Pińsk - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, poleskie, Polska; zgon 9 czer. 2019, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 14 czer. 2019, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.
    4. 1. Alfred Janusz Kielak urodzony(a) 06 paź. 1930, Pińsk, poleskie, Polska; ochrzczony data nieznana; zgon 05 wrz. 2009, Towarowa, Gorzów Wlkp, lubuskie, Polska; pochowany 12 wrz. 2009, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Stanisław KielakStanisław Kielak urodzony(a) 06 paź. 1868, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 paź. 1868, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Piotr Kielak oraz Marianna Kielak (z domu Szewczyk)); zgon 06 gru. 1923, Kazimierzów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana.

    Stanisław Marianna Kielak (z domu Wójcik) 15 list. 1892, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Andrzej Wójcik oraz Franciszka Wójcik (z domu Kur)) urodzony(a) 1868, Ulasek, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1868, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1949, Żarnowo, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska; pochowany data nieznana, Żarnowo - cmentarz parafialny, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 5.  Marianna Kielak (z domu Wójcik) urodzony(a) 1868, Ulasek, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1868, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (córką Andrzej Wójcik oraz Franciszka Wójcik (z domu Kur)); zgon 1949, Żarnowo, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska; pochowany data nieznana, Żarnowo - cmentarz parafialny, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska.
    Dzieci:
    1. Anna Kielak urodzony(a) 31 paź. 1893, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 07 gru. 1893, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    2. Jan Kielak urodzony(a) 03 mar. 1895, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 mar. 1895, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 02 paź. 1976; pochowany data nieznana, Gdańsk Srebrzysko - cmentarz komunalny, pomorskie, Polska.
    3. Aleksander 'Oleś' Kielak urodzony(a) 23 sty. 1897, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 sty. 1897, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 20 luty 1969, Żarnowo, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska; pochowany data nieznana, Żarnowo - cmentarz parafialny, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska.
    4. 2. Konstanty 'Kostek' Kielak urodzony(a) 27 gru. 1899, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 31 gru. 1899, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 14 sier. 1944, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 14 sier. 1944, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    5. Julian Kielak urodzony(a) 14 sty. 1903, Kazimierzów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 sty. 1903, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1931, Słonim, nowogródzkie, Polska; pochowany data nieznana.
    6. Julianna Skowronek (z domu Kielak) urodzony(a) 15 paź. 1905, Kazimierzów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 paź. 1905, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 14 sier. 1950; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    7. Helena Zaręba (z domu Kielak) urodzony(a) 1 maj 1908, Kazimierzów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 maj 1908, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 26 lip. 1944; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .

  3. 6.  Konstanty Stanisław WażyńskiKonstanty Stanisław Ważyński urodzony(a) 13 kwie. 1863, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 23 kwie. 1863, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (synem Konstanty Ważyński oraz Tekla Ludwika Chabowska (z domu Dramińska)); zgon 06 czer. 1942; pochowany , Gozdowo - cmentarz, sierpecki, mazowieckie, Polska.

    Konstanty Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska) 1 luty 1885, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska . Emilia (córką Leonard Leszczyński oraz Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska)) urodzony(a) 21 kwie. 1862, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 kwie. 1862, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 8 gru. 1945, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska ; pochowany , Włocławek - cmentarz komunalny, kujawsko-pomorskie, Polska . [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 7.  Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska)Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 21 kwie. 1862, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 kwie. 1862, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska (córką Leonard Leszczyński oraz Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska)); zgon 8 gru. 1945, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska ; pochowany , Włocławek - cmentarz komunalny, kujawsko-pomorskie, Polska .
    Dzieci:
    1. Konstanty Warzyński urodzony(a) 28 paź. 1886, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 paź. 1886, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 01 list. 1886, Blichowo - cmentarz, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Franciszek Warzyński urodzony(a) 26 sty. 1888, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 26 sty. 1888, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 luty 1890, Sąchocino-Czyżewo, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 01 mar. 1890, Blichowo - cmentarz, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Władysław Warzyński urodzony(a) lip. 1890, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 04 kwie. 1899, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 05 kwie. 1899.
    4. Hipolit Warzyński urodzony(a) 3 gru. 1892, Kosmaczewo, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 gru. 1892, Słupia - kościół par. pw. św. Jakuba, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon ok. 1918.
    5. Albin Warzyński urodzony(a) 25 sier. 1894, Kosmaczewo, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 sier. 1894, Słupia - kościół par. pw. św. Jakuba, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 04 mar. 1945, Bakiejewo, Rosja; pochowany , Gozdowo - cmentarz, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    6. Wincenty 'Witek' Warzyński urodzony(a) 13 sty. 1897, Kłaki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1897, Drobin - kościół par. pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 czer. 1945, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska ; pochowany , Włocławek - cmentarz komunalny, kujawsko-pomorskie, Polska .
    7. Amelia Warzyńska urodzony(a) 9 gru. 1898, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 gru. 1898, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1924, Pińsk, poleskie, Polska.
    8. 3. Janina Walkowiak (z domu Ważyńska) urodzony(a) 13 list. 1901, Gałki, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 list. 1901, Bodzanów - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 sty. 1990, Gorzów Wlkp., lubuskie, Polska; pochowany 02 luty 1990, Gorzów Wlkp. - cmentarz komunalny, lubuskie, Polska.
    9. Teodor Stanisław Warzyński urodzony(a) 1 kwie. 1904, Mała Wieś (Orszymowo), płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 4 kwie. 1904, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana; pochowany , Sierpc - cmentarz parafialny, mazowieckie, Polska.
    10. Regina Konstancja Dubacka (z domu Warzyńska) urodzony(a) 20 wrz. 1906, Mała Wieś (Orszymowo), płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 7 paź. 1906, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 sier. 1959, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska; pochowany , Włocławek - cmentarz komunalny, kujawsko-pomorskie, Polska.
    11. Irena Marta Kozakiewicz (z domu Warzyńska) urodzony(a) 20 mar. 1910, Mała Wieś (Orszymowo), płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 kwie. 1910, Orszymowo - kościół par. p.w. św Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 30 czer. 2009, Gostynin, mazowieckie, Polska; pochowany , Gostynin - Cmentarz Parafialny, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Piotr Kielak urodzony(a) 23 maj 1823, Krusze, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1823, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Kielak oraz Rozalia Kielak (z domu Radzio)); zgon 07 gru. 1885, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 08 gru. 1885, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .

    Piotr Marianna Kielak (z domu Szewczyk) 22 list. 1847, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska. Marianna (córką Piotr Paweł Szewczyk oraz Jadwiga Szewczyk (z domu Kaska)) urodzony(a) 1828, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 12 maj 1893, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 13 maj 1893, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska . [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 9.  Marianna Kielak (z domu Szewczyk) urodzony(a) 1828, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska (córką Piotr Paweł Szewczyk oraz Jadwiga Szewczyk (z domu Kaska)); zgon 12 maj 1893, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 13 maj 1893, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    Dzieci:
    1. Tomasz Kielak urodzony(a) 1850, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 19 paź. 1917, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 20 paź. 1917, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    2. Józefa Burasiewicz (z domu Kielak) urodzony(a) 09 kwie. 1853, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 kwie. 1853, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 27 lip. 1899, Pawłów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 28 lip. 1899, Klembów - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    3. Anna Marszał (z domu Kielak) urodzony(a) ok. 1854, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Agnieszka Ryszawa (z domu Kielak) urodzony(a) 10 czer. 1857, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 czer. 1857, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Franciszka Kielak urodzony(a) 20 sier. 1859, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sier. 1859, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 13 wrz. 1865, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    6. Apolonia Kielak urodzony(a) 12 lip. 1862, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 lip. 1862, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 4. Stanisław Kielak urodzony(a) 06 paź. 1868, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 paź. 1868, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 06 gru. 1923, Kazimierzów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana.
    8. Franciszka Kielak urodzony(a) sty. 1872, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 08 sier. 1872, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    9. Józef Kielak urodzony(a) 17 mar. 1874, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 mar. 1874, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 29 gru. 1874, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany data nieznana.

  3. 10.  Andrzej Wójcik urodzony(a) 24 list. 1826, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Fabian Wójcik oraz Magdalena Wójcik (z domu Cichocka)); zgon po 1895.

    Andrzej Franciszka Wójcik (z domu Kur) 15 list. 1846, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska. Franciszka (córką Jakub Kur oraz Helena Kur (z domu Jasińska)) urodzony(a) 1826; ochrzczony 1826, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1886; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Wójcik (z domu Kur) urodzony(a) 1826; ochrzczony 1826, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (córką Jakub Kur oraz Helena Kur (z domu Jasińska)); zgon 1886; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Jan Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1848, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1848, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 8 paź. 1848, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 8 paź. 1848, Klembów - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    2. Józef Wójcik urodzony(a) 7 sty. 1850, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sty. 1850, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Adam Wójcik urodzony(a) 27 sty. 1853, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 luty 1852, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1856; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    4. Julianna Todorczyk (z domu Wójcik) ochrzczony 1855, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Stanisław Wójcik ochrzczony 1858, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Rozalia Piekut (z domu Wójcik) ochrzczony 1860, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Tomasz Wójcik ochrzczony 1862, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Antoni Wójcik urodzony(a) 1865, Ulasek, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1865, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 2 mar. 1895, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    9. 5. Marianna Kielak (z domu Wójcik) urodzony(a) 1868, Ulasek, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1868, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1949, Żarnowo, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska; pochowany data nieznana, Żarnowo - cmentarz parafialny, goleniowski, zachodniopomorskie, Polska.

  5. 12.  Konstanty WażyńskiKonstanty Ważyński urodzony(a) 15 gru. 1826, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 gru. 1826, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Benedykt Ważyński oraz Magdalena Ważyńska (z domu Bagińska)); zgon 10 sty. 1876, Goślice, płocki, mazowieckie, Polska.

    Konstanty Tekla Ludwika Chabowska (z domu Dramińska) 13 sty. 1856, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska . Tekla (córką Antoni Aleksy Dramiński oraz Antonina Dramińska (z domu Zglenicka)) urodzony(a) 12 mar. 1833, Kuchary - folwark, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 mar. 1833, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1897, Chabowo, sierpecki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 13.  Tekla Ludwika Chabowska (z domu Dramińska)Tekla Ludwika Chabowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 12 mar. 1833, Kuchary - folwark, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 mar. 1833, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska (córką Antoni Aleksy Dramiński oraz Antonina Dramińska (z domu Zglenicka)); zgon 23 mar. 1897, Chabowo, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Władysław Antoni Ważyński urodzony(a) 01 luty 1857, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 08 luty 1857, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Tekla Liszewska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 20 wrz. 1860, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 23 wrz. 1860, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    3. 6. Konstanty Stanisław Ważyński urodzony(a) 13 kwie. 1863, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 23 kwie. 1863, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 06 czer. 1942; pochowany , Gozdowo - cmentarz, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    4. Cecylia Ważyńska urodzony(a) 05 mar. 1865, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 08 mar. 1865, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 17 maj 1865, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; pochowany 19 maj 1865.
    5. Innocenta Mączewska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 02 sty. 1867, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; ochrzczony 13 sty. 1867, Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Stefania Ważyńska urodzony(a) 26 luty 1869, Józinek, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 luty 1869, Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 2 czer. 1871, Goślice, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Kordula Kornelia Adamina Gutkowska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 22 gru. 1871, Goślice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 gru. 1871, Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Stanisława Longina Świrska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 8 kwie. 1874, Goślice, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 9 maj 1874, Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 14.  Leonard LeszczyńskiLeonard Leszczyński urodzony(a) 02 mar. 1821, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 03 mar. 1821, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Bonifacy Leszczyński oraz Joanna Leszczyńska (z domu Przedpełska)); zgon 27 czer. 1895, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.

    Leonard Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska) 22 sty. 1845, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Bogumiła (córką Franciszek Dłużniewski oraz Salomea Wiktoria Dłużniewska (z domu Rybicka)) urodzony(a) 11 kwie. 1824, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 kwie. 1824, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 wrz. 1892, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 15.  Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska)Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 11 kwie. 1824, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 kwie. 1824, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Dłużniewski oraz Salomea Wiktoria Dłużniewska (z domu Rybicka)); zgon 11 wrz. 1892, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Józefa Karwowska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 13 mar. 1846, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 mar. 1846, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    2. Marianna Leszczyńska urodzony(a) 17 kwie. 1848, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 kwie. 1848, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1857.
    3. Korneli Leszczyński urodzony(a) 01 wrz. 1851, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 01 wrz. 1851, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    4. Franciszka Ślepowrońska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 19 sty. 1853, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 20 sty. 1853, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 30 mar. 1901, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Leonard Maciej Leszczyński urodzony(a) 23 luty 1855, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 23 luty 1855, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 06 sier. 1859, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 07 sier. 1859.
    6. Marianna Dobrska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 5 paź. 1857, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 6 paź. 1857, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    7. Joachim Jan Leszczyński urodzony(a) 17 czer. 1860, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 czer. 1860, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 4 list. 1912, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. 7. Emilia Ważyńska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 21 kwie. 1862, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 kwie. 1862, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 8 gru. 1945, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska ; pochowany , Włocławek - cmentarz komunalny, kujawsko-pomorskie, Polska .
    9. Marceli Leszczyński urodzony(a) 30 paź. 1864, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 06 list. 1864, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 07 sty. 1867, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 08 sty. 1867.
    10. Julianna Goszczycka (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 10 sty. 1867, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 sty. 1867, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Mateusz Kielak urodzony(a) ok. 1796, Wólka Sulejowska, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Józef Kielak oraz Urszula Kielak (z domu Krysik)); zgon 06 sty. 1857, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 08 sty. 1857, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .

    Mateusz Rozalia Kielak (z domu Radzio) data nieznana. Rozalia urodzony(a) ok. 1797; zgon 07 kwie. 1841, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 08 kwie. 1841, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska . [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  2. 17.  Rozalia Kielak (z domu Radzio) urodzony(a) ok. 1797; zgon 07 kwie. 1841, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 08 kwie. 1841, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    Dzieci:
    1. 8. Piotr Kielak urodzony(a) 23 maj 1823, Krusze, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 maj 1823, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 07 gru. 1885, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 08 gru. 1885, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    2. Jan Kielak urodzony(a) 07 luty 1825, Krusze, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 08 luty 1825, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 07 luty 1855, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    3. Katarzyna Ołówka (z domu Kielak) urodzony(a) 13 list. 1827, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 list. 1827, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 3 kwie. 1864, Jarzębia Łąka, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    4. Apolonia Kielak urodzony(a) 16 gru. 1830, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 gru. 1830, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 07 czer. 1841, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    5. Marianna Trojanek (z domu Kielak) urodzony(a) 09 luty 1834, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 09 luty 1834, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 29 kwie. 1897, Jarzębia Łąka, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    6. Józef Kielak urodzony(a) 23 gru. 1836, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 gru. 1836, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon sty. 1837, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska.

  3. 18.  Piotr Paweł Szewczyk urodzony(a) 02 lip. 1797, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 02 lip. 1797, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Mateusz Szewczyk oraz Marianna Szewczyk (z domu Wrzosek)); zgon 1855.

    Piotr Jadwiga Szewczyk (z domu Kaska) 15 luty 1819, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska. Jadwiga (córką Krzysztof Kaska oraz Katarzyna Kaska (z domu Ordyniak)) urodzony(a) (wylicz.) 1800, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon gru. 1833. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  4. 19.  Jadwiga Szewczyk (z domu Kaska) urodzony(a) (wylicz.) 1800, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska (córką Krzysztof Kaska oraz Katarzyna Kaska (z domu Ordyniak)); zgon gru. 1833.
    Dzieci:
    1. Michał Szewczyk urodzony(a) 13 wrz. 1820, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon przed 1870.
    2. Józef Szewczyk urodzony(a) 27 list. 1822, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Kazimierz Szewczyk urodzony(a) 1826, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1852.
    4. 9. Marianna Kielak (z domu Szewczyk) urodzony(a) 1828, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 12 maj 1893, Chrzęsne, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 13 maj 1893, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska .
    5. Magdalena Szewczyk urodzony(a) gru. 1833; ochrzczony data nieznana, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon sty. 1834.

  5. 20.  Fabian Wójcik urodzony(a) 22 sty. 1801, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Stanisław Wójcik oraz Marianna Wójcik (z domu Kucharska)); zgon data nieznana.

    Fabian Magdalena Wójcik (z domu Cichocka) 03 luty 1824, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska. Magdalena (córką Bartłomiej Cichocki oraz Marianna Kosiarz (z domu Baran)) urodzony(a) 1806; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Wójcik (z domu Cichocka) urodzony(a) 1806 (córką Bartłomiej Cichocki oraz Marianna Kosiarz (z domu Baran)); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 10. Andrzej Wójcik urodzony(a) 24 list. 1826, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon po 1895.
    2. Józef Wójcik urodzony(a) 4 sier. 1829, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 18 lip. 1830, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 18 lip. 1830, Klembów - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    3. Michał Wójcik urodzony(a) 14 wrz. 1831, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony data nieznana, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Mikołaj Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1834, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 10 wrz. 1834, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Jan Wójcik urodzony(a) 18 lip. 1837, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 lip. 1837, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 6 gru. 1837, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 6 gru. 1837, Klembów - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    6. Piotr Wójcik urodzony(a) 28 lip. 1842, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 czer. 1842, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 24 mar. 1845, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; pochowany 25 mar. 1845, Klembów - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    7. Józefa Wójcik urodzony(a) 18 luty 1846, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 18 luty 1846, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 11 mar. 1849, Klembów, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 11 mar. 1849, Klembów - kościół p.w. Św. Klemensa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  7. 22.  Jakub Kur urodzony(a) 27 lip. 1791, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 27 lip. 1791, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska (synem Tomasz Kur oraz Marianna Kur (z domu Ołdak)); zgon 1833.

    Jakub Helena Kur (z domu Jasińska) ok. 1810. Helena (córką Paweł Jasiński oraz Ewa Jasińska (z domu NN)) urodzony(a) ok. 1790; zgon 1856. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  8. 23.  Helena Kur (z domu Jasińska) urodzony(a) ok. 1790 (córką Paweł Jasiński oraz Ewa Jasińska (z domu NN)); zgon 1856.
    Dzieci:
    1. Kacper Kur urodzony(a) 5 sty. 1812, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 sty. 1812, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Maciej Kur urodzony(a) 21 sty. 1818, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 sty. 1818, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Jan Kur urodzony(a) 16 sier. 1820, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 sier. 1820, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1852.
    4. Tomasz Kur urodzony(a) 8 gru. 1822, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 8 gru. 1822, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1831.
    5. Katarzyna Żmijewska (z domu Kur) urodzony(a) 19 mar. 1825, Kury, wołomiński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 19 mar. 1825, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1888.
    6. 11. Franciszka Wójcik (z domu Kur) urodzony(a) 1826; ochrzczony 1826, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1886; pochowany data nieznana, Postoliska - cmentarz parafialny, wołomiński, mazowieckie, Polska.
    7. Agnieszka Kur (z domu Kur) urodzony(a) 1829; ochrzczony 1829, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon 1855.
    8. Marianna Kur (z domu Kur) urodzony(a) 1831; ochrzczony 1831, Postoliska - kościół p.w. Św. Stanisława Biskupa, wołomiński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  9. 24.  Benedykt WażyńskiBenedykt Ważyński urodzony(a) 22 mar. 1804, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 mar. 1804, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (synem Ludwik Ważyński oraz Agata Kwasiborska (z domu Leszczyńska)); zgon 04 wrz. 1855, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 05 wrz. 1855, Blichowo - cmentarz, płocki, mazowieckie, Polska.

    Benedykt Magdalena Ważyńska (z domu Bagińska) 15 paź. 1822, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska. Magdalena (córką Wawrzyniec Bagiński oraz Julianna Bagińska (z domu Bronowska)) urodzony(a) 16 lip. 1805, Srebrna, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 lip. 1805, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 list. 1872, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  10. 25.  Magdalena Ważyńska (z domu Bagińska)Magdalena Ważyńska (z domu Bagińska) urodzony(a) 16 lip. 1805, Srebrna, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 lip. 1805, Biała - kościół par. p.w. św.Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska (córką Wawrzyniec Bagiński oraz Julianna Bagińska (z domu Bronowska)); zgon 23 list. 1872, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Julianna Brudzińska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 9 sier. 1823, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 sier. 1823, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1891.
    2. Józef Ważyński urodzony(a) 4 mar. 1825, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 5 mar. 1825, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 czer. 1831, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. 12. Konstanty Ważyński urodzony(a) 15 gru. 1826, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 gru. 1826, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 sty. 1876, Goślice, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Jan Ważyński urodzony(a) 19 maj 1829, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 21 maj 1829, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1832.
    5. Jan Ważyński urodzony(a) 27 kwie. 1832, Bylino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 kwie. 1832, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 list. 1876, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Wiktoria Nowicka (z domu Ważyńska) urodzony(a) 01 sty. 1835, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 02 sty. 1835, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1898, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Urszula Trębińska (z domu Ważyńska) urodzony(a) 21 sty. 1837, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 22 sty. 1837, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 sier. 1863, Sąchocino-Czyżewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Seweryn Ważyński urodzony(a) 02 sty. 1840, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 02 sty. 1840, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 maj 1859, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 29 maj 1869.
    9. Walenty Ważyński urodzony(a) 15 luty 1842, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 16 luty 1842, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 01 lip. 1860, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 03 lip. 1860.
    10. Wojciech Ważyński urodzony(a) 28 mar. 1845, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 mar. 1845, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 08 wrz. 1855, Sąchocino-Praga, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 09 wrz. 1855.

  11. 26.  Antoni Aleksy DramińskiAntoni Aleksy Dramiński urodzony(a) 17 czer. 1802, Dramino, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Krajkowo - kościół par. pw. Świętej Trójcy, płoński, mazowieckie, Polska (synem Piotr Dramiński oraz Jadwiga Dramińska (z domu Malińska)); zgon 15 list. 1853, Wólka (par. Radzanowo), płocki, mazowieckie, Polska.

    Antoni Antonina Dramińska (z domu Zglenicka) 27 lip. 1825, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska. Antonina (córką Franciszek Zglinicki vel Zglenicki oraz Helena Zglinicka (z domu Leszczyńska)) urodzony(a) 13 sty. 1806; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon po 1877. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  12. 27.  Antonina Dramińska (z domu Zglenicka)Antonina Dramińska (z domu Zglenicka) urodzony(a) 13 sty. 1806; ochrzczony , Zagroba - kościół par. pw. św. Wojciecha, płocki, mazowieckie, Polska (córką Franciszek Zglinicki vel Zglenicki oraz Helena Zglinicka (z domu Leszczyńska)); zgon po 1877.
    Dzieci:
    1. Ludwika Salomea Dramińska urodzony(a) 21 sier. 1826, Goszczyno Karpięcino, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 sier. 1826, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Florentyna Wolińska (z domu Dramińska) urodzony(a) 30 list. 1827, Kierz, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 2 gru. 1827, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1913, Wólka (par. Radzanowo), płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Ignacy Dramiński urodzony(a) 30 lip. 1830, Korzybie Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 15 sier. 1830, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 8 luty 1889, Wólka (par. Radzanowo), płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 13. Tekla Ludwika Chabowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 12 mar. 1833, Kuchary - folwark, sierpecki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 mar. 1833, Bonisław - kościół par. pw. św. Stanisława BM, sierpecki, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1897, Chabowo, sierpecki, mazowieckie, Polska.
    5. Franciszek Julian Dramiński urodzony(a) 29 wrz. 1835, Starczewo, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 1 paź. 1835, Góra - kościół par. p.w. Św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 lip. 1865, Jączewo Abramki, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Jan Dramiński urodzony(a) 11 czer. 1838, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 13 czer. 1838, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Longina Dramińska urodzony(a) 6 sty. 1841, Korzybie Witkowice, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 sty. 1841, Baboszewo - kościół par. pw. Św. Urbana, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 24 list. 1857, Leszczyn Szlachecki, płocki, mazowieckie, Polska ; pochowany 25 list. 1857.
    8. Jan Dramiński urodzony(a) 29 sier. 1844, Ciachcin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 wrz. 1844, Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 list. 1848, Ciachcin, płocki, mazowieckie, Polska.
    9. Józefa Mańkowska (z domu Dramińska) urodzony(a) 11 list. 1847, Ciachcin, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 12 list. 1847, Ciachcin - kościół pw. św. Stanisława BM, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  13. 28.  Bonifacy LeszczyńskiBonifacy Leszczyński urodzony(a) 23 czer. 1795, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 24 czer. 1795, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska (synem Ignacy Leszczyński oraz Katarzyna Leszczyńska (z domu Niedroska)); zgon 26 luty 1859, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 27 luty 1859.

    Bonifacy Joanna Leszczyńska (z domu Przedpełska) 5 list. 1818, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska . Joanna (córką Mikołaj Przedpełski oraz Agata Przedpełska (z domu Karwowska)) urodzony(a) 21 maj 1797, Kamienica (Sobowo), lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 21 maj 1797, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 04 wrz. 1860, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 05 wrz. 1860. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  14. 29.  Joanna Leszczyńska (z domu Przedpełska)Joanna Leszczyńska (z domu Przedpełska) urodzony(a) 21 maj 1797, Kamienica (Sobowo), lipnowski, kujawsko-pomorskie, Polska; ochrzczony 21 maj 1797, Sobowo - kościół par. pw. św Hieronima, płocki, mazowieckie, Polska (córką Mikołaj Przedpełski oraz Agata Przedpełska (z domu Karwowska)); zgon 04 wrz. 1860, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; pochowany 05 wrz. 1860.
    Dzieci:
    1. Marianna Magdalena Przedpełska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) 2 lip. 1819, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 3 lip. 1819, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 26 sty. 1892, Czerniewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 14. Leonard Leszczyński urodzony(a) 02 mar. 1821, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 03 mar. 1821, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 27 czer. 1895, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Feliks Leszczyński urodzony(a) 28 maj 1823, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 29 maj 1823, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 16 maj 1852, Kamionki, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Apolinary Leszczyński urodzony(a) 24 mar. 1825, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 25 mar. 1825, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon data nieznana.
    5. Faustyna Goszczyńska (z domu Leszczyńska) urodzony(a) (wylicz.) 1827, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Ignacy Leszczyński urodzony(a) 27 lip. 1830, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 28 lip. 1830, Woźniki - kościół par. pw. św. Michała Archanioła, płocki, mazowieckie, Polska ; zgon 23 list. 1831, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.

  15. 30.  Franciszek DłużniewskiFranciszek Dłużniewski urodzony(a) 3 sty. 1780, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska (synem Józef Dłużniewski oraz Katarzyna Dłużniewska (z domu Małachowska)); zgon 8 gru. 1827, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.

    Franciszek Salomea Wiktoria Dłużniewska (z domu Rybicka) 17 luty 1822, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córką Paulin Rybicki oraz Marianna Rybicka (z domu Cywińska)) urodzony(a) 17 list. 1783, Cywiny Krajki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 list. 1783, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 28 sier. 1844, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny] [Wykres rodzinny]


  16. 31.  Salomea Wiktoria Dłużniewska (z domu Rybicka) urodzony(a) 17 list. 1783, Cywiny Krajki, płoński, mazowieckie, Polska; ochrzczony 17 list. 1783, Gralewo - kościół par. pw. Św. Małgorzaty, płoński, mazowieckie, Polska (córką Paulin Rybicki oraz Marianna Rybicka (z domu Cywińska)); zgon 28 sier. 1844, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Marianna Angela Dłużniewska urodzony(a) 19 kwie. 1823, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony , Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 25 maj 1823, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 15. Bogumiła Leszczyńska (z domu Dłużniewska) urodzony(a) 11 kwie. 1824, Dłużniewo Małe, płocki, mazowieckie, Polska; ochrzczony 14 kwie. 1824, Rogotwórsk - kościół par. pw. św. Wawrzyńca, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 wrz. 1892, Przedpełce Włosty, płocki, mazowieckie, Polska.